• Kvalitní zboží
    • Rychlé jednání

Byla jsem velmi spokojena a určitě to nebyl poslední nákup!

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a s potěšením Vás u nás opět přivítáme :-)

• Perfektní komunikace a poradenství
    • Žádné

Super komunikace s p.prodávající to bych upřednostnila na prvním místě ochotna,milá velice mě pomohla a vše dopadlo dobře všem začátečníkům doporučují

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a jste spokojená. Těšíme se na Váš další nákup.

• Rychlost dodani

Doporucuji

Rychlé a bezproblémové dodání, stejně tak i komunikace obchodu. Příznivé ceny.

• Jsem mile překvapena, jak rychlostí dodávky, tak kvalitou zboží.
    • V málokterém e shopu jsem našla požadované, za dobrou cenu.

Pokud budu opět něco z nabídky prodejny objednávat, budete mezi prvními, kam se podívám.
    Na vaše stránky jsem narazila vyloženě náhodně, při brouzdání po internetové nabídce.

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a jsme rádi, že jste u nás našla co jste hledala. Těšíme se na Vaši další návštěvu!

• široký sortiment

• rychlost předání dopravci

Koupila jsem hmotu na potahování dortu,ale nebyla vůbec dobrá,chutnala uměle.
    Jinak vše ostatní bylo v pořádku.

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, je mi velice líto, že Vám tato hmota nechutnala.
    Pokud byste uvažovala o některé z jiných potahovacích hmot (např. Smartflex, nebo Pavoni), pak mi prosím napište na [email protected], poskytnu Vám na ně slevu 20% jako kompenzaci za tu, která Vám nechutnala.
    Aleš Dynda

• Velký výběr, příjemná komunikace
    • Nikde jinde jsem formu podkovy nemohla dostat

Myslím, že už jsem uvedla výše

Doporučuji tento obchod

Zboží sice ještě nedorazilo, ale žádala jsem o pozdější dodání a dokonce i výměnu objednaného zboží za jiné a ve všem mi bylo vyhověno. Takže z tohoto hlediska je obchod výborný. Zboží jsem zatím neviděla...

• spolehlivost
    • zatím nevím

vse OK

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a přejeme mnoho hezkých chvil při pečení.

Zboží, které jsem našla na stránkách, jsem jinde neviděla.Jsem spokojená a budu nakupovat dále. Děkuji.

Děkujeme za Vaší milou recenzi. Team Pro-peceni.cz