Dotaz na spokojenost dříve než zboží(odpověď že zboží není a nebude) je podivná.

Reakce obchodu potapeni-prodej.cz

Dobrý den. Je nám líto, že jste natolik nespokojená, že nás ne webu nedoporučujete. Přesto si dovolím několik poznámek na vysvětlenou. Dotazník z Heureky chodí po 10 dnech od vytvoření objednávky. Pokud si objednáváte zboží s delší dodací lhůtou, není potřeba se nad tím nějak zvlášť podivovat. Samozřejmě