Přišel jiný druh zboží než jsem si objednala. Objednala jsem čirý štít, přišel modrý matný.

Reakce obchodu Pracovní obuv & oděvy

Děkujeme za hodnocení. Produkt je správně, jen zkuste sundat tu modrou ochranou folii a štít bude čírý...

Pracovní obuv oděvy

Rozmery pro aziaty.

• Když už je pozdě a rušíte objednávku, dokáží komunikovat včasně, věcně a slušně.
    • Na webu mají uvedeno "skladem" i věci, které reálně skladem nemají.
    • Pokud je skladem nemají (a třeba je i shání), neinformují vás o tom a tak můžete čekat, čekat a...čekat. No a ono nic...
    • Že by je napadla nabídka alternativy / slevy na zboží při delším čekání ? Ne!

Objednal jsem si pracovní obuv, kterou dle svého shopu měli mít, neb u ní svítilo (a do dnes svítí) "skladem". Čekal jsem 8 (slovy osm) dní, než jsem se rozhodl objednávku zrušit a najednou (!!!) se mnou začal obchod vůbec komunikovat.

• ani po týdnu nic

• Po jedenácti dnech od objednávky, která byla hned uhrazena, stále nemám objednané zboží. Z obchodu nepřišla žádná zpráva.

když nemám skladem tak nenabízím

Vyřízení bylo rychlé,ale zboží v nabídce bylo špatně označené.

Zboží jsem objednala 14.12. a po téměř 2 týdnech stále nedorazili :(

• obuv nevyhovuje

objednaný model bot neodpovídá velikosti nohy...přestože č.42 kupuji celý život, boty jsou špatně vyrobeny, nesedí - vyzouvají se - svršek je neúměrně bachratý...!

• Cena.
    • Zboží dorazilo v nepoškozené vnější krabici, vnitřní obal (originální) byl protržený a zboží zaprášené. Nikde nebylo uvedeno, že se jedná o již použité nebo vystavené zboží.

• jakokaždy internetový obchod- výběr v pohodlí domova
    • Kupoval jsem si boty kotníkové Panda-STRONG Mistral- hlavně z důvodu,že jsou vodě odolné,žel,již pro první procházce mírně orosenou travou jsem musel boty i mokré ponožky nechat vysušit. Tento stav se opakuje vždy,když terén není suchý,a to povrch bot pravidelně napouštím. Tento typ je vhodný jenom do interieru,příp.suchého terénu

Byl to můj první nákup v tomto obchodě,vybíral jsem dle popisu,ten ale nevystihuje skutečnou funkčnost bot,značně nadsazuje. Už by jsem si v tomto obchodě,na základě této zkušenosti,zboží neobjednal

• Obuv není z prave kůže takže to je obuv na jednu sezonu
  • Zboži jsem zaplatila prevodem hned po nakupu. Melo dorazit PPLkem, ale nedorazilo. Vyrizujeme nyni status pohresovani zbozi a celkove jsem zklamana a hrube nespokojena. Nemam ani zbozi ani penize.

poslaná jiná velikost za jinou cenu

• Nizka cena
    • Monterky byly manzelovi velke,tak jsme je vratila,po tel.domluve a zadala jsem vymenu za mensi. Monterky uz maji tyden u sebe a nikdo se neozval,tak snad mi je poslou. V pondeli tam budu volat. Mohli by mit lepsi tabulku velikosti.

pokud presne vite velikost jakou potrebujete,tak si nakupte. Jinak spis ne

• zboží bylo objednáno 24.3.2015 s tím, že je skladem a bude odesláno následující pracovní den. Ani omylem, přesto, že tvrdili že skladem je, nebylo, po telefonické urgenci - potřebovala jsem boty už na víkend - mi bylo sděleno, že jdou ze skladu z Ostravy a že když do obchodu dorazí ve čtvrtek, tak je v pátek budu mít. Nebyly, dorazily s velkou slávou v pondělí.

Kecají, skladem evidentně nemají ani tužku a jestli chcete něco rychle a spolehlivě, tak běžte jinam.

Podle tabulky velikosti jsem vybral ale zbozi je prilis velike. Tabilka je velmi nepresna

boty absolutně nepoužitelné