• Zboží nedorazilo

Dobrý den
    Váš balík vám byl doručován 4.12.2019 ale nepřevzal jste jej. Od té doby je uložen na dodací poště.
    Stačí zajít na poštu, nebo si požádat o znovu doručení.
    Škoda, že jste hned udělil negativní recenzi, když chyba není na naší straně ale na vaší.
    www.pouzdro.eu

• Kryt se neshoduje vůbec s mobilem

s nákupem nejsem spokojena- poslali mi špatné zboží

Dobrý den

Objednala jste si pouzdro na mobil Samsung Galaxy J5 a to vám bylo doručeno. Pokud máte mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2016) nebo Samsung Galaxy J5 (2017), není divu že vám pouzdro nepasuje. Jedná se o jiné modely telefonů a to je třeba rozlišovat. Pouzdro vám můžeme vyměnit. Možná je lepší napřed zavolat, než ihned udělovat negativní hodnocení , když pochybení není na naší straně.

• dlouhá čekaci doba

Dobrý den

Ano, přiznávám. V případě této objednávky se nám rychlost dodání dost nepodařila. Omlouvám se a budu se snažit na rychlosti dodání zapracovat.

• Snad jen cena
    • Pošlou něco jiného než objednáte

Dobrý den

Ano pán má pravdu. Omylem jsme mu poslali zasouvací pouzdro velikost 5xl bílé s uzavíráním na suchý zip místo zasouvacího pouzdra 5xl s uzavíráním na magnet.
    Jednalo se o pouzdro stejného výrobce, stejné velikosti i barvy, jen se jinak uzavíralo.
    Pánovi jsem nabízel výměnu, ale bohužel už se neozval. Škoda, že pán nezmínil, že k objednávce dostal pouzdro z pravé kůže zcela zadarmo. Možná kdybych ho pozlatili a osázel pravými diamanty dal by nám třeba 21% hodnocení.
    To že zboží dorazilo za týden, také není pravda. Pán vytvořil objednávku 17.1. v 21:19 hodin. V pátek 18.1. jsme objednávku přijali a ihned po víkendu v pondělí 21.1. expedovali.
    Je mi líto, že někdo kvůli takové maličkosti jako je typ zapínání pouzdra udělí takovou negativní recenzi.

Klidně se příště obraťte na jiný eshop.

www.pouzdro.eu

• Nebyla doručena ochranná fólie.

Pouzdro na Nokii Lumii 820 mi bylo doručeno, rychle a v pořádku, jenže pouzdro vůbec na tento mobil není, je o několik mm užší, takže se nedá použít. A pouzder stejného typu ale jiné barvy tam bylo víc, takže nabídka pro výše uvedený mobil je klamná.

Dobrý den
    Děkuji za konstruktivní hodnocení. Zákazník má pravdu. Pouzdro bylo opravdu špatně nabízené na našem eshopu jako pouzdro pro mobil Nokia Lumia 820. Nabídku na tohoto modelu jsme zkontrolovali a opravili. Nevhodná pouzdra jsme vyřadili z nabídky.
    Za komplikace se omlouváme. Pouzdro samozřejmě vraťte zpět a my vám vrátíme peníze. Postup a formulář k odstoupení naleznete zde:
    www.pouzdro.eu

Objednáno pouzdro Lenovo K6 Power,doruceno Lenovo K6.Pouzdro není na tento telefon,takže nesedí jak má.Vzhledem k ceně nereklamuji.

Dobrý den
    Škoda, že jste se před negativní recenzí napřed neozvala nám. Pouzdro je skutečně určeno pro Lenovo K6 Power. Prodáno bylo několika zákazníkům a bez reklamace. Předpokládám, že paní má pravděpodobně Lenovo Vibe K6 Note, který má jiné rozměry.

Škoda, že kvůli omylu zákazníka dochází k takovýmto negativním hodnocením, které nám kazí jméno.
    V tomto případě se domnívám, že nebylo pochybení na naší straně.

Tomáš Brada

Zaslána baterie do jiného telefonu - zboží bylo chybně označeno v e-shopu.

Dobrý den
    Ano, toto je opravdu naše chyba. Zákazníkovi vracíme peníze i s náklady, které mu vznikly v souvislosti se zasláním zboží zpět k nám.
    Za toto pochybení se omlouvám a produkt je již opraven a zobrazuje se správně.

• Nevím
    • Málo aktualizuje své stránky.

Přesto že na stránkách měl 2ks skladem fakticky neměl nic.

Reakce obchodu pouzdro.eu

Stránky aktualizujeme několikrát denně. Některé zboží je ale ve stavu pár kusů a pak se může stát i tato situace. Někdy i seberychlejší aktualizace nezaručí, že se někdy stane, že zboží nedodáme. Paní se za způsobené komplikace omlouvám.

