• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nabízí zboží, které nemá na skladě a již jej mít nebude. Nespolelivý obchod

Reakce obchodu PROFIMODEL

velice nás mrzí negativní zkušenost s naším obchodem. Bohužel se zásilka zdržela o 2 dny.
    Tímto se velice omlouvám

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora

• zboží nedoručeno
    • Obchod nekomunikuje

Reakce obchodu PROFIMODEL

kontaktoval jsem Vás na email, dle systému je zásilka doručena.
    Tak doufám že, je již vše v pořádku.

S pozdavem
    [email protected]
    Profimodel.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dorazilo mi jiné, neobjednané zboží. Objednané jsem zatím neobdržel, ač jsem ho již zaplatil!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Tři z pěti výrobku nemají , ale byly ve stavu ze jsou skladem
    • nedá se do firmy dovolat, přesto ze mají tel čísla uvedena na webu,musel jsem komunikovat e- mailem, rozhodne nedoporučuji

Opravdu si ověřte zda to co objednávate mají skladem
    Ve středu 24.1. Jsem provedl objednavku, která podle jejich potvrzení e- mailem měla být připravena už 25.1.
    V patek 26.1. jsem se osobně zastavil v prodejně A bylo mě řečeno ze jim to dodavatel nevyskladnil a ze to bude v pondělí . V pondělí nic a tak jsem v úterý začal volat a psát maily. A tak jsem se dozvěděl ze tři věci nemají skladem, objednavku jsem zrušil a obratem objednal u konkurence

Udělal jsem objednávku zboží ,zboží dorazilo do dvou dnů,ale nekompletní .Hned jsem na obchod volal ,kde mi bylo řečeno ze problém začínají řešit a ze se druhy den ozvou ..druhy den se nikdo neozval ,zkoušel jsem se do obchodu dovolat ,několikrát za den a dva dny po sobe ,jen nějaký automat tam mluví ze operátoři sou obsaženy,ať zkusim jindy..Napsal jsem i email a taky jsem se nedočkal odpovědi ..s tohoto obchodu jsem zklamán .

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Zboží jsem obědnal z doručením přez zásilkovnu a už týden při trasování zásilky čeká na dodání prodejcem.A nic.Platbu za obědnávku jsem platil předem.

• Obchod nekomunikuje, nelze se přes klientskou linku dovolat. 20.12. čekám na vracení peněz za zrušenou objednávku a obchod stále nekomunikuje (ani na výzvy Heureka.cz)

Reakce obchodu PROFIMODEL

platba byla vrácena. Ohledně heuréky komunikační okno mají cca 3 dny zpoždění.

Velice nás zkažené Vánoce mrzí, bohužel jsme dělali vše co je v našich lidských silách možné.
    Opustili nás začátkem Vánoc klíčové osoby, které bylo velice složité nahradit a to se týkalo hlavně komunikace. Čas na spaní jsme téměř neměli, jen jsme pořád balili.
    Bohužel co mě mrzí
    jsou zkažené Vánoce pro některé zákazníky, které jsme nezvládli obsloužit i přes veškerou snahu.
    Co víc mě mrzí, že zde, si lidi umějí spíš stěžovat na tomto portále. To že jsme doručili ohromnou spoustu zásilek v čas, tak kladné hodnocení nikdo nedává, ale stížnosti ano.
    Nyní je nový rok a jdeme s novými zaměstnanci vstříc lepší komunikaci.

S přáním vše nejlepší do nového roku.
    Jan Domanský

Objednal jsem si zboží 20.12.2023 při objednání na mě vyskočila informace že zboží je skladem a bude na prodejně 23.12.v 15h žádná SMS nedorazila 23.12 jsem kolem 11h volal do prodejny jak to vypadá s mojí objednávkou nějaký automat mi řekl že to prověří a že mi někdo zavolá. Nikdo nevolal! 29.12 jsem navštívil prodejnu a tam mi pan řekl že objednané zboží stále nemá! A že bude po novém roce. Už je 4 dny po novém roce a stále nic. Chápu že byly Vánoce a bylo toho hodně, ale snad jedna krátká SMS že se zboží spozdi přijít mohla. Takže stále čekám a vůbec nevím jestli to dorazí nebo ne? Prostě chování k zákazníkovi příšerný. Takže za mě nedoporučuji!!!!!

Eshop neni spolehlivy, zbozi se tvarilo skladem, prisel potvrzovaci email, zbozi vsak nedorazilo, zadna komunikace ze strany eshopu neprobehla, do obchodu se nedalo dovolat.

• nulová komunikace
    • nedodržení termínu
    • nelze zjistit stav

Objednávka zaplacena předem, dorazit měla do 22.12.2023, jednalo se o dárek. Do dnešního dne nebyla odeslána, objednávku jsem již zrušil, ale z firmy nikdo nekomunikuje. Nedá se nikam dovolat. Asi dojedu na prodejnu osobně. Velmi neprofesionální chování.

Bohužel co mě mrzí
    Nyní je nový rok a jdeme s novými zaměstnanci vstříc lepší komunikaci.

S přáním vše nejlepší do nového roku.