Po zakoupení GPS lokátoru Helmer LK506 jsem telefonoval na technickou podporu a ptal jsem se na smluvní montážní servisy pro odbornou montáž. Ten, kdo telefon zvedl, mi řekl, že na tom nic není a že to "dám"a že žádné smluvní montážní firmy nemají. Doporučení na odbornou montáž je hned na první straně manuálu.
    První lokátor se mi kompletně uvnitř rozsypal, tak jsem si objednal nový, ale ten bohužel převážně hledá signál GSM. SIM kartu mám od Vodafonu a podotýkám, že od O2 to bylo stejné. Mám Simku podloženou papírkem, protože bez tohoto "vylepšení" jsem signál nechytl ani po třech dnech ježdění po Čechách. Pro upřesnění - lokátor mám namontovaný na čtyřkolce, TGB Blade 1000, která je nová a jezdím s ní výhradně po silnici. Dokonce mám i jiné pneu, aby nebyly v stroji žádné otřesy.Lokátor jsem zakoupil kvůli již jedné krádeži. Celkem mě tahle legrace už stála kolem šesti tisíc a momentálně jsem na tom tak, že se bojím poslat na přístroj pokyn, protože po ztrátě signálu ho už nedokážu deaktivovat. A nemluvím o tom, že z tohoto důvodu, ani nepíšu o zprovoznění mapové aplikace, kterou mám už několik měsíců zaplacenou.
    Milan Šůma

• Špatná informovanost v návodu použití a špatná možnost dovolání se na informace na tel.č.435635388 ,kde tel.nikdo nebral,a tel.č.777840315,kde mladší hlas působil dojmem neochoty,že ho vůbec žádám o radu.

Vnuk měl narozeniny,a tak jsem mu koupil hodinky LK 702 s GPS lokátorem,které si přál.V 02 proběhlo vše hladce.Jsem sichtělstáhnout aplikaci do mého tel.,ale neuspěl jsem.Volal jsem na tel č.465635388,kteé nikdo nebral.Volal jsem na číslo 777840315,kde mi mladší hlas oznámil,že na tlačítkový telefon tuto aplikaci nestahnu,že musím mít dotykový telefon.Více se se mnou nechtěl bavit.V návodu nic takového neníhodinky jsem vrátil poštou zpět.Jsem velmi zklamán Vaším přístupem k zákazníkovi.Svůj příběh pošlu do ČT.-pořad Čené ovce,aby ostatní zájemci nenaletěli jako já Vám.

Reakce obchodu Prijimace.cz

Vážený pane, v detailu produktu je podrobně popsáno, jak hodinky fungují. Když jste mi sdělil, že máte starý tlačítkový telefon, bez připojení k internetu, s monochromatickým displayem a tudíž se poloha hodinek nemá kde zobrazit, doporučil jsem Vám jejich vrácení, protože jiná cesta není... Znovu opakuji, v detailu popisu produktu je vše popsáno, Vy to bohužel zřejmě nechcete pochopit a dehonestujete nás, kde můžete.

• nulova komunikace ze strany obchodu
    • zadne potvrzeni objednavky, zadna informace o expedovani objednavky, zadna reakce pri vraceni zbozi, neexistujici adresa obchodu

objednaný produkt nefungoval dle mych predstav, proto jsem se ho rozhodnul hned druhy den po doruceni. Zasilka odelana na adresu na dodacim listu, po dvouch dnech postou vracena z duvodu neexistence eshopu na uvedene adrese. Po te jsem zasilku odeslal na adresu provozovny. Nastesti jsem vse stihnul v 14denni lhute, ovsem poslat to dele, uz bych 14 lhutu nestihnul a nechteny produkt by mi zustal, nevim jestli je toto zamer nebo nahoda.
    Po odeslani na adresu provozovny, zadna komunikaze ze strany obchodu.

