• Nevyrizuji reklamace
    • Nereagují na emaily

Po roce se nám rozbila trouba. Do obchodu voláme či píšeme emaily a nikdo nereaguje.

• Vše proběhlo v pořádku, takže nemohu říct, jak by se řešila problémová dodávka.
    • Dodání za 3 pracovní dny, ale nespěchali jsme, tak nevadí.

• rychlost dodání
    • kvalita balení - pouze originál krabice se spoustou "šrámů"

Objednal jsem kávovar na dobírku. Zboží bylo skladem. Objednáno v úterý. Ve středu informace, že bude ve čtvrtek expedováno. Ve čtvrtek potvrzení od kurýrní služby o převzetí. V pátek doručeno. Super. Jen mě vyděsila kvalita balení ... Pouze originální krabice, dobouchaná, potrhaná, podřená, jeden roh vyspraven lepící páskou s logem VITANA. Hodně dlouho jsem vedl rozpravu s kurýrem, zda balík převzít ... Nakonec jsem převzal a zdokumentoval stav a rozbalování. Bohudík byl kávovar v pořádku a plně funkční a již si vychutnáváme lahodnou kávu.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. Kávovary vždy posíláme v originální krabici přímo od výrobce. Váš dotaz předáme kolegům ve skladu a popracujeme na ještě lepším balení zboží. Velice nás těší, že kávovar přišel v pořádku a vychutnáváte si lahodnou kávu. Přejeme ať Vám kávovar dobře a dlouho slouží a kávička z něj i nadále chutná.

Dobrý obchod.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, objednali jste si prostřednictvím našeho e-shopu kávovar. Jako platbu jste si vybrali bankovní převod. Objednávku jste však nezaplatili a tak Vám byla stornována.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

Po přečtení recenzí jsem se rozhodla obchod vyzkoušet a nelituji! Zboží dorazilo rychle (asi tři dny od objednání) a v pořádku. Cena nejenže nejnižší ale i včetně dopravy zdarma. Za mě super!

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání ohřívače vody. Ať vám dobře a dlouho slouží.

Rychlé vyřízení
    Příjemná cena

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě u nás. Přejeme hodně spokojenosti při používání pračky. Ať vám dobře a dlouho slouží.

• solidní jednání obchodu při popisu závad zboží 2. jakosti
    • málo snížená cena vzhledem ke stavu zboží 2. jakosti

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, zboží 2. třídy je zcela nové, ale nese mírné poškození: škrábance, mírné promáčknutí, čili poškození je jen estetické. Zboží je plně funkční a vztahuje se na něj 2letá záruka. Známky poškození Vám byly zaslány ve formě fotografie na Váš e-mail. Cena, za kterou zboží nabízíme nepokryje ani naše náklady a bohužel za nižší cenu si jej dovolit již nabízet nemůžeme. Děkujeme za pochopení a přejeme ať Vám ohřívač vody dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Vybráno v klidu domova, dodání ze Slovenska opravdu rychlé, levnější a zdarma. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste nakoupili právě u nás. Přejeme hodně spokojenosti při používání mikrovlnné trouby. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz

Dobrá komunikace s obchodem vše fajn

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme hodně šťastným kilometrů na elektrickém kole.

• Levnější než v Česku
    • Nemají průběžné sledování vyřízení objednávky, přijde až avízo od přepravce, ale to je jen malá skvrnka na kráse

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme ať Vám bazén přinese spoustu zábavy.

vše OK

S pozdravem, Pricemarket.cz.

Zboží za dobré ceny, rychlé doručení

S pozdravem, Pricemarket.cz.

Výborná komunikace, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání robotického vysavače. Ať vám dobře a dlouho slouží.

• Rychlost vyskladnění

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste se rozhodli nakoupit právě v našem e-shopu. Přejeme hodně spokojenosti při používání varné desky. Ať vám dobře a dlouho slouží.

Všechno v pořádku.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme hodně spokojenosti při používání sekačky. Ať vám dobře a dlouho slouží.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

• Příjemné a zcela profesionální jednání operátorky e-shopu Bc. Lucie Križanové, a to jak na mobil, tak v mailech.

E-shop ze Slovenska se opravdu snaží. Delší dobu dodání vynahradí
    bezkonkurenční ceny s dopravou zdarma. Nejprve jsem po zhlédnutí počtu
    negativních hodnocení na webu váhal. Protože na straně druhé pozitivních hodnocení bylo v podstatě stejně, mírně převažovala, tak jsem do toho šel.
    Takže kdo nespěchá, kdo není nervózní z toho, že se hned na linku e-shopu nedovolá a kdo nemá hloupé předsudky vůči bratrům Slovákům, tak se dočká a bude spokojen. To všem budiž přáno.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní a velmi milou recenzi. Těší nás, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání kávovaru. Ať Vám kávička z něj chutná.

• vše OK

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si pro Váš nákup vybrali náš e-shop. Přejeme hodně spokojenosti při používání sluchátek. Ať vám dobře a dlouho slouží.

• Ceny
    • Objednavku sami stornovali, zbozi nebylo skladem, na vraceni penez uz tyden a pul stale cekam.

Neplatit dopredu.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, jelikož jste Vaši recenzi zveřejnili, jak anonymní uživatel neumíme se k ní objektivně vyjádřit. Pokud zboží není skladem je to vždy uvedeno na stránce našeho e-shopu nebo Vás přímo kontaktuje pracovník z našeho objednávkového oddělení. Pokud jste si při objednávce zboží zvolili způsob bankovním převodem a objednávka byla stornována, peníze vracíme zákazníkovi v zákonné lhůtě do 14. pracovních dnů. V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem, Pricemarket.cz.

Po přečtení některých recenzí jsem s objednávkou váhal. Vše však proběhlo k mé spokojenosti a zboží dorazilo rychle.

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Těší nás Vaše spokojenost s našimi službami. Přejeme spoustu zábavy při létání s dronem.

• Výhodná cena

Rychlé doručení

Reakce obchodu Pricemarket

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste pro Váš nákup zvolili náš e-shop. Přejeme mnoho spokojenosti při používání ohřívače vody. Ať vám dobře a dlouho slouží.