• Okamžitá komunikace
    • Dopravce trochen zaspal

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání pračky. Kurýrní společnost je naše externí přeprava, se kterou nemáme žádné problémy, avšak za určitých okolností se může stát, že se doba dodání prodlouží a neumíme ji nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

• nejnižší ceny

Když u produktu píší dodání za 5-7 pracovních dnů, tak tomu tak i opravdu bylo. Přišla mi jen zpráva o zaplacení a poté až o odeslání. Nebyl jistý jestli mi produkt vůbec pošlou. Ocenil bych nějaké ujištění emailem, například že to fakt chystají. Jinak bylo všechno v pořádku, doporučuji. :)

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při poslechu hudby. Ať vám soundbar dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

Vše bylo v pořádku.Děkuji.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání ohřívače vody. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

Velmi dobrá komunikace s obchodem, rychlé dodání

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme ať Vám indukční varná deska dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Psali, že mají 1 kus skladem a týden na to, zrušili objednávku a vrátili nám peníze, kdyby jsme nebyli bez teplé vody, tak je mi to jedno.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, vzniklá situace nás mrzí. U ohřívače, který jste si objednali jsme měli na naší stránce informaci: Na objednávku - kontaktujte nás o dostupnosti. Tato informace tam je uvedena z toho důvodu, aby zákazník věděl, že čekací doma na zboží je delší a nevíme přesný termín naskladnění. Určitě jsme nikde neuváděli, že máme 1 ks skladem, jelikož na tyto ohřívače vody je delší čekací doba. Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

můžu jen vychválit. objednala jsem lego, bohužel tchýně objednala to samé jinde, takže jsem ihned psala do obchodu. bez jediného slova výtek objednávku zrušili, peníze zaslali zpět, žádný problém, žádné protahování. moc díky

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Vždy se snažíme vyřešit situaci ke spokojenosti zákazníka.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• rychlé dodání, dobré ceny

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání vysavače. Ať vám dobře a dlouho slouží.

• rychlá komunikace e-mailem
    • co bylo slíbeno, bylo dodrženo

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Prajeme veľa zábavy pri počúvaní hudby.
    S pozdravom, Pricemarket.cz.

Objednal jsem indukční desku electrolux EIV835 za cenu 12700.
    Druhý den mě obchod informoval, že neví kdy bude skladem a jestli nechci objednávku zrušit. Vzhledem k tomu, že jsem ji nepotřeboval hned, napsal jsem jim, že počkám.
    Další den opět telefonát, že jim přímo výrobce řekl, že desku již mít nebudou a proto musí zrušit objednávku.
    Řekl jsem OK, no co se dá dělat.
    Jenže hned ten samý den opět nabízejí stejnou desku jenom zvedli cenu o 2 tisíce. Jsou to prostě podvodníci, nic jiného. ČOIku na ně.
    Desku jsem objednal u jiného obchodu a za 3 dny byla doma. V tomhle obchodě neobjednávat raději ani rohlík.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, vzniklá situace nás upřímně mrzí.

Objednávali jste zboží označeno "na objednávku". V době vyřizování Vaší objednávky nebyla deska dostupná u našeho dodavatele (ne výrobce jak uvádíte), který nám oznámil, že další kusy již nebudou mít k dispozici – o čem jsme Vás řádně a včas informovali a Vy jste se rozhodli objednávku stornovat.

Předmětný model jsme později znovu doplnili do nabídky, jelikož nám jej nabídl jiný dodavatel, avšak za vyšší cenu – což se přirozeně odrazilo i na prodejní ceně.

Nerozumíme zcela co z dané situace vnímáte jako podvodné – konečné ceny jsou vypočítávány na základě nákupních cen, s prodejem souvisejících nákladů a dalších kritérií.

Děkujeme za porozumění.

• žehlení je radost
    • o žádné nevím

Jsem velmi spokojená, jednání rychlé a profesionální, zboží mi bylo doručeno dříve, než byl termín; cena výborná. Nákup doporučuji :-) .

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme hodně spokojenosti při žehlení. Přejeme ať vám žehlička dobře a dlouho slouží.

• Levnější

Výborná komunikace
    Rychlé dodání
    Zboží perfektně zabaleno
    Naprostá spokojenost, DOPORUČUJI

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme hodně spokojenosti při používání vysavače. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Naprosto perfektní a ukázková komunikace obchodu. Vstřícnost, ochota komunikace,informovanost o stavu objednávky, která se pozdržela u dodavatele. Nabídka více variant a to i možnost kvůli pozdržení odstoupit od objednávky. Objednané zboží nakonec dorazilo v pořádku.V případě
    potřeby a bude li obchod to co požaduji nabízet, rád si v tomto obchodě zboží objednám. Patří jim moje poděkování.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme ať Vám ohřívač vody dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Vše bylo super odesláno. Měl jsem obavy, že recenze na stránkách jsou špatné, napsal jsem a zeptal se, kdy to pošlou? Odesláno týž den. Přišel rychle. Díky moc .
    • Cena je mnohem nižší než na jiných stránkách.
    • Operátoři jsou dobří, rychlá odezva

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a nákup v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání mobilního telefonu. Ať vám dobře a dlouho slouží.

• Nejlepší cena
    • Zboží bylo doručeno rychleji, než jsem čekal

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás Vaše spokojenosti s našimi službami. Přejeme spoustu zábavy při létání s dronem. Ať vám dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

Objednávala jsem poprvé a jsem velice spokojená.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a nákup v našem eshopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání mrazničky. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Zabalení xboxu. Věc za 12000 kč by si zasloužila asi trochu víc, než 2x přejet potravinářskou fólií. Krabice od xboxu vypadala, že zažila už trochu víc, než by bylo záhodno.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, zboží, které odesíláme zákazníkům je vždy v originální krabici. Zboží nerozbalujeme a ani nepřebalujeme, abychom předešli poškození. Xbox byl doručován prostřednictvím kurýrní společnosti, která já naší externí přepravou je tedy možné, že se krabice poškodila při přepravě. Zboží se snažíme vždy co nejlépe zabalit, ale samozřejmě upozorníme naše pracovníky ve skladu ať ho balí ještě lépe. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, protože pouze na základě ní víme, co můžeme ještě zlepšit. Přejeme spoustu zábavy při hraní herní konzole.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

inzerují zboží na skladě které nemají a nejsou schopni ho dodat = klamání zákazníka, který zboží shání a potřebuje

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, u ohřívače vody, který jste si objednali, jsme měli uvedenou informaci - na objednávku - kontaktujte nás o dostupnosti. Tato informace je tam uvedena z toho důvodu, aby zákazník věděl, že doba dodání je delší a nemáme přesný termín naskladnění. Při objednávání zboží je třeba přečíst si veškeré informace, které máme uvedeny na naší stránce. A tak v takovém případě nejde o klamání zákazníka z naší strany. Děkujeme za pochopení.

• Výborná komunikace.
    • Dodržení dodací lhůty.
    • Bezproblémové dodání.

DOPORUČUJI TENTO SHOP.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání robotického vysavače. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz

• Rychlé jednání a dodání zboží

Velice příznivé ceny zboží, nesnaží se napakovat na úkor zákazníka.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání mrazničky. Ať vám dobře a dlouho slouží.