Objednal jsem 4ks transformátorů NTL1 a zřejmě z nedostatku skladových zásob poslali jeden kus evidentně vypájený z nějakého přístroje, používaný, lišil se i popisem. Předem jsem nebyl upozorněn, jestli s takovým řešením souhlasím. Jako letitého zákazníka Prodance mě tohle hodně zklamalo. Na reklamační mail zatím neodpověděli.

Komunikace s obchodem žádná, 2x psán e-mail, bez odpovědi, objednávka je, ale žádné informace o ní.

Objednávka byla zrušena pro mimořádně dlouhý dodací termín.

Otřesné chování člověka na výdeji e-shopu.

• Zboží z objednavky zasláno na dvakrat bez upozornění zákazníka. Thomann vzdy vysle dotaz jestli zaslat komplet ci ne.

Nemám zatím co hodnotit, žádné zboží nedorazilo, ani žádná zpráva od prodejce. Jen mi dorazila anketa o spokojenosti s obchodem.
    Pochopil bych, kdyby se mi někdo ozval a oznámil, že zboží není skladem a že v dnešní době je problém dovoz od výrobce z Německa. Že bude trvat delší dobu, než zboží dorazí, nebo, že zboží nebude vůbec. Ale nic, jen dorazil dotaz na spokojenost s obchodem?

• Žádná reakce na objednávku a snaha dodat objednané zboží
    • Po 30 dnes jsem zrušil objednávku

Nedoporučuji, moji objednávku po 30 dnech ani nezačali řešit. Při dotazu po telefonu neochota řešit dodání. Stornoval jsem a objednávám jidne.

Zboží je doručena a nigdo nic ne a psal proc

Neseriozní jednání, zboží skladem na okamžité odeslání.
    Po týdnu informace , že zboží není skladem!!
    A ještě lžou, že volali. A co třeba mail? Když už teda jako volají na jiné telefonní číslo, než které mají uvedené v objednávce :-)

• špatná komunikace

prodejce mě neinformuje o stavu objednávky, zboží nezaslal.

Reakce obchodu PRODANCE

Dobrý den, Můžete mi prosím sdělit číslo Zakázky nebo o jaké zboží se jednalo? Obratem zkontroluji. Děkuji Milan Hrůza/PRODANCE 602303953

• Nulová podpora značky Avolites. Sice jsou jejich dealer, ale nemají jediného člověka který by Vám v případě problému poradil.
    • Prodají, ale poraď si dál sám

Reakce obchodu PRODANCE

Vážený pane. AVOLITES prodáváme běžně prakticky jeno TITAN ONE. Instalace a ovládání není lokalizované do češtiny a tedy je běžné, že sice existuje návod, ale bez základních znalostí Ag to prakticky neovládnete. Stejně je to s velkými pulty a wingy. Ty jsou vždy na objednávku dle pořadované konfigurace projektu.
    Co se týče opodpory, tak ta je ZDE..

Technická podpora PRODANCE 24 hodin

Telefon: +420 602 266 325
    E-mail: [email protected]

Kolega Zdeněk Patera na 100% ovládá všechny výrobky AVOLITES a má s nimi opravdu mnohaleté zkušenosti. Zdvořile Vás žádám, aby jste negativní hodnocení korigoval. Děkuji S úctou Milan Hrůza/PRODANCE. kontakt na mě 602 303 953

• Ještě jsem nic nedostal, proč mi posíláte dotazník spokojenosti???

Reakce obchodu PRODANCE

Omlouvám se. Automatický robůtek poslíček se asi pokazil. Dík za pochopení. O co se konkrétně jedná? Dohledám, zařídím. Děkuji za Vaší trpělivost. Milan Hrůza/PRODANCE 602303953

• Nikdo z obchodu nereaguje na dotazy k objednávce a termínu dodání

Zakoupené zboží jsem 10 dnů po nákupu nedostal, ač bylo označené, že je skladem. Dostal jsem pouze potvrzení objednávky a žádná další komunikace ze strany obchodu neproběhla. Očekávám nějaké vysvětlení ze strany obchodu.

Bez môjho preverovania stavu objednavky kedy uz tovar mal byť dávno doručeny sa mi eshop vôbec nehlásil že bude tovar meškať... no nakoniec ho vôbec nemali ani skladom.

• Obchod nekomunikuje a telefony nikdo nebere !
  • Asi období dovolených, ale obchod na dodaz přes web ani objednávku zatím nereaguje.

• 0 komunikace ze strany obchodu
    • Ani po týdnu nepřišlo potvrzení objednávky, pokyn k vyzvednutí, prostě nic.

Prodavač přišel 25 min. po začátku otevírací doby.

Prodavač se moc omlouvá.

Neznám výhodu firmy, která nedoručí objednané zboží a není schopná o tom zákazníka informovat.

Reakce obchodu PRODANCE

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace. Děkujeme za Váš názor a příště se vynasnažíme zlepšit naší komunikaci.