Obdržela jsem nějaké barvy na vlasy místo kulmy. Objednávka nebyla zabalena obchodem a fakturu jsem do dnešního dne nedostala.

Reakce obchodu profi-hair.cz

Vážená pani Simona,

ešte raz sa Vám ospravedlňujem (ako som Vám už telefonoval) došlo k zámene balíku.
    Po obdržaní Vášho čisla účtu Vám okamžite vrátim peniaze a keď sa mi vráti kulma od zákazníka, ktorému patrili farby, hneď Vám ju pošlem znova.

Faktúru aj dodací list ste obdržali emailom, kde nájdete vžsetky kontaktné informácie, ktoré sú prístupné aj na eshop-e na adrese https://profi-hair.cz/content/4-about-us

pekný večer a ešte raz sa veľmi ospravedlňujem za problémy

Rudo Sch.

• Objednávka přijata,ale zboží nedorazilo,zatím.

Reakce obchodu profi-hair.cz

Dobrý deň,

veľmi ma mrzí Vaša negatívna recenzia a preto si dovolím pár slov na vysvetlenie:
    Kadernícky nábytok (vo Vašom prípade židle) vo väčšine prípadov dovážam priamo z centrálneho skladu výrobcu (Belgicko) a v tomto prípade mám pri každej položke uvedenú priemernú dobu naskladnenia 10 až 14 pracovných dní.
    Vy ste objednávku vytvorila v sobotu 19.5. a hneď v pondelok 21.5. som túto položku objednal u výrobcu.
    Dnes je to 9 prac.dní od objednávky a podľa posledných správ je stále na ceste, v každom prípade som zatiaľ neprekročil deklarovaných 14 dni.
    Uznávam, že som v tomto prípade podcenil komunikáciu, za čo sa veľmi ospravedlňujem.
    Prajem krásny deň.
    za profi-hair.cz