• super, rychlé dodaní

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• Velmi rychlé dodání

• Zboží bylo za 30 minut k vyzvednutí

Z nákupu jsem měl strach, protože to bylo poprvé, ale vše dobře dopadlo.

dobrá cena, rychlé dodání

zákaznický servis

dodaná matračka složená napůl, dlouho překlad a ještě na jednom místě díra v potahu, kdybych nemusela platit poštovné, tak bych zboží vrátila

Vážená paní Hudečková,

je nám líto, že jste nespokojena.
    Při uznané reklamaci máte možnost požádat o proplacení nákladů na zaslání zboží k reklamaci. Podací lístek stačí zaslat emailem na naše reklamační oddělení. S reklamačním oddělením se můžete spojit na emailu [email protected] Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat.

Rychlost

vše bez chyby

• Vše v pořádku

zákaznický servis

Spokojenost se zbožím i rychlostí vyřízení

zákaznický servis

• Dobře zabaleno do extra krabice
    • Vánoční dárky nejsou pomačkané

• rychlost dodání

• Rychlé dodani

zákaznický servis

Nakupovala jsem zde poprvé a mohu říct, že jsem spokojená

zákaznický servis

• rychlé jednání, spolehlivost, dobrá cena, kvalitní zboží

zákaznický servis

• Skvělá pomůcka po výměně kýčelního kloubu.

• Originální náhradní povlak
    • rychlé dodání zboží
    • nízká cena dopravy do Alzaboxu

zákaznický servis

• Rychlé dodání zakoupeného zboží.