• Jednani zamestnancu ochodu naprosto katastrofalni!
    • Pochybny obchod,vyzaduji platbu predem,v pripade zmeny na dobirku sami stornovali objednavku a nastavili velice arogantni jednani.
    • Vazne nedoporucuji,zvazuji nahlaseni na COI.

Reakce obchodu pradlo-eshop.cz

Obchod nefunguje od roku 2017.. Popletla jste si obchod..

• když zboží není skladem, nedají to ani vědět

dle eshopu je zboží skladem, po 10 dnech jsem se začla dotazovat, kdy mi odešlou objednávku a teprve potom jsem dostala informaci, že zboží není skladem a kdy cca. bude ... Toto mělo z jejich strany nastat hned.

• Naprostá ignorace zákazníka

V žádném případě nedoporučuji!!! Úplně na vás kašlou!

• Zboží Gaul design.
    • Vůbec se mnou nekomunikovali.

V tomto obchodě již nikdy nebudu objednávat. Když se po týdnu objednávky (potvrzené pracovníkem obchodu) nic nedělo, dotázala jsem se, co se, jak to s objednávkou vypadá. Odpověď žádná.

Objednala jsem v jiném obchodě (později jsem zjistila, že patří stejné společnosti), ti zboží poslali rychle a v pořádku, na můj dotaz ohledně data doručení reagovali ještě během dne.

Objednávku u tohoto obchodu jsem zrušila, ani potvrzení zrušení objednávky mi nepřišlo... Naprostý nezájem ze strany e-shopu.

• Nevrací peníze za vrácené zboží

hrozný

Reakce obchodu pradlo-eshop.cz

Paní Marešová, peníze Vám byli vráceny v zákonné lhůtě 30 dní po vystavení dobropisu. Cástka Vám byla vrácena na účet dne 27.11.2014. Vaše negativní hodnocení je neopodstatněné. Smeták Karel jednatel společnosti Novega s.r.o.

• rychlé dodání a velký výběr
    • příliš vysoká částka za uložení zásilky. kupovala jsem punčocháče a při uložení bych zaplatila cenu za další punčocháče.
    • Nehodlám takto vyhazovat peníze. Proč můžou některé uloženky účtovat daleko menší poplatky, nebo neúčtovat nic?

Už bych nikdy v tomto obchodě nenakupovala.

8.12.2014
    Paní Závodská, dnes se nám vrátila zásilka. Tuto zásilku jste ani nepřebrala a pouze jste poškodila náš eshop negativní recenzí. Smeták Karel - jednatel

Paní Závodská, Vaše hodnocení považuji za zavádějící a snahu poškodit jméno naší společnosti. Vaše objednávka byla přijata a také dodána v termínu. Objednané zboží bylo dodáno v pořádku a ve 100% kvalitě. Při objednávce jste měla možnost si vybrat 3 možnosti dodání. Osobně, kurýrem Intime a osobně na zásilkovně. Vybrala jste si formu dodání zásilkovnu. Cena je dle standartního ceníku zásilkovny 55,- kč, tím, že jste si vybrala formu dobírkou, připlatila jste si ještě 12,- kč dle standarního ceníku zásilkovny. Cenu za dopravu jste potvrdila při objednávce a byla to Vaše dobrovolná volba. Jsem přesvědčen že cena za dodání zasilkovny je standartní. Proto nechápu Vaše negativní hodnocení našeho eshopu a s Vašim poškozujícím hodnocením nesouhlasím. Smeták Karel jednatel společnosti Novega s.r.o.

Prvni negativni zkusenost, doposud docela spokojenost. Tentokrat se objednavka nezdarila, neprisel jediny mail, ani zbozi.

Reakce obchodu pradlo-eshop.cz

Zakaznici byly zaslany podklady pro platbu - vybrala si plabu predem. Bohuzel platba nedorazila ani po dalsi vyzve.. Snazime se vyrizovat objednavky v den, kdy nam dorazi. Dekujeme.

• objednala jsem si spodní košilky. materiál OK, jsou vážně teplé. ALE OPRAVDU KRÁTKÉ. Mám 165cm a do kalhot je nezastkám, kdybych měla 180cm, měla bych je asi do poloviny břicha? ...
    • na obalu je napsáno "tílko" a myslím, že to souhlasí....
    • takže jsem zklamaná...

• nesprávná tabulka velikostí ne webu - dvoje punčochové kalhoty mi sedli dle mé vybrané velikosti, do třetích jsem se vůbec nedostala, přitom to byla stejná velikost.

ANO - zboží přehledné, přijatelné ceny, rychlá dodávka
    NE - pokud zadám ve výběru jinou barvu, nezobrazí semi, nevidím barvu, kterou si objednávám.
    NE - tabulka velikostí by se měla přizpůsobit jednotlivým výrobcům.