• Zadna komunikace!

Nikdo nesdelil, ze zbozi uz neni skladem! Po tydnu jsem poslal do obchodu kolegu a rekli mu, ze objednanou barvu nemaji a ani mit nebudou.

Myslím, že v dnešní uspěchané době je dodací lhůta týden až moc. Objednávku přijali 11.11. a 25. ji ještě nemám, o žádném problému se skladem apod. nikod nic nenapsal, takže nevidím důvod, proč by to měla trvat tak dlouho - 1 obojek!!!!

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Čekám už 10dní na objednávku a kdybych se neinformovala telefonicky,tak mi ani nedají vědět kdy by to dorazilo,hlavně že už to mají placené a zákazník aby se strachoval a uháněl je

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Na zboží čekám již 11 dnů. Všechny platby jsem uhradil jak obchodník chtěl. Po třech dnech, kdy platba byla v pořádku obchodníkovi zaúčtována jsem psala dotaz jak to vypadá s objednávkou. Obchodník se neozval a stále neozývá a zboží stále nemám.

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Omlouváme se všem zákazníkům, které jsme nechali čekat na svítící LED obojky nabízené prostřednictvím slevového portálu. Bohužel jsme nezvládli nápor objednávek a díky celnímu úřadu se nám protáhl termín dodání. Velmi nás to mrzí, a omlouváme se. Všechny objednávky jsou již na cestě k Vám a měly by dorazit v nejbližších dnech.

• zboží s dostupností do 3 dnů ani po 22 dnech od objednávky nedorazilo

Zakoupila jsem si voucher na svítící obojek,který měl být dodán do 5 dní od objednávky,následující den mi z obchodu napsali,že obojek nemají momentálně skladem a že ho budou expedovat do 14-21dní, včera uplynulo 21 dní a zboží expedováno nebylo, přitom ho na eshopu stále nabízejí s dostupností do 3 dnů...

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Omlouváme se všem zákazníkům, které jsme nechali čekat na svítící LED obojky nabízené prostřednictvím slevového portálu. Bohužel jsme nezvládli nápor objednávek a díky celnímu úřadu se nám protáhl termín dodání. Zboží je již naskladněno, a 3 denní dostupnost je aktuální. Vámi objednané zboží můžete očekávat v nejbližších dnech.

• obchod z domova
    • špatná komunikace k výměně zboží

• o zadnych nevim
    • komunikace

nejsem spokojena

• zboží po měsíci stále nedorazilo, obchod nekomunikuje

• na zasilku cekam jiz 3 tydny coz je otresny

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Vážená paní Moniko u Vaší objednávky jste vybrala platbu předem, tím pádem je délka odbavení závislá na Vaší platbě. Pokud jste 3 týdny na výzvu k platbě nereagovala nejsme schopni to ovlivnit a zboží samozřejmě nemůžeme odeslat. Vaše platba byla přijata 13.12. a ihned druhý den ráno Vám bylo zboží odesláno! I tak děkujeme za Vaši reakci.

• neni komunikace

skusili jsme,ale uz ne,nedoporucim ani znamym,špatna komunikace,nejde se domluvit a hlavně,mohli jsme to mit se slevou,ale že jsem invalidni a potřebuji to přes poštu tak to nešlo tak jsme zaplatili plnou taxu a ne slevu.Tento nakup nedoporučuji neni holt pro invalidy

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Bohužel nerozumíme v čem byl při komunikaci problém, každou objednávku vyřizujeme individuálně. Slevový kupon samozřejmě může uplatnit každý stejným způsobem ať je to invalida nebo kdokoliv jiný, zboží poté zasíláme prostřednictvím české pošty přímo k Vašim rukám. Pokud máte potíže s objednáním můžete se na nás obrátit také prostřednictvím telefonu 731 216 733, kde Vám rádi poradíme. I tak děkujeme za Vaše hodnocení.

• problémy s doručením objednávky, dlouhá vyřizovací doba

• Vůbec žádné
    • Nekomunikativnost

Hrůza s tímto prodejcem. Zboří nedodali a platbu si nechali.

• zatím nevím o žádné výhodě
    • Absolutně špatná komunikace,nepříjemné vystupování po telefonu,pokud se někdy dovoláte.

vyhněte se mu

• zložitosť zaplatenia, iba bank.prevodom, nedá sa zaplatit napr.cez pay-pal, alebo VIZA kartou.V zo Slovenska zaplatiť bank. prevodom je veľmi zložité, musím tam zadať veľa údajov.

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Dobrý den,o platbě jste byl informován už na slevovém portále ( platba převodem nebo osobní převzetí ). Navíc Vám byly veškeré údaje k platbě ze Slovenska ( v rámci celé Evropy ) zaslány. Problém bude tedy nejspíš při zadání příkazů z Vaší banky.
    S pozdravem PRO-MAZLICKY.cz

Těžko se mi hodnotí obchod, protože jsem dosud objednané zboží neobdržela.

• Zboží mělo dle e-mailu přijít nejpozději 2.3. a stále jej nemám.

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Vaše objednávka byla odeslána 28.02.2012. Pokud Vám do dneška zásilka nebyla doručena, nejspíš bude chyba na straně pošty. Celou věc prověříme a budeme Vás informovat.
    PRO-MAZLICKY.cz

• Vývěr z domova a ve večerních hodinách
    • komunikace směrem ke klientovi

Nevím, zatím zboží nedorazilo, ale doufám, že dorazí, když je již 10 dní uhrazeno .....Komunikace je velmi slabá. Ocenila bych informaci v jakém stavu je třeba už má objednávka .....

• Šparná komunikace

Po zaslání dotazu jsem se po tydnu dozvěděla ze zboží vlastně ani nemají a objednávku tím padem ruší. Mohli dat vědet dřív, objednala bych hned jinde, takto se vse protáhlo.

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a doufáme, že v případě dalšího nákupu proběhne vše podle Vašich představ.

Tým PRO-MAZLICKY.cz

• Nenabízí sortiment pro normální pejskaře ... je to škoda.

• nekomunikuje a nedodá celé objednávky a neobtěžuje se o tom informovat

nekupovat pokud spěcháte a je vám jedno že s vámi nekomunikují a nedodají celou objednávku

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

V náporu předvánočních objednávek jsme se bohužel dostali do skluzu a reagovali tak se zpožděním. Omlouváme se a budeme se snažit tyto nedostatky odstranit.