• Zásilka nepřišla
    • Nulová komunikace

Je to měsíc od objednávky a objednávka stále nebyla doručena . Ani po urgenci mi nikdo neodpověděl.Nikdy jsem se nesetkala s tím , že by eshop vubec nekomunikoval a nedodal zboží. Většinou když něco není skladem tak píší nebo volaji, tady bohužel nic. Tady už neobjednám nikdy nic

Reakce obchodu Profesionální kosmetika

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, ale zřejmě vznikla mezi vzájemnou komunikací nějaká chyba. Psali jsme Vám i zkoušeli volat (bohužel neúspěšně), že čekáme na doskladnění jednoho z Vašich objednaných produktů.

Děkuji za pochopení
    Eva Jindrová
    Profesionalníkosmetika.cz

Nemela jsem žádný oroblem

Rychlé doručení, spolehlivost obchodu

Objednávám opakovaně, vždy všechno v pořádku.

• rychlost, ochota při tel. jednání
    • žádná

Rychlost.

• Rychlost, spolehlivost

Zboží dorazilo rychle, bylo řádně zabaleno. Mám ale podezření, že mi jeden výrobek byl doručen bez originálního přebalu a tudíž nemám jistotu, že se nejedná o již použité zboží.

• Žádné zboží nedorazilo, ani se z obchodu nikdo neozval.

• Rychlé dodání, balík v pořádku.

Vše bylo super a velmi rychlé. Výborná cena. Byla jsem velmi ráda, že jsem mohla využít platbu na dobírku . Moc děkuji za vše.

• rychlé doručení druhý den po objednání
    • natržený obal

Objednávala jsem manikúru, kterou mám pro vnučku jako dárek. Manikúra je pěkná, ale přišla v otrhané krabičce jako rozbalené zboží.

Rychlé, spolehlivé

• Příkladný eshop

Spokojenost

• Vše je dodáno rychle

rychle, spolehlivě

• super cena, rychlé dodání

• Velky vyber
    • Dobre ceny

Z eshopu jsem objednala celkem 3 druhy zbozi. Objednanou vuni mi obchod z nakupu stornoval bez vysvetleni - prisla mi zalohova faktura, ve ktere bylo uvedene zbozi vyjma vune.
    Objednala jsem si mala baleni masky na vlasy, ale eshop mi poslal uplne jiny druh - toto jsem s eshopem zacala resit a zatim nemam odpoved.
    Obchod nepredal dopravci muj email, takze jsem vubec neobdrzela PIN k vyzvednuti zasilky a musela jsem jej ziskat az po kontaktování PPL. A ani jsem diky tomu nekolik dni netusila, ze balicek je pripraven k vyzvednuti.

• Rychlé vyřízení

Vše v pořádku, rychlé dodání. Obchod doporučuji.