Již nikdy, před zaplacením ok, po zaplacení arogance a neochota.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• zboží nedorazilo

Myčka, která byla skladem, byla po objednání údajně odeslána (toptrans), ale od té doby uplynul týden a žádná zpráva nic. Nevím, na čí straně je problém, ale vzhledem k tomu, že prodejce ani neposlal trasovací číslo, tak pochybuji, že zboží odeslal. Ještě, že jsem neplatil dopředu.

• Cekam vice nez tyden aby vedel jesli lednice je skladem a jesli muzu to zaplatit...
    • Zadna komunikace - volal jsem tam - "oni se na to podivaji..." a nic...

• Žádná komunikace

V dnešní době dlouhé čekání

Pokud na spotřebič i po zaplacení chcete stále jen čekat, taktéž na jakoukoliv informaci....a už je to přes týden, pak doporučuji.

• Doručeno
    • Mizerná komunikace, spíš žádná.
    • Kdybych po 4 dnech nezavolal do e-shopu tak vůbec nevím co je s objednávkou

Komunikace nic moc, ale pračka dorazila v očekávané kondici a pere výborně. Mám z ní radost, díky.

Na dnešní standard dost pomalé vyřizování objednávky, objednávku jsem musel urgovat, i přes to se dál nic nedělo.

DObrý den,
    pokud objednávku zrušíte v den kdy mohla být doručena tak jste nám moc šancí nedal.
    Jinak doručení během 2 prac.dní asi není tak pomalé jak píšete ale asi máte standart jiný.
    Zapoměl jste mězi tím byl ještě víkend a to opravdu nepracujeme.
    Pěkný den

Potvrzení objednávky zboží ihned po objednání, tedy 30. 4. Od té doby žádná komunikace, 8. 5. jsem tedy objednávku zrušil.

• Dobré ceny
    • Zboží skladem není skladem
    • O nedostupnosti produktu jsem nebyl informován, až po mém zavolání bylo oznámeno, že sporák skladem není a nebude

Po objednání sporáků mi přišel mail, že s platbou mám čekat až na potvrzení dostupnosti. Po několika dnech, kdy se nic nedělo, jsem do obchodu volal a bylo mi řečeno, že sporák skladem není a nebude (ačkoliv na stránkách bylo stále napsáno skladem)

Reakce obchodu Pračky-ledničky.cz

sporák skladem byl poslední kus která jste nechtěl.Nevím proč píšete bludy že sporák nebyl.
    Pěkný den

Peníze byly odeslány před 12 dny, od té doby jsem nedostala žádné potvrzení o přijetí peněz nebo informace o předpokládaném termínu doručení, poslala jsem 2 emaily, jaký je stav objednávky a nedostala jsem žádnou odpověď, objednávku tedy ruším (přitom před objednáním jsem se ještě konkrétně dotazovala na daný výrobek, zda je opravdu skladem, to přišla odpověď rychle, že je opravdu skladem).

DObrý den,
    pokud mezi dotazem a objednávkou uplyne několik hodin, tak se nedivte že zboží se doprodá v předvánočním shonu.
    Navíc jste nedostala výzvu k platbě tak proč něco platítte automaticky když to nemáte potvrzené.
    Pěkný den na vysvětlenou ostatním

• Žádná komunikace

Žádná komunikace, zboží deklarují skladem a nakonec zjistíte že ho narychlo stahují z eshopu. Komunikace nulová a telefonický rozhovor jen slibuje co nakonec vůbec nesplní. Jediné co plní je že podlejzají ceny u inzerentů a kazí tak obchody slušným prodejcům.

DObrý den,
    zboží skladem bylo a také jsem vám ho chtěli doručit.
    Ovšem pokud je zboží na cestě a vy zrušíte objednávku tak to je dost neseriozní jednání z vaší strany,aniž by jste sám předem zrušil objednávku.
    Komunikace z vaší strany nulová ,ale pomlouvat umíte.
    Pěkný den

Objednala jsem si myčku 23.7. S panem jsem se přes mail domluvila ze když myčka není skladem tak ji objedná s doručením za 2-6tydnu. Včera jsem volala do e-shopu co se děje a nějaký arogantní chytrák mi oznámil ze myčky nejsou a doručení bude delší (pak to buď položil nebo vypadl signál-nevím), tak jsem to zkusila znovu přes mail a bylo mi sděleno ze je problém ve výrobě a doručení by mohlo být někdy v průběhu rijna. Proste katastrofa-po 7mi týdnech myčka není a shop není schopny dat vědět driv ze asi v avizovanem termínu nebude. Už nikdy víc si od nich neobjednam, radši si priplatim!!

Reakce obchodu Pračky-ledničky.cz

bohužel nejsme vševědoucí a opravdu nevíme kdy z dovozce myčky vyrobí.Problém je to u všech značek.

nedodržený slíbený termín doručení
    nedotažená komunikace
    nepředaný vzkaz dopravci ohledně avíza termínu dovozu
    sečteno, nižší cena zboží mě za následné komplikace nestála

Pred 6 dny objednáno, zatim nic neprislo. Komunikace žádná.

• Obchod reagoval se zpožděním bez čísel objednávek, bez upřesnění dodání. Cena sice o 3tis levnejsi, ale komunikace dle mého názoru nedostatečná. Objednala jsem u konkurence Datart. Vše přehledně a rychle vyřízeno. Bohužel nemohu doporučit. Nevím, jak by pak probíhala komunikace o případné reklamaci.

• cena super
    • nemožná domluva vše po telefonu, sms s výzvou k vyzvednutí přišla týden po vyzvednutí

zboží mi bylo doručeno poškozené, za 11dní od reklamace žádná reakce obchodu

Zatím mi přišel pouze email, že byla vytvořena objednávka.
    Na emaily nikdo nereaguje, telefon nezvedají.