Koupil jsem lokátor pro kočku, na webu ale vypadal podstatně menší, můžu ho dat tak leda na buldoka nebo manželce na krk... :/

Chtelo by to na webu zobrazení na zvířeti, aby si zákazník mohl udělat obrázek...

• Dobrá komunikace

Všetko funguje ako má, lokalizácia úspešná s dobrým prehľadom

• Vždy proběhla objednávka v pořádku. Spokojenost.

• český návod je stručnější než anglický, některá nastavení obsahuje pouze anglický návod. Nicméně na normální funkci je český návod dostatečný.

zboží funguje na výbornou, vše přesně podle popisu, detaily a podrobnější nastavení některých fíčur je popsáno v anglickém návodu.

Po zakoupení GPS lokátoru Helmer LK506 jsem telefonoval na technickou podporu a ptal jsem se na smluvní montážní servisy pro odbornou montáž. Ten, kdo telefon zvedl, mi řekl, že na tom nic není a že to "dám"a že žádné smluvní montážní firmy nemají. Doporučení na odbornou montáž je hned na první straně manuálu.
    První lokátor se mi kompletně uvnitř rozsypal, tak jsem si objednal nový, ale ten bohužel převážně hledá signál GSM. SIM kartu mám od Vodafonu a podotýkám, že od O2 to bylo stejné. Mám Simku podloženou papírkem, protože bez tohoto "vylepšení" jsem signál nechytl ani po třech dnech ježdění po Čechách. Pro upřesnění - lokátor mám namontovaný na čtyřkolce, TGB Blade 1000, která je nová a jezdím s ní výhradně po silnici. Dokonce mám i jiné pneu, aby nebyly v stroji žádné otřesy.Lokátor jsem zakoupil kvůli již jedné krádeži. Celkem mě tahle legrace už stála kolem šesti tisíc a momentálně jsem na tom tak, že se bojím poslat na přístroj pokyn, protože po ztrátě signálu ho už nedokážu deaktivovat. A nemluvím o tom, že z tohoto důvodu, ani nepíšu o zprovoznění mapové aplikace, kterou mám už několik měsíců zaplacenou.
    Milan Šůma

• (snad) kvalitní GPS lokátory
    • dobrá komunikace

spokojenost, doručeno do 24 hodin od objednávky i když bylo objednáno 29.12.2016 po 12 hodině,(PPL)

• Prehlednost
    • Nevím

• Vždy je vše rychlé..

• Rychlost dodání,spolehlivost.

• rozumné ceny,krátká dodací lhůta
    • zatím nevím

dobrá cenová nabídka
    tento obchod doporučuji

Byl to můj první nákup a zatím jsem se vším 100% spokojen.Doporučuji.

• Kdyz jsem kontaktovala firmu ze mi hodinky nejdou spojit,ihned pan Kral odpovedel a celou dobu radil. Vynikajici

• cena , rychlost
    • nevím

OK

• PPL nedoručuje po 15:00 hodině!!!Přeci jenom ti zaměstnaní, kteří dělají déle jak do 15:00 hodiny mají smůlu.Musejí si dojet na DEPO.

• Cena produktu.

Solidní cena a rychlost doručení,
    obchod doporučuji, 100% spokojenost.

• nevim

• ceny

mohu doporučit

• levné zboží komunikace vše OK
    • nemá

vřele doporučuji