Poznámka: Na eshopu jsme "2ks skladem" nemohli mít uvedeno. Dostupnost byla: Expedice do 24 hodin. Počet kusů skladem prozatím ani na eshopu neuvádíme. Jen zda je skladem a pokud není dodáme ho do 24 hodin. Což bohužel u této objednávky nevyšlo. Protože jej dodavatel zrovna vyprodal.

Objednala jsem si pouzdro pred cca před 10 dny, komunikace žádná zatím nic nedorazilo.

Na to mám jen fakta:
    Objednáno 18.9.2017
    Odesláno 19.9.2017
    Doručováno zákazníkovi 20.9.2017
    ADRESÁT NEZASTIŽEN zásilka uložena na místní poště.
    Balík vyzvednut až 2.10.2017
    Kdo nevěří, může se přesvědčit ve sledování balíku zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/RR9377699601L
    Z mého pohledu neoprávněná, negativní recenze. Paní by si měla vyzvedávat zásilky včas a pak by bylo vše v pořádku.

www.pouzdro.eu

Nedoporučujeme tento ochrane sklo nikomu, vyderzelo 3hod. Na displeje...

• Doručení zboží delší než 10 dní je nepřměřeně dlouhé.

Dobrý den

Pánovi musím dát za pravdu. Opravdu se stala chyba na naší straně. Přitom se jednalo o malé pochybení v systému expedice. Pouzdro totiž bylo skladem a vše tak mohlo být expedované následující den. Vše jsme včas vyfakturovali ale chyba se stala v importu dat k přepravci DPD a tak zboží neodešlo.
    Zjistil jsem to až při negativní recenzi zde na Heuréce, která zasílá dotazník právě po 10ti dnech.
    Pouzdro jsem ihned odeslal a snad bude pán s pouzdrem alespoň spokojený. Omlouvám se za způsobené komplikace.

• Žádné
    • Žádné

Nespokojen

Dobrý den

S panem Stoklasem jsem si psal a je pravda, že si objednal nejlevnější silikonové pouzdro. Kvalita opravdu nepatří mezi top pouzdra, to má pravdu. Někdy se vyplatí si připlatit jen 30Kč a pouzdro je opravdu kvalitativně lepší. Například průhledná pouzdra Celly Gelskin jsou o 50Kč dražší ale materiál je opravdu znatelně lepší. Ostatně silikonových pouzder na Samsung Galaxy J3 (2016) máme hned několik:
    Co se komunikace týče, nevím co proběhlo špatně. Zákazníkovi přišlo potvrzení objednávky emailem i email s odkazem na sledování balíku. Ten mu byl doručen následující den. Dodací lhůta byla tedy také dodržena. Vlastně při nejlevnější dopravě (Česká pošta - doporučené psaní), kdy uvádíme dodání 1-4 dny byla doručena následující den. Což je u této služby nadstandart.
    Rád bych provedl opatření tak aby byli zákazníci jako je pan Stoklas spokojení, ale bohužel nevím jak. Levná pouzdra jsou zákazníky vyžadována. Také bych rád nabízel jen dražší a kvalitnější pouzdra. Poptávka je ale jasná. Stále však máte možnost připlatit si pár korun a kvalita je skutečně někde jinde.

I tak děkuji za zpětnou vazbu a cením si názoru.

jednatel

• - Po domluve s prodejcem / Tomas Brada / na jeho doporuceni bylo zakoupeno nevhodne pouzdro na mobil. Udajne se odmlcel na nejakou chvili, ze sel pouzdro zkontrolovat, zda bude sedet. Misto toho mi prisel futral na telefon, ktery je k nicemu, jelikoz nesedi umisteni tlacitek. Tim padem v pouzdre jsou tlacitka stisknuta a telefon se stale restartuje. Vzhledem k nakladum na postu, cas a usili, nezarucuje to opet 100% vysledek. Nebudu jiz dale resit neprofesionalni pristup k prodeji. Jak je videt, rodinne s.r.o., je tak dobre evidentne k nekalim praktikam, proc preci nerucit vybilenou provozovnou, ktera je k dnesnimu dni jiz uzavrena..
    • Děkuji za zkusenost

Dobrý den

Pouzdro jste zakoupil pro Samsung Galaxy A3 2017, který má rozměry 135 × 66 × 7,9 mm. Výrobce pouzdra uvádí vnitřní rozměry 137 x 70 x 7,9 mm. Osobně jsem pouzdro přeměřil aby nedošlo k omylu.
    Bohužel Samsung Galaxy A3 2017 nemám fyzicky, abych pro zákazníky zkoušel každé pouzdro. Proto se spoléhám na rozměry uváděné u výrobce mobilního telefonu.
    Pokud vám toto přijde jako neprofesionální přístup k prodeji, pak se omlouvám ale já si to nemyslím.
    Rodinné s.r.o. mě rozesmálo ale ano, máte pravdu, jsme rodinné s.r.o. , a nevím proč by to mělo být něco špatného.
    Co se týče provozovny v Kroměříži, ano ta je zrušena ale stále nás najdete v sídle firmy Břest 195, 76823 Břest. Změnilo se jen místo, nic "vybílené" není.

