Uvádějí, že zboží bude do několika dní k odeslání, ale ve skutečnosti zboží vůbec nejsou schopni dodat.

Mesiac od uhradenia som objednavku stornoval. Doprava mala byt zdarma ale fakturovali mi aj tu.

• Žádná

Zboží zaplaceno, po téměř měsíci nedorazilo, žádná reakce na urgence!!!!

Dlouhé zpracování a dodání objednávky, hlavně dodán jiný produkt než objednán.

Zboží nebylo doposud doručeno, byť se honosilo visačkou zboží sklasdem

Nemám informaci kdy dorazí objednané zboží.

• D
    • špatné

Do dnes jsem zboží neobdržel.
    Firma se mnou nekomunikuje.
    Odmítá zrušit mou objednávku.

• prodávají zboží které ani nemají, ani výhledově nebudou mit
    • kontakt z obchodem špatný, reaguji na emaile z velkým zpožděním, nejsou schopni nic doporučit (kromě volání na zákaznickou linku výrobce)

Zboží uváděno, jako skladem po asi dvou dnech od objednávky mi bylo sděleno, že mnou objednané zboží bude až za cca 2 měsíce... Druhá položka z objednávky přišla asi za týden.

• zboží skladem, ihned k odeslání a po týdnu nemám nic. Takže jenom sliby.

• cena výrobku
    • Nedá se zaplatit automaticky, což je možná vlastně výhoda

Měla mi přijít specifikace bankovní platby. Do obchodu jsem volala, kdy ji pošlou. slíbili stejný den. Místo toho znovu potvrdili objednávku. Detaily k platbě neposlali. Urgovala jsem to mailem. Bez reakce. Obchod neměl dobré hodnocení, ale měl zajímavou kombinaci výrobků, které jsem chtěla a jeden se nevyplatilo koupit samostatně. Řekla jsem si, že znovu platbu telefonicky urgovat nebudu. Že to bude rozhodnutí osudu, zda mám zaplatit nebo ne a vyhnout se tak dohadovanicím o peníze za nevyřízenou objednávku.

Objednané zboží ani po měsíci od objednávky nepřišlo. 3x jsem v průběhu objednávky volal jaký je stav a vždy mne 3x ujišťovali, že již zboží budou odesílat, že se mohu spolehnout. Když nedodrželi ani třetí termín, objednávku jsem zrušil.

Nikdo se mi neozval

Reakce obchodu Profesgarden.cz

sekačku jste objednal 8.6., kolega Vás 9.6. informoval o dodacím termínu, 10.6. jste objednávku stornoval.

Takto asi nevypadá, že se nikdo neozval.

Profesgarden.cz

• Od objednávky uplynulo 10 dní -obchod nekomunikuje,zboží nedorazilo ani žádná zpráva.
    • Na dotaz e-mailem o objednávce po 2dalších dnech 0 odezva.
    • S výrobky vy garden mám dobrou zkušenost a takové jednání e-shopu jim škodí.

Takovému e-shopu jenejlépe se vyhnout,název je zavádějící.

Reakce obchodu Profesgarden.cz

Vaši recenzi snad nemyslíte vážně.

Kolega Vás informoval o termínu dodání, který jste odsouhlasil a v den odeslání zboží jste objednávku zrušil.

Profesgarden.cz

• Nedá se tam dovolat

Dobrý den, pane Kovářík,

Vaše objednávka byla vyřízena a expedována na Vaši adresu. Informace o expedici zásilky Vám byly odeslány.

Tým profesgarden.cz

• dobrá komunikace
    • dlouhá doba dodání, z objednávky dorazila pouze polovina a již 14dnů čekám na další zboží

Dobrý den, pane Němec,

z devíti objednaných položek ve Vaší objednávce jich bylo ihned připraveno k osobnímu odběru 7.

Další položky jsme doskladnili a čekají na Váš osobní odběr na prodejně v Hodoníně.

Tým profesgarden.cz

• Po měsíci zboží stále nedorazilo. informace téměř žádně
    • Nelze se dovolat

Vážený zákazníku,

bohužel objednal jste si zboží, které je nyní nedostupné i přímo ve skladech Gardena.

O termínu dodání jste z naší strany byl informován.

profesgarden.cz

Nabízí a nemají - jiné obchody ano!

Vážený zákazníku,

za dočasné vyprodání zásob se omlouváme.

Jednalo se o chvilkovou nedostupnost ve skladech Gardena.

profesgarden.cz

Zboží bylo na e-shopu skladem, po objednání mi přišlo potvrzení objednávky. Ani po dlouhých 11- ti dnech mi nepřišla žádná zpráva co se děje, když jsem do obchodu volal, bylo mi sděleno, že zboží bude na skladě do 14dnů :-(. Objednávku jsem zrušil.

Vážený zákazníku,

vzhledem k velkému zájmu a zároveň i nedostupnosti v Gardena skladech jsme Vás informovali o prodlouženém termínu dodání.

profesgarden.cz

• píšou, že to mají skladem, nebo do tří dnů a už je to týden a nic nedorazilo.

Vážený zákazníku,

bohužel jste si objednal zboží chvilkově vyprodané ve skladech Gardena.