• velký výběr zboží
    • přehledný eshop
    • rychlé vyřízení objendávky

Velký výběr věcí pro pečení, originální tvary vykrajovátek i kvalitní zboží.

• Doručení do druhého pracovního dne

vše proběhlo rychle a v pořádku

Měli vše co jsem potřebovala za rozumnou cenu

Výborné

Rychlé dodání, kvalitní osvědčené výrobky, dobře zabaleno, spokojenost.

• velký výběr a rychlé dodání jsem spokojena

• rychle vyrizeno

• počiatočná komunikácia vporiadku, aj napriek peripetiám s platbou za objednávku zo Slovenska, doporučujem po vlastnej skúsenosti riešiť prevod cez internetbanking, nakoľko zaplatite na kurzovom rozdiele 2x, raz pri prepočte na internetovej stránke z českej koruny na eurá a raz pri prevode cez banku, kde si banka účtuje kurzový rozdiel aj kartový poplatok. Pri platbe cez IB platíte len prepočítanú cenu v eurách.
    • po vytvorení objednávky som doobjednávala další tovar, ktorý mi však v konečnom dôsledku nebol zaslaný, aj ked táto platba obchodníkovi prišla skôr, než tá hlavná. Požiadala som o zaslanie doobjednávaného tovaru, vzhľadom na jeho povahu aj hmotnosť, poslať poštou, reakcia obchodníka bola, ze mi vrátili platbu za dodatkový tovar bez toho, aby to so mnou komunikovali alebo ma na to upozornili, nehľadiac na to, že som obchodníka informovala, že tento tovar urgentne potrebujem a že mi jeho nezaslanim spôsobili problémy. Ak by mi záležalo na dobrom mene, určite by som to takto neriešila, hodnotím prístup majiteľa ako neseriozny a jednostranný.
    • tovar na e-shope, ktory som kupila - žilovacia podložka na kvety, pod číslom 3581 je vadny, dražka pre drôtik na tvorbu kvetov ma byť zo zadnej strany, nie zo strany zikovania a vobec by preto nemal byt ponukany na predaj
    • link, kde je vidiet, z ktorej strany má byť drážka pre vkladanie drôtika : https://www.natortu.sk/zilkovace/univerzalna-zilkovacia-podlozka-wilton/

- aj napriek zverejneným kladným recenziám, zvažovala by som objednanie dalšieho tovaru, v konečnom dôsledu neodporúčam

• bleskova rychlost dorucení, super cena

objednané pomucky jsem použila na vyrobu svatebního dortu pro dcer, objednávala jsem na poslední chvíli a vše dopadlo díky rychlému doručení na vybornou

Rychlost

nakupovala jsem poprvé, a byla jsem velice spokojená

Rychlé dodání
    Levný ale kvalitní sortiment

Byla jsem velice spokojena

Rychle a profesionalni sluzby.

• vše ok
    • nevím o žádné

• Bezproblémové jednání a rychlé dodání.

• Děkuji Jsem velice spokojená s vyřízením a dodáním mé objednávky.

• vyhovuje mi Zásilkovna
    • nevím

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, děkujeme za doporučení!

• Velký výběr zboží
    • Dobré ceny
    • Možnost převzetí zásilky přes zásilkovnu

S nákupem jsem spokojená. Až budu zase potřebovat něco na pečení, určitě se ráda vrátím do tohoto obchodu. Objednávala jsem 3 různé věci. Jedná nebyla skladem a milá paní mi hned volala a snažila se vše vyřešit k mé spokojenosti. A to se i povedlo. Tímto děkuji za příjemné jednání. A ráda doporučuji.

Reakce obchodu Pro-peceni.cz

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste byla spokojená a děkujeme za doporučení!