zbozi neni skladem

• Až tyden po odeslání objednávky jsem byla informována,ze zboží není skladem a bude až za další měsíc.

Reakce obchodu ProAlergiky.CZ

děkujeme vám za cennou zpětnou vazbu a omlouváme se vám za komplikace. Ze skladového systému se nám bohužel do e-shopu načetla nesprávná informace o počtu dostupných kusů objednaného produktu. :-(
    Ať se vám daří,
    Michal, ProAlergiky.cz

Objednala jsem si bezlatexové kondomy Durex Real Feel 1xbaleni 10 ks krabička měla žlutou barvu a přišla mě zlatá krabička,jsem velký alergik proto jsem chtěla žluté kuli složení a nechtěla jsem to vracet, doufám až si objednám znovu že přijdou ty co jsem chtěla

• Minulý nákup v pohodě
    • Zboží avizované skladem zatím nedorazilo. Je to osmý den.

Po pár dnech mi byl zaslán e-mail, že zboží není delší dobu na skladě a ani nebude.
    Peníze mi byly vráceny po upozornění za pár dnů.

Hezký den,
    je nám líto, že jsme vám nemohli produkt objednaný prostřednictvím Heureky dodat. Skutečně je dlouhodobě nedostupný.
    Děkujeme a ať se vám daří,
    Michal, ProAlergiky.cz

Obchod má naprosto tragický zákaznický servis. Po reklamaci jsme čekali enormně dlouho než někdo zareagoval, až jsme to radši koupili znovu jinde. Kladně můžu hodnotit jen informace na webu. Nic víc. Bohužel a je to škoda.

zboží zaplaceno, ale není na skladě, možná za měsíc

Hezký den,

děkujeme Vám za objednávku i zpětnou vazbu. Je nám líto, že s nákupem u nás nejste spokojená. Bohužel jste si objednala a zaplatila produkt, který je dočasně vyprodaný a mohl by být podle posledních informací dostupný V ŘÍJNU. Tato informace v okamžiku, když jste produkt vkládala do košíku, byla na stránce řádně uvedena. Zřejmě jste ji jen přehlédla.

Jak jsme Vás již informovali během včerejšího telefonického rozhovoru, v případě, že nechcete na dodání produktu čekat, jsme připraveni Vám zaplacenou částku vrátit. Kdyby se cokoli změnilo, neváhejte se nám opět kdykoli ozvat.

Ať se Vám daří,

Michal Závacký, ProAlergiky.cz

Zboží přišlo poškozene’,prasklá nádoba na vodu,budeme reklamovat

Objednal jsem zvlhcovac za 8000 a filtry za 1300. Prisly jen filtry s dobirkou 9300. Odmitl jsem prevzit a v eshopu mi tvrdili ze je vse ok, ze v te male cca 300g vazici krabicce je i ten devitikilovy zvlhcovac. Tedy spokojen rozhodne nejsem. Doufam ze to byla jen individualni chyba a ne bezna praxe.

• Číslování velikostí ponožek v cm

Reakce obchodu ProAlergiky.CZ

Velikosti dětského oblečení záměrně uvádíme v centimetrech, protože jde o nejvíce srozumitelný a jednoznačný údaj. Rodiče si dítě mohou přesně změřit a při nákupu přes internet se nemohou splést.

Je nám líto, že vám tento způsob označování nevyhovuje, a to natolik, že si od vás zasloužíme pouze 10 %. I tak děkujeme za váš nákup.
    Tým ProAlergiky.cz

Zboží přišlo po dlouhé době. Hlavní nedostatek, chybí český návod.

