• Zboží u kterého bylo napsáno OPRAVDU SKLADEM mělo být dle mailu odesláno hned po zaplacení, v pondělí měli peníze, nikdo se neozval. Ve středu jsem se dozvěděla (já kontaktovcala obchod), že zboží vůbec nemají a dodavatel jej může dodat až za týden.
    • Komunikovali bez problémů, peníze poslali zpět.

Reakce obchodu Prckové.cz

Chápu Vaši nejspokojenost. Poučili jsme se z této chyby a děláme vše proto, aby zákazníci vždy věděli, kdy k nim zboží přijde. Budeme rádi, když si nás vyzkoušíte znovu. Majitel obchodu Prckove.cz

• Žádné.
    • Nepříjemná komunikace.

Objednali jsme 3 produkty z jedné kolekce do dětského pokoje, ani jeden z nich nebyl skladem. Z obchodu nás kontaktovali s tím, že "nám volají, aby nám nabídli náhradní hračky". Paní nabízela hračky z úplně jiné kolekce a nedokázala pochopit, že jsme si již objednali zbytek kolekce z jiných eshopů i ze zahraničí a nemá pro nás smysl si objednávat k tomu něco úplně jiného. Tvrdila nám, že ty jiné hračky jsou taky moc hezké a že to, co chceme, stejně už nikde neseženeme (samozřejmě jsme je nakonec jinde sehnali - měli skladem). Tvrdila něco o tom, že se jim ztratil kamion a že se to stává. Celý rozhovor korunovala hláškou "mladá paní, máte vy vůbec děti", což už bylo naprosto mimo mísu. Do telefonu křičela. Na třetí pokus se povedlo hovor ukončit zavěšením. Rozhodně tento eshop nedoporučujeme, jednak nabízí zboží, o kterém sami ví, že už není u dodavatele dostupné a za druhé naprosto příšerná komunikace. Zvažujeme stížnost na ČOI.

Reakce obchodu Prckové.cz

Internetový obchod www.prckove.cz prošel v létě 2016 spoustou změn, jak personálních (s paní, co s Vámi komunikovala jsme se rozloučili), aktualizovali jsme nabídku zboží a na dalších úpravách průběžně pracujeme tak, aby se nic podobného už nestalo. Zákaznici se dodatečně touto formou omlouvám a věřím, že najde odvahu vyzkoušet nás znovu. Majitel obchodu Prckove.cz

• maju zavinovacku swaddleme, ktoru som hladala
    • zavinovacka mala byt dost velka pre deti do 6,4 kg, ale nasa 5 kg dcerka sa do nej uz nezmestila
    • nemoznost komunikovat s predajcom telefonom (ozyva sa iba hlasova schranka) ani na adrese eshopu v Prahe 4 (nenasli sme nic na uvedenej adrese) vo veci odstupenia od kupnej zmluvy

• Zadáno doručení na poštu
    • Posláno přes Fofr kurýr