Obchod nedoporučuji, objednal jsem si blatník na m365, a přišel naprosto jiný na jiný typ koloběžky. (objednáno dle popisu a fotky na webu)

• cena baterii

Mají i věci, které se jinde špatně shání.

• Hoverboard je super na blbnutí pro děti.
    • Na e-shopu uvádí že je zboží skladem, po objednání se ozvou že to provedení není skladem, ale na e-shopu dále září nápis SKLADEM.
    • V popisu je nepravda ohledně nabíjení. U modelu Crazy OFFROAD E1 je uvedena doba nabíjení 2-3 hodiny a u Crazy OFFROAD je uvedena doba nabíjení 1-2 hodiny. Po telefonickém dotazu jsem dostal informaci, že oba modely se nabíjejí stejně, tedy těch 2-3 hodiny.
    • Dále je zavádějící uvedení nosnosti. Model Crazy OFFROAD E1 uvádí nosnost do 100kg, ale v návodu se dočtete, že nad 70kg je vhodné jezdit po rovném terénu. Tedy pro dospělého již není vhodný OFFROAD terén, ale pouze silnice, parkoviště, chodníky a spol. Při telefonickém dotazu proč je model Crazy OFFROAD E1 (navíc vybaven bluetooth) levnější než Crazy OFFROAD (bez bluetooth), jsem dostal info že neví. Že ten dražší je prostě novější. Přitom v popisu jsem pak narazil na rozdíl v nosnosti - Crazy OFFROAD E1 do100kg a Crazy OFFROAD do 120kg. Tedy asi jiná konstrukce, ale to neporadí.

• vstřícný přístup

Výborná komunikace,vše co prezentují je skutečností ne jen na www.

Super.

Super.

• komunikace
    • neprofesionalita

Jsem velice nespokojen s komunikací společnosti. Vysoká míra neprofesionality - nedoporučuji.

• Poloha
    • Cenová nabídka
    • Sortiment

Na téměř okamžitou žádost o zrušení objednávky nereagují, na druhý pokus odpoví, že objednávka již byla odeslána.

• Nesolidní jednání při servisu.

Po půl roce používání odešla na koloběžce baterka. Údajně ji vyměnili. Za cca 2000 Kč. Závada však trvá dál. Pouze mi dali jinou, použitou nabíječku. Po další reklamaci mi vyměnili celou koloběžku. Ani ta nefunguje tak, jak by měla. Již nemám důvěru v tuto firmu.

• cena, komunikace, rychlost dodání

• mohu jenom doporučit
    • cena, komunikace, rychlost dodání

Mal som problém s vyriešením problému so zakúpenou kolonožkou cez eshop alza.sk kde dali ruky preč od toho. Obrátil som sa teda na predajcu www.kolonozka.cz kde nebol žiadny problém kde s ochotou a veľmi veľkou rýchlosťou vyriešili daný problém s mojou reklamaciou. Za toto veľmi pekne ďakujem za ľudský prístup a ochotu daný problém vyriešiť. Vidno že toto je obchod ktorý nielen že chce tovar predať ale stará sa o to aby ich zákazník ktorý si kúpi od nich produkt bol spokojný a využíval vec ktorú si zakúpil. Ešte raz veľká vďaka za expresne a ochotné vybavenie s pozdravom spokojný zákazník zo slovenska.

Spokojena.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí hodnocení našeho obchodu.

Velice nás těší Vaše spokojenost.

Tým Powerguy.cz

Velmi dlouha doba, za kterou bylo zbozi pripraveno k vyzvednuti na pobocce Ulozenky: 12 dni od prijeti objednavky a 8 dni od mailu z obchodu s informaci, ze objednavka byla expedovana.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí hodnocení našeho obchodu, moc si ho vážíme.

Zboží jsme se snažili expedovat ihned, jakmile to bylo možné. Velice nás mrzí, že do Vašich rukou bylo předáno za více než týden. Bohužel jakmile zboží do Uloženky expedujeme, je pouze na jejich interním systému, jak rychle zboží zákazníkovi připraví.

Přijměte naši omluvu za případné komplikace, které Vám vznikly.

• Nízké ceny
    • rychlost dodání

Zboží (ač skladem) expedováno až více než týden po uskutečení platby. Celková doba dodání 12 dní

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Vážíme si ho.

Omlouváme se Vám za případné komplikace, které byly způsobeny delší dobou dodání. Doufáme, že s daným produktem jste spokojen/a.

• Rychlost dodani

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí kladné recenze. Velice si toho vážíme.
    Tým Powerguy.cz

Jeden den objednáno, třetí den ČP kurýr dovez. Tedy 100% spokojenost.

Reakce obchodu Powerguy.cz

moc Vám děkujeme za poskytnutí hodnocení našeho obchodu. Velice si toho vážíme.

• Rychle dodaní
    • pěkné ceny
    • Výdrž

Objednával jsem baterii na Samsung galaxy s5, rozšířenou i skrytem 5600mah a naprosto bez problému. Da se říct ze v plné zátěži by dala i celý den. Na primem slunci kde jsem ji používal při plnem jasu, za cca 5hodin jsem byl na cca 70% a to jsem s tím dělal vše možné, hd videa fotak atd, doporucuji. Klekla až druhy den odpoledne, kdy jsem telefon začal používat normálně.

Reakce obchodu Powerguy.cz

děkujeme Vám za poskytnutí kladné recenze. Velice si toho vážíme a Vaše spokojenost nás těší.
    Tým Powerguy.cz

Spokojenost,objednával jsem baterii pro Nikon D 5200,výhodná cena,rychlost doručení i při platbě převodem.

Reakce obchodu Powerguy.cz

velice Vám děkujeme za poskytnutí kladné, doporučující recenze. Moc si jí vážíme. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.