Reakce obchodu Prijimace.cz

Vážený pane, Vámi objednaný produkt byl odeslán následující den po objednání. Automaticky Vám odešel email o expedici. Po-té jste se ještě telefonicky dotazoval a byl jste ujištěn, že je zboží připraveno na svoz. Výrobek jste vrátil bez udání důvodu, ačkoliv je v návodu uveden tel. kontakt pro tech. podporu a pomoc zákazníkům. Tuto Vaši dehonestující recenzi nechápu a jsem rád, že jste vyjímka, viz. procentuální hodnocení spokojenosti s našimi službami. S pozdravem Rychecký.

• Neinformuje zákazníky

3patná komunikace se zákazníkem.

• Zboží neodpovídá popisu, dorazila náhražka v nízké kvalitě.

Příšlo něco jiného než jsem si objednal, respektive v daleko nižší kvalitě, která vůbec neodpovídá tomu co je na webu.

Reakce obchodu Prijimace.cz

pokud jste se zbožím nebyl spokojen, mohl jste ho bez udání důvodu do 14 dnů vrátit.

Mohu Vás ale ujistit, že veškeré liquidy do el. cigaret (Dekang i Liqua) nakupujeme přímo od výrobce, což lze doložit certifikáty a jejich kvalita je tedy zaručena.

Z několika set zákazníků jste první kdo nebyl spokojken, což nás samozřejmě mrzí a doufáme, že na náš obchod zcela nezanevřete.

• cenova relace
    • posílaní dotazu k vírobku

Reakce obchodu Prijimace.cz

děkujeme za recenzi, dovolte mi zareagovat.

Kameru jste objednal 29.12.2012, vyexpedováná byla 2.1.2013, dříve to tedy nešlo.Žádný dotaz na Vámi zakoupenou kameru bohužel neevidujeme.

Je nám líto, že jste nebyl spokojen.

Nekomunikují zboží jsem nedostal. NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu Prijimace.cz

dovolte mi, zareagovat na Vaše hodnocení.
    23.12.2012 jste si objednal zboží u kterého byla uvedena dostupnost "není skladem". První pracovní den v novém roce (2.1.2013) jsme Vám zboží obejdnali a nasledující den (3.1.2012) jsme Vám ho odeslali.
    S pozdravem - www.prijimace.cz

• Prehladna stranka, dobra cena.

Mam problem s vratenim penazi, tovar som vratil, lebo nefungoval, ale peniaze este nemam. Neviem posudit ci pridu alebo nie, az po urcitom case budem vediet dat odpoved ci peniaze predajca vratil, alebo nevratil. Uplynul len tyzden a predajca ma este lehotu na vratenie, takze do skoncenia lehoty je predcasne robit zavery. Co ale problem je, ze tovar ktory dorazil nebol funkcny a to by sa stat nemalo.

Reakce obchodu Prijimace.cz

Dobrý den, zboží jsme po vrácení vyzkoušeli, je zcela bez problémů a plně funkční, navíc jste ho vrátil nekompletní. Peníze Vám v zákonné lhůtě samozřejmě vrátíme, podmínky odstoupení od kupní smlouvy a vrácení peněz jste si zjišťoval již před nákupem.

Příště by možná neškodilo důkladně prostudovat návod k obsluze, případně se obrátit na naši technickou podporu.

O naše zákazníky se snažíme maximálně pečovat, proto nás toto Vaše hodnocení velmi mrzí.

Digitální televize v.o.s.

• Obchod má na svých stánkách uvedeno, že má skladem zboží které nemá a nakonec zjistily, že se ani nevyrábí.

pozor na obchody tohoto typu

• u technického popisu měniče se vlastnosti inzerované obchodem neshodují s vlastnostmi uvedenými výrobcem v přiloženém návodu - jde konkrétně o inzerovanou ochranu proti vybití akumulátoru, která je však v návodu výrobce popsána jako alarm + jednoznačný pokyn pravidelně startovat motor, aby nedošlo k vybití akumulátoru. Tedy inzerovaná ochrana proti vybití akumulátoru podle návodu funguje tak, že si to každý uživatel musí pohlídat sám!!

• Rychlost komunikativnost.
    • Dorazilo vystavene zbozi bez predchoziho upozorneni na tuto skutecnost. zbozi dorazilo nekompletni.