Děkuji za zkušenost.
    Někteří raději poplivou než aby zavolali a my vše vyřešili ke spokojenosti zákazníka.

• nevím

Zkuste to,třeba budete spokojeni

Dobrý den
    Škoda, že jste nenapsal důvod, proč nedoporučujete www.pouzdro.eu . Rád bych chybu napravil.

www.pouzdro.eu

• Nebyl dodržen termín dodání, nepřišel avizovaný dárek, objednané pouzdro nepasuje na uvedený typ mobilního telefonu Samsung J5

Jedno pouzdro bez problémů Lenovo - druhé viz výše.

Dobrý den

Rád bych přiznal pochybení, ale myslím že je chyba na straně zákazníka.
    - Termín dostupnosti pouzdra je dodržen. Pán objednal 2.11. a pouzdro odešlo 4.11. čili termín je dodržen tak jak je uvedeno u pouzdra http://www.pouzdro.eu/cs/7879-samsung-galaxy-j5-pouzdro-cerne-oteviraci-stand-window.html
    - avizovaný dárek nebyl odeslán protože ho pán nevložil do košíku. Možná vložil kód pro dárek jen nepotvrdil tlačítkem OK. Přitom to přímo na stránce píšeme "potvrď OK". To už ovlivnit nedokážeme.
    - Pouzdro je určeno pro Samsung Galaxy J5 (J500) a ne pro Samsung Galaxy J5 2016 (J510). Často si to zákazníci pletou a špatně si objednají. Pouzdra na tento model naleznete zde http://www.pouzdro.eu/cs/945-samsung-galaxy-j5-2016-j510f-pouzdro

Vše se dá samozřejmě zařídit a vyměnit. Stačí mne kontaktovat na email [email protected] a domluvíme se.

Tomáš Brada

• Měla jsem dva slevíky, avšak musela jsem platit dvakrát poštovné, jinak mě to nepustilo dál. Dále jsem měla objednané každé pouzdro v jiné velikosti, ale přišly mě dva stejně velké. Ale vracet nic nehodlám, stálo by mě to další poštovné a v zásilkovně zboží nelze vrátit.

Reakce obchodu pouzdro.eu

Vážená paní Jano. Pouzdro lze bez udání důvodu vrátit do 14 dní a my vám vrátíme veškerou hotovost. Co se týče nákupu přes www.slevici.cz, veškeré platby při nákupu přes tento slevový portál odcházejí právě na www.slevici.cz, nikoli přes nás! Celý postup byl napsaný na Voucheru, který jste obdržela. Nevím co na to říci, nevím na základě čeho jste platila dvakrát poštovné. Mnoho ostatních zákazníků uplatnilo svou slevu bez problémů. Pouzdro bylo za 49Kč, poplatek za vyzvednutí v zásilkovně 39Kč. Levněji to už snad ani nejde. Ne každému se asi lze zavděčit.

místo skla na Z5 premium dorazilo úplně jiné

Dobrý den
    Mrzí mne vaše zkušenost. Kontaktujte nás na tel 731 488 806 nebo na [email protected] a domluvíme se na vyřešení problému.

Tomáš Brada

• Nakoupil jsem, protože jinde toto zboží nenabízeli.
    • Tento obchod nedoporučuji, protože pouzdro bylo tak nevyhovující, že určitě na Samsung J7 nebylo určeno. Otvor na mikrofon byl tak udělán, že mikrofon zakrýval, otvor na blesk byl také úplně jinak udělán a otvor na ovládání hlasitosti také neseděl.

Nedoporučil, protože zboží bylo úplně nevyhovující.

Reakce obchodu pouzdro.eu

Pan Marek si koupil pouzdro pro Samsung Galaxy J7 (J700), což je verze 2015 a sám vlastnil verzi J710 2016. Pak se diví, že mu pouzdro nesedí. Jako důkaz si můžete u produktu přečíst jeho hodnocení produktu u špatně objednaného pouzdra.
    Škoda jen, že nezvedl telefon a já bych zařídil výměnu. Místo toho napíše negativní recenzi a "špiní" pověst eshopu.

Osobně mě mrzí, že jsou někteří zákazníci tak negativní.