• rychlost, kvalita obalu

Rychlý a bezproblémový nákup

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• Rychlost vyřízení objednávky

vše bez problému

Vše ok praktický

já jsem spokojen,jeden den objednáno a do 24hod dodáno

zákaznický servis

Již několikrát jsem nakupovala.... a vždy k velké spokojenosti!

• Často nejlevnější na trhu

Nákup bez vady

+ dobrý popis zboží
    + rychlé dodání

• Rychlost,ochota

zákaznický servis

• dobré ceny, rychlé vyřízení objednávky.

Byl to můj první nákup a zatím spokojenost.

zákaznický servis

V pondělí jsem si objednala, zboží a ve středu mi bylo doručeno. Takže za mne spokojenost.