Řidič mi ani nedal vědět, kdy přijede. Jeden den tedy přijel zrovna když jsem byla na vyšetření u lékaře, takže jsem o tom ani nevěděla. Druhý den mi zavolal, že za 5 minut bude u mě a já zrovna byla na nákupu. Musela jsem běžet, abych ho stihla, protože on spěchal jinam a ještě poznamenal, že už u mě byl předchozí den a já tam nebyla (protože jsem byla u lékaře). Přitom by stačilo, kdyby mi alespoň ráno poslal SMS, že přijede během dopoledne - kdybych to věděla, zůstala bych doma a na nákup bych šla později.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, velice nás mrzí nespokojenst s dopravcem. Omlouváme se za řidiče.
    Tým PPK

Papier označený ako Color Laser, no nevhodný do laserovej tlačiarne!!

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost.
    Dle objednávky papír je přímo určenyý pro laserové tiskárny. Budeme velmi rádi za zprávu, jakým způsobem se projevuje problém tiskárny.
    Prosím, dejte nám zprávu na [email protected].
    Předem moc děkujieme.
    Tým PPK.

• Byl mi doručen zcela jiný,nevyhovující čaj,než jsem si objednala

Raději si před doručovatelem byť by to byla pošta,rozbalte balíček,zkontrolujte obsah.Já to udělala až doma a místo objednaného čaje - Lipton forest fruit,jsem tam našla jakýsi asi dobrý černý čaj,který jsem v žádném případě nechtěla.Ve vzteku jsem obě krabičky vyhodila,název chybného čaje si nepamatuji,neznám.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme za naši chybu v nabalení. Podle vašeho popisu došlo zřejmě k výměně a lidské chybě. Máme skladem přes 10 tis. položek....
    Samozřejmě rádi Vám čaje vyměníme. Prosím o zprávu, zda špatně nabalené čaje nenajdete a může dojít k výměně.
    Jsme k dispozici na [email protected].
    Předem moc děkujeme za pochopení.
    Tým PPK.

Zboží doručeno až poté, co po čtyřech dnech od objednávky bylo nutné urgovat doručení. Placeno předem, doručeno v rámci Prahy za 5 pracovních dní! Nedoporučuji obchod.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, Vaši objednávku jsem přijali 25.5. po 12 hodině. Tedy k expedici došlo 26.5. Následují dny 27.-28.5. byl víkend a zboží jste obdrželi 29.5.
    Mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Tým PPK

• Obchod reaguje promptne a spravne.
    • Neexistuje spetna vazba od Ceske Posty na stav doruceni objednavky.

Ceska Posta zasilku doposud nedorucila se spravou ze dne 18.11. "... zasilka nemohla být doručena v avizovaném termínu dne 18.11.2019, jak jste byl již informován, a to z důvodu: překážka na straně pošty. " ... zasilku je potreba vyzvednout na Poste co neni v souladu s pozadovanym spusobem doruceni.

• Poslali my použité zboží

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Váš názor. Použité zboží opravdu neprodáváme, nemáme v nabídce ani žádný produkt jiné jakosti. Nůžky, které se jste si u nás objednal, je možné samozřejmě vrátit nebo reklamovat. Budeme velice rádi za bližší informaci nebo zaslání fotky nůžek. Co nejdříve Vás budeme kontaktovat k vyřízení nespokojenosti.

Doručeno velmi rychle...

• Platba HOTOVĚ POBOČKA OLOMOUC 39,00 CZK. Navíc nesmyslný a potupný poplatek BALNÉ + DOPRAVA 29,99 CZK.

Podle prezentace na webových stránkách jsem objednal obrazový klip české firmy BFHM. Místo toho přišel velmi nekvalitní, zřejmě levný čínský výrobek, který se celý kroutí a prohýbá. Jsem velmi zklamán a u tohoto obchodu již bohužel nic objednávat nebudu.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, opravdu nás vaše nespokojensot mrzí. Jiné obrazové rámy a euroclipy než české od výrobce BHFM neprodáváme. Pokud došlo k nespokojenosti s kvalitou rámu, je nutné tuto nespokojenost vyřešit s výrobcem a euroclip reklamovat. Budeme vás kontaktovat a reklamaci vyřešíme.
    Tým PPK

Objednal jsem si krabice na stěhování. Byl mi dodám zcela jiný typ krabic než bylo inzerováno na stránkách obchodu. Cena dodaných krabic byla dvojnásobná proti jiným dodavatelům. Vzhledem k uvedenému jsem

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

ještě jednou se omlouváme za chybné obrázky u krabic, šlo opravdu jen o popis na krabici, který nebyl v českém jazyce. Nosnost a rozměry krabice byly dodrženy. Krabice jsme samozřjemě vzali zpět a peníze budou vráceny na Váš účet. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené problémy.
    Tým PPK

• Vadí mi, když výslovně žádám, že chci nakoupit a mít od všech klid, tak mě bombardují maily. Zneužívají informace a kontakty přes výslovný zákaz marketingu apod.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, pokud nemáte zájem o naše speciální nabídky, pak opravdu stačí odhlášení z příjemců, které je vždy součástí nabídky. Z naší strany nedochází k zasílání, pokud nám objednávající nedá souhlas - nezašrktně pole na konci objednávky.
    Děkujeme za pochopení. Tým PPK

• Čekám už 10 dnů!!!

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, opravdu nás mrzí chyba České pošty. Objednávku jsem expedovali hned 27.11. S Českou poštou řešíme a reklamujeme. Budeme Vás obratem informovat.
    Děkujeme za pochopení.

Objednal jsem držák na papírové utěrky a utěrky. Utěrky nepasovaly do držáku. V E-shopu se tato informace špatně hledá

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, pokud jste nespokojen z produktem, dejte nám prosím vědet na [email protected], máte právo na vrácení. Informaci o kompaktibilních utěrkách uvádíme přímo v textu držáku. Pokud máte další dotazy jsme rádi k dispozici na chatu nebo na e-mailu. Snažíme se odpovídat obratem. Velmi děkujeme za objednávku.
    Tým PPK.

Objednala jsem náhradní návlek na Spontex system.Komunikace dobrá,vyřízení i doručení velmi rychlé.Po rozbalení jsem však zjistila,že uprostřed návleku je otvor,takže pro mne vyhozené peníze.

• Kancelářšké papíry byly poškozené, obaly potrhané.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost s dopravcem.
    Prosím, pokud by došlo k další takové zkušenosti, poškozené zboží nepřebírejte. Budeme Vás kontaktovat a tuto situaci zkusíme dořešit. Jde o chybu dopravce.
    Tým PPK

• Obchod nabízí zboží (objednal jsem tablety do Myčky Tablety do myčky "Finish Quantum Max Shine Protec - 60 tablae") a nakonec do balíku pro zákazníka zabalí zboží pouze podobné - "Finish Quantum mMx" a hlavně levnější, avšak obchod si účtuje stejnou cenu. Zboží, které obchod do balíku zabalí přitom je však u většiny internetových prodejců mnohem levnější (až o 20%) a dokonce ve i ve srovnání s většími baleními -80 tablet. Považuji tento postup inernetového obchodu za podvod.

Nedoporučuji tento obchod ostatním zakazníkům kvůli klamavému přístupu k zákazníkům z hlediska nabízeného zboží v porovnání se zbožím dodaným.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

velmi se omlouváme, zřejmě došlo k chybě v nabalení. V pondělí naši skladovou zásobu ověříme.
    Určitě počítejte s vyzvednutím chybného zboží přímo u Vás a vrácení peněz nebo výměnou za Vámi objednané.
    Budu ráda za zprávu, zda Vám takto vyhovuje.
    Klamat zákazníky opravdu není v našem zájmu.
    Tým PPK.

Objednal jsem zboží ve čtvrtek s osobním vyzvednutím s tím, že si v pátek zboží převezmu na pobočce. Na webu byla otvírací doba pobočky pondělí-pátek do 17 hodin. Přišel mi potvrzovací e-mail se zcela stejnou informací, tedy do 17 hodin. V pátek jsem přes celé město přijel na pobočku v 16:25, abych zjistil, že mají otevřeno pouze do 16 hodin. Paní, která vydává zboží, je už dávno doma. Zboží jsem si tedy koupil jinde a objednávku zrušil. Obchod nedoporučuji a ani já ho nebudu používat.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, ano došlo chybě, která byla způsobena novým zaměstnancem na pobočce osobního odběru. Ještě jednou se velmi omlouváme a věřte, že tato situace se nebude již opakovat. Chápeme Váš postoj, proto jsme hned nabídli rychlý závoz na požadovanou adresu.
    Tým PPK

• Zboží, které jsem si objednala není správně funkční.Vy jako obchod za to nemůžete, ale zatím jste nenavrhli žádné řešení tohoto problému.

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, zboží již máme zpět a vracíme peníze. Omlouváme se za chybu v návodu. Vše bylo opraveno a disk je opravdu funkční, stačí přehrát pouze jednu skladbu.
    Tým PPK

• dostal jsem jinou barvu zboží

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, omlouváme se za chybu v barvě. Všechny reklamace obratem řešíme, prosím, příště kontaktovat buď na formuláři přímo na našich stránkách nebo na [email protected]. Děkujeme za vstřícné jednání při vyřešení této nespokojenosti. Tým PPK

• celé zlé

Reakce obchodu Potrebyprokancelar.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla zrušena z důvodu objednání na Slovensko. Zboží doručujeme pouze po České republice. Po dohodě jsme Vám vyřídili objednávku u kolegů na Slovensku. Za nepříjemnosti s Vaší platbou v EUR se omlouváme, bohužel vrácení peněz v cizí měně není do druhého dne. Věřím, že spolupráce na Slovensku je pro Vás náhradou. Tým PPK