Baterie nepasuje do mobilního telefonu HTC 3D EVO, i když na stránkách je uvedeno, že je pro tento telefon. Zřejmě to není chyba obchodu. Snažili se rychle řešit mou nespokojenost. Baterii budu vracet. Uvidíme, jaké náklady vrátí. Podle toho upravím i hodnocení.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí recenze na náš obchod. Za popisované komplikace se velice omlouváme. Věřte, že nás Vaše zklamání mrzí a doufáme, že tato situace byla již vyřešena k naší vzájemné spokojenosti.

• rychlé odbavení

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí kladné recenze. Moc si jí vážíme.
    Tým Powerguy.cz

Dostal jsem jiné zboží. Na mail nereagují.

Reakce obchodu Powerguy.cz

moc Vám děkujeme za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Vážíme si Vaší zpětné vazby a omlouváme se za nastalé komplikace. Doufáme, že daná situace již byla vyřešena k Vaší spokojenosti.
    Tým Powerguy.cz

• Mali to čo som potreboval
    • Rýchlo mi odpovedali na mail
    • Dobré ceny
    • Ja som zatiaľ nič nenašiel...

Napadlo ma kúpiť si batériu na Sansung Galaxy S5 s väčšou kapacitou, tak som hľadal a našiel práve na powerguy...
    Kapacita 5600mah + zadný kryt v cene 18€ ? PARADA ! Originál 2800mah batéria stojí 13€...
    Dodanie tovaru prebehlo v poriadku, na 4tý deň ju mám doma.Akurát som to objednal na dobierku poštou, poslali to kuriérom "pre väčšiu bezpečnosť dodania" ako mi bolo zdelené, ok to beriem, poštou by to bolo isto dlhšie ! Na mail mi ale odpovedali do 2 hodín myslím čo je tiež skvelé.
    Dodaná batéria bola pekne zabalená v kvalitnom obale, takže bola vynikajúco chránená aj s obalom !
    Batéria sedí v telefóne na 100% ako orignálna, zadný hrubší kryt tak isto sadol presne ako origniálny, takže som zatial spokojný.
    Hlavné to bude ale po pár dňoch testovania, že koľko skutočne batéria vydrží, či má deklarovanú kapacitu...ale podľa veľkosti by mohla mať...
    60% dávam len preto že zatiaľ nemám batériu otestovanú dostatočne samozrejme, po 1-2 týždňoch možno moju recenziu zmením, dúfam len že k lepšiemu !
    Ale áno, obchod nieje zodpovedný za každý tovar, nemôžu vedieť ako kvalitne to daný (čínsky väčšinou) výrobca vyrába a aká je kvalita v porovnaní s originálom ! Ale zase keď to predávajú, tak preberajú zodpovednosť trochu aj na seba...
    Ale doteraz som nemal s náhradnými batériami do mobilov problémy, na staručkom Siemense M35 mi neoriginálna batéria s väčšou kapacitou fungovala bezproblémovo 10 rokov a telefon vydržal o 50% dlhšie...

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Moc si ho vážíme stejně tak, jako důkladného popisu nákupu u nás. Doufáme, že Vaše spokojenost trvá.

• žádná

Super,naprosto vyhovující

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice děkujeme za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Vážíme si toho, Vaše spokojenost nás moc těší.
    Tým Powerguy.cz

Velice rychlý shop nízké ceny Doporučuji

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme za Vaši kladnou reakci na nákup v našem eshopu. Vážíme si jí.
    Powerguy.cz

Po objednání byly baterie obratem dodány. Bohužel špatný typ. Telefonicky bylo dohodnuto, že se jedná o chybu obchodu, baterie mám poslat zpět, budou mi zaslány správné a náklady na poštovné mi budou ze strany obchodu uhrazeny.
    Správné baterie mi ale byly zaslány až po 3 týdnech (na telefonický dotaz mi bylo sděleno, že jsem v pořadí reklamací (zřejmě jich mají hodně)). Dodané baterie (již správný typ) ale nemají deklarovanou kapacitu 1200 mAh, ale pouze 630 mAh.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Moc si ho vážíme a za nastalé komplikace se velice omlouváme.

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí kladného hodnocení. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni.
    Tým Powerguy.cz

• Reagují na objednávku příkladně rychle
    • Nedostatek informací k produktu, parametry neodpovídají nabízenému modelu.

Nezbytná se ukazuje komunikace o provedení a důležitých detailech produktu. Doporučuji komunikovat e-mailem, budete mít písemné "garance".

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí recenze. Moc si toho vážíme.
    Tým Powerguy.cz

dost dobrý a rychlá komunikace.

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí kladné, doporučující recenze. Moc si jí vážíme. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni.

• Rychlý jednání

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí kladné recenze. Velice si toho vážíme a Vaše spokojenost nás těší.
    Tým Powerguy.cz

• Objědnáte si baterie Nikon 1200 mA EN-EL 14 a oni Vám pošlou " no name a ještě k tomu jen 900 mA. Tak že do fotopřístroje NIKON nepoužitelné protože nemají tkz. číp. Nejsou ani natolik féroví mi odpovědět na reklamační mejlík.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Vámi popisovaná situace nás mrzí. Doufáme, že se nám společnými silami podařilo vyřešit ji k vzájemné spokojenosti.

+ rychlost a dodání

Tým Powerguy.cz

• Zboží (baterie) mi byla doručena rychle a byla dobře zabalená

Reakce obchodu Powerguy.cz

rádi bychom Vám poděkovali za poskytnutí recenze našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni.
    Tým Powerguy

• pohodlný a rachlý a hlavně spolehlivý nákup

v pohodě jsem nakoupil a doufám, že to nebylo naposled :-))

Tým Powerguy.cz

• Velmi rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží.
    • Nižší cena, než mají ostatní prodejci.

Tento obchod patří mezi solidní a spolehlivé prodejce.
    Všem velmi doporučuji.

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí kladné, doporučující recenze. Moc si jí vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
    Tým Powerguy.cz

• Rychle dodanim prubezne informace o stavu objednavky
    • baterie pro HTC (zjevne original) vydrzi dele nabita nez kdyz byl telefon novy

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice děkujeme za poskytnutí kladného hodnocení našeho obchodu. Vážíme si toho, Vaše spokojenost nás moc těší.
    Tým Powerguy.cz

• Výborné ceny a kvalitní zboží
    • K mému překvapení má baterie lepší vlastnosti než ta originální

Reakce obchodu Powerguy.cz

rádi bychom Vám poděkovali za poskytnutí recenze našeho obchodu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás byl spokojen.
    Tým Powerguy

• Dobrá komunikace s obchodem. Byla jsem nucena objednávku zrušit a obchod mi vyšel vstříc. Za to děkuji.

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí doporučující recenze na náš obchod. Vážíme si toho a jsme rádi, že jsme mohli Váš požadavek vyřídit k Vaší spokojenosti.