• Kvalita a cena.
    • Žádné

Doporučuji všem.

• Rychlost a cena
    • špatná orientce se v areálu, kde je možné si zboží vyzvednout

• byl po ruce

Obchod OK. Zboží bylo bohužel nefunkční. Budu jej vracet. Doufejme, že reklamace nebo výměna bude vyřízena obratem.

• Rychlost, serióznost
    • nenašel jsem

Rychlý bezproblémový obchod, zboží co je skladem je doopravdy skladem

Potřeboval jsem koupit Dekódovací modul SMIT Irdeto verze 4.2.4.4 na internetu je hafo obchodů kde se modul může objednat,ale ve většině v nabídkách není uvedena verze modulu,po dotazu prodávající to vůbec neví,neví ani to že existuje starší a novější verze.Takže jako lajk rozdíl nepoznám a ani ti kteří je prodávají.Na kartě-modulu by mělo být vyznačeno o jakou verzi se jedná jenže není proto že asi nějaký pablb ve výrobě rozhodl že to tam nebude,možná taky s důvodu aby se prodaly starší typy přece je nevyhodí ještě se na nich dá dost trhnout.Proto jsem koupil v tomto obchodě kde verze modulu byla jasně v nabídce uvedena.Tak doufám že tomu sdělení mohu věřit ještě jsem totiž modul neinstaloval.

• Velký výběr GPS lokátorů

• velký výběr zboží
    • dobré ceny

• Rychlost dodání zboží

Mohu jen doporučit

• Rychlé a bezproblémové jednání a rychlé doručení, doporučuji

Velká spokojenost, doporučuji

• spokojenost
    • neznám

přečetla jsem si recenze a rozhodla jsem se pravě pro tento obchod.Rozhodující byla také cena výrobku. Maximální spokojenost. Mohu vřele doporučit všem !

Super přístup rychlost.

• Dobré ceny satelitních hd přijímačů
    • nevím

• Špatná informovanost v návodu použití a špatná možnost dovolání se na informace na tel.č.435635388 ,kde tel.nikdo nebral,a tel.č.777840315,kde mladší hlas působil dojmem neochoty,že ho vůbec žádám o radu.

Vnuk měl narozeniny,a tak jsem mu koupil hodinky LK 702 s GPS lokátorem,které si přál.V 02 proběhlo vše hladce.Jsem sichtělstáhnout aplikaci do mého tel.,ale neuspěl jsem.Volal jsem na tel č.465635388,kteé nikdo nebral.Volal jsem na číslo 777840315,kde mi mladší hlas oznámil,že na tlačítkový telefon tuto aplikaci nestahnu,že musím mít dotykový telefon.Více se se mnou nechtěl bavit.V návodu nic takového neníhodinky jsem vrátil poštou zpět.Jsem velmi zklamán Vaším přístupem k zákazníkovi.Svůj příběh pošlu do ČT.-pořad Čené ovce,aby ostatní zájemci nenaletěli jako já Vám.

Reakce obchodu Prijimace.cz

Vážený pane, v detailu produktu je podrobně popsáno, jak hodinky fungují. Když jste mi sdělil, že máte starý tlačítkový telefon, bez připojení k internetu, s monochromatickým displayem a tudíž se poloha hodinek nemá kde zobrazit, doporučil jsem Vám jejich vrácení, protože jiná cesta není... Znovu opakuji, v detailu popisu produktu je vše popsáno, Vy to bohužel zřejmě nechcete pochopit a dehonestujete nás, kde můžete.

Rychlé vyřízení objednávky