• žádná mimořádná mě nenapadá
    • nedodali český návod ani na 3. písemnou žádost
    • reklamovanou prodlouženou 3 letou záruku jsem si musel vynutit také až na 3. písemnou žádost
    • slovenština mě nedělá problémy, ovšem při úředním styku v České republice bych prosil češtinu
    • velmi laxní jednání se zákazníkem

Zboží bylo uvedeno skladem, ale nebylo. Paní mne kontaktovala, že bylo nahrazeno novějším modelem ve stejné ceně, zda si jej přeji v objednávce nahradit. Napsal jsem že ano, nicméně odpověď již z obchodu nebyla žádná a zboží zatím nedorazilo. Objednávku jsem platil předem.
    Je pravda, že paní v e-mailu upozornila, že dostupnost nového modelu se o týden protáhne (tj. do včera). Protože jsme nechtěl objednávku stornovat, musím si holt počkat. Věřím, že tento týden dostanu e-mail, že je zboží odesláno. Obchod bohužel nedoporučuji z důvodu neaktuální informace o skladové zásobě.

Druhy den po objednavce mi bylo volano ze produkt neni na sklade,dal by se dorucit zhruba za 4 tydny ale jiz jiny model za vice penez,tomu nerikam dobra sluzba.
    Ale volajici byla velmi prijemna,na to pripominky nemam.

Reakce obchodu ProAlergiky.CZ

mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete.
    U vámi objednaného produktu bylo uvedeno, že dostupnost je na dotaz, ne skladem.
    Obratem po objednání jste byl o možnostech dodání informován. Nejsme si vědomi toho, že bychom uváděli jakékoliv nepravdivé informace.
    I přesto nás vaše nespokojenost mrzí.
    Hezký den
    Dana Štěpánková
    ředitelka eshopu

• Rychlý

Zmatečně uvedena velikost ponožek. Velikost 22, dorazili ponožky pro dospělé. Punčochy jsou hrubé, se vzorem. Dcera je nechce nosit. Očekávala jsem něco, co nekouše.

Přenosná klimatizace nevychladí ani jeden pokoj 20 m čtverečních. Fouká pouze před sebe chladnější vzduch, toť vše. Rozhodně nedoporučuji kupovat!

• Velmi špatná komunikace
    • Oskubou člověka jak jen můžou, nekorektní chování

Obchod má dobrý sortiment, ale mělo by vyměnit některé zaměstnance.

• po vytvoření objednávky už se nic nedělo, po více než týdnu jsem objednávku zrušil

Reakce obchodu ProAlergiky.CZ

mrzí nás vaše nespokojenost.
    Do objednávky jste zadal platbu převodem. Obratem vám byl zaslán email s podklady pro platbu.
    Protože jsme platbu neobdrželi, objednávku jsme nemohli expedovat. Zboží je skladem, v dostupnosti žádný problém není.
    Pokud máte o rukavičky zájem a chcete expedici obratem, zvolte prosím online platbu, nebo platbu dobírkou.
    Hezký den
    Dana Štěpánková
    ProAlergiky.cz

• když rozbalíte filtr, abyste vyzkoušeli funkčnost zboží, je Vám stržena částka přes tisíc korun, jelikož filtr není v původním zabaleném obalu.

• Telefonickou infolinku, na které velice ochotně a dobře poradí.
    • Špatná kvalita některého zboží.

Objednal jsem zvlhčovač vzduchu Stylies Titan. První dorazil s poškozeným lakem na čelní straně, druhý dorazil též s poškozeným lakem, ale v menší míře a pouze na boční straně, to už jsem neřešil. Asi nějaký problém ve výrobě. U výrobku v této cenové hladině neodpustitelné. Druhý výrobek byl navíc již použitý, nádržka byla ještě mokrá. Jiné eshopy prodávají použité zboží se slevou.

Před nákupem vždy volejte na infolinku, kde vám dobře poradí. Parametry produktů které jsou uvedeny na webu, jsou parametry uváděné výrobcem. Tyto parametry však neodpovídají příliš skutečnosti. Je to asi jako s udávanou spotřebou automobilů. V ideálních podmínkách těchto parametrů dosáhnete.