• dobré ceny
    • nevím o žádných

můžu jen doporučit, paní mi neustále odpovídala na mé otázky, byla velice trpělivá. takže určitě doporučuji.

• rychlost objednání

pěkné zboží,dobrý výběr a komunikace, bezproblémové dodání

• promptní dodávka, perfektní komunikace..

• Velký sortiment značek zboží
    • Trochu dražší
    • Nelze zboží vyzvednout na Heureka point

Nebýt akce na Slevomatu, v obchodě bych nenakoupila. S výrobky jsem spokojená, dodání bylo rychlé. Komunikace ze strany prodejce probíhala aktivně. Jsem celkem spokojená, budu-li hledat něco originálního, na jejich web se podívám.

• dobré ceny a rychlá dodací lhůta
    • zatím o žádných nevím

pokud potřebujete dodat věc obden od objednávky, je právě tohle ten správný obchod

• - prehledny obchod
    • - rychle zpracovani a odeslani objednavky
    • - vyborna a vstricna komunikace

Na nabidku obchodu jsem narazila na Slevomatu. Byla jsem maximalne spokojena s pristupem i rychlosti vyrizeni objednavky.
    Mohu doporucit.

• Nevšední sortiment - svítící obojky.
    • Malý sortiment.

• velký sortiment

příjemná komunikace,doporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• zajímavá akce na svítící obojky na Slevomatu

zboží mi dorazilo o něco později, ale obchod se omluvil...s komunikací nejsou problémy
    objednávala jsem si svítící obojek pro psa ve vel.XL ...brala bych kdyby byl širší, v chlupech psa poněkud zapadá ,ale tím,že je obchod zřejmě překupníkem,tak za toto nemůže

• pohodlnost nákupu

• Levné zboží

Myslím, že v dnešní uspěchané době je dodací lhůta týden až moc. Objednávku přijali 11.11. a 25. ji ještě nemám, o žádném problému se skladem apod. nikod nic nenapsal, takže nevidím důvod, proč by to měla trvat tak dlouho - 1 obojek!!!!

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Čekám už 10dní na objednávku a kdybych se neinformovala telefonicky,tak mi ani nedají vědět kdy by to dorazilo,hlavně že už to mají placené a zákazník aby se strachoval a uháněl je

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Na zboží čekám již 11 dnů. Všechny platby jsem uhradil jak obchodník chtěl. Po třech dnech, kdy platba byla v pořádku obchodníkovi zaúčtována jsem psala dotaz jak to vypadá s objednávkou. Obchodník se neozval a stále neozývá a zboží stále nemám.

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Omlouváme se všem zákazníkům, které jsme nechali čekat na svítící LED obojky nabízené prostřednictvím slevového portálu. Bohužel jsme nezvládli nápor objednávek a díky celnímu úřadu se nám protáhl termín dodání. Velmi nás to mrzí, a omlouváme se. Všechny objednávky jsou již na cestě k Vám a měly by dorazit v nejbližších dnech.

• zboží s dostupností do 3 dnů ani po 22 dnech od objednávky nedorazilo

Zakoupila jsem si voucher na svítící obojek,který měl být dodán do 5 dní od objednávky,následující den mi z obchodu napsali,že obojek nemají momentálně skladem a že ho budou expedovat do 14-21dní, včera uplynulo 21 dní a zboží expedováno nebylo, přitom ho na eshopu stále nabízejí s dostupností do 3 dnů...

Reakce obchodu PRO-MAZLICKY.cz

Omlouváme se všem zákazníkům, které jsme nechali čekat na svítící LED obojky nabízené prostřednictvím slevového portálu. Bohužel jsme nezvládli nápor objednávek a díky celnímu úřadu se nám protáhl termín dodání. Zboží je již naskladněno, a 3 denní dostupnost je aktuální. Vámi objednané zboží můžete očekávat v nejbližších dnech.

• zajímavý sortiment
    • nenašla jsem žádné

Perfektní

• velmi rychlé dodání zboží