• Pro mě žádná není
    • Na stránkách obchodu je uvedené zboží skladem. Po potvrzení objednávky obchodem se nic neděje. Za 3 dny přijde mail se zrušením objednávky - zboží údajně již nemají.

Zboží jsem zde objednávala poprvé a také naposled. Mám vyzkoušené jiné obchody, kde mám třetí den po objednávce zboží nejpozději doma.

V nabídce byly dvě předložky do koupelny, obě bez vykrojení. Objednala jsem je. Doručeny byly dvě předložky, jedna s vykrojení na WC.

• nákup z domova pošta doručí zboží
    • obchod žádné,ale výrobce dodává nekvalitně ušité zboží

lépe si vybírejte dodavatele a kontrolujte ušité výrobky.Byl to dárek pro vnučku a za ty peníze žádná kvalita

• Nevidim zadne kladne duvody pro zakaznika.
    • Hlavni vyhody vidim jen pro Vas obchod.
    • Bydlim v nemecku a tam trva dodani zbozi tri pracovni dny!
    • Spatny popis zbozi.
    • Prisel mi produkt jine kvality nez jsem si objednal.

Pomala reakce vaseho obchodu, Expedice trva strasne dlouho, Ctel jsem uplne jiny material tohoto produktu! Vracet ho nebudu, je to slozite a ztrata casu.
    Celkove hodnoceni: Chcete delat velke ksefty, ale neumite to. Vse dlouho trva a popis v katalogove nabidce neni jasny. Tim se stalo ze misto cesaneho mikrovlakna, jste mi poslali obycejne, na telo neprijemne platno! Takze za 10 dni cekani jsem nakonec dostal uplne neco jineho. Dekuji moc.

• aktualizace nabídky nesouhlasí s možnostmi výroby

• Nevhodné chování...
  • Byla jsem velmi zklamana a znechucena výrobkem a ani jsem nedostale omluvu,že produkty neodpovídaly tomu,co jsem si objednala.Tento obchod bych nikomu nedoporučila .

• Přijatelné ceny
    • Hezké web.stránky
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Zboží ve skutečnosti není skladem

U objednaného umělého stromu,který měl být původně věnován dárkem je uvedena dostupnost 3 prac.dny.Kdyby byl skladem nečekala bych 10 dní.Po objednání ho jeli teprve někam shánět.Jsem velice zklamaná.Tento obchod nedoporučuji.

• Doba doruceni 10 dni mi prijde uz moc. Dle fotografie u zbozi jsem ocekavala jiny design vyrobku

Ceny ok, ovsem dodaci lhuta a zbozi, ktere neodpovidalo fotografii u vyrobku mne moc nenadchlo a proto priste zvolim jiny obchod.

• chodí rychlá komunikace ohledně posunu objednávky
    • Objednávala jsem vyzvednutí na výběrním místě. Doručení však bylo na trvalou adresu a doposud zboží nedošlo. A peníze byly již zaslány.

Očekávala jsem rychlejší dodávku zboží. Někde se to zaseklo na cestě a nikdo neví kde.

• dobrý sortiment
    • zboží bylo zaplaceno převodem před týdnem a od té doby mi nepřišla ani jediná zpráva o změně objednávky, vyexpedování či době doručení... zboží jsem zatím neodbržela. Na dotaz e-mailem zatím neodpověděli.

velice nespolehlivé

• nabízí zboží skladem, ale skladem není a nebude. Nedodržuje domluvy.

Domluvy obchod nedodržel, nakonec část zboží nebude, tak mi "snad" vrátí peníze.

• Vůbec žádná informace o stavu objednávky, pouze na začátku-potvrzení objednávky.

• široký výběr
    • neaktuální informace na webu

Při nákupu v internetovém obchodě čekám že cca za 3 dny budu mít zboží doma. Tento obchod se mi za 3 dny od objednávky teprve ozval že s objednávkou je problém. Sortiment je veliký a pěkný a myslím že by si každý našel něco co se mu líbí ale byla to moje první objednávka z tohoto obchodu a nevyšla takže spokojená nejsem.

• objednávka z tepla domova-zaujal mě desing

černo-bilý puntík-líbivé,ale do prvního vyprání,prala jsem v uvedené teplotě-a bíla je teď jako zapraná...měl to být dárek,který se te´d neodvažuji předat

Reakce obchodu Povlecu.cz

Dobrý den, vzhledem k tomu, že jste v našem obchodě nakoupila přikrývky, tak je jasné, že tato recenze není o našem zboží.

Petr Ján

• doruceni zdarma
    • doba doruceni

Nabidka mi prisla velmi dobra, ale nemile me prekvapila dodaci lhuta vyrobku. Jeste jsem se neobdrzela.

Reakce obchodu Povlecu.cz

Dobrý den, vypadá to, že jste se malinko spletla. Zboží jste objednávala v sobotu. Odeslali jsme ho hned v pondělí a v úterý jste ho obdržela.
    Důkaz místo slibů :

S pozdravem Petr Ján

• Maji uvedene zbozi v nabidce, na kterou prijmou objednavku, zbozi vsak nemaji na sklade, ani v sortimentu.

Hruza, ztracenych nekolik dni cekanim na zbozi.

• Zboží dorazilo poškozené ( díra v povlaku na peřinu ) a špinavé ( velký zelený flek na povlaku na polštář ). Materiál povlečení byl té nejmizernější kvality, jakou si umím představit, ačkoli byl inzerován jako kvalitní satén.

Obchod je neseriózní, nabízí zboží, které je nepoužitelné i v případě, že své nároky na kvalitu snížím na minimum.

• Kvalita materiálu neodpovídala nabídce.

Materiál povlečení je tvrdý a není kvalitně ušito.

• netusim
    • prostěradla neodpovidaji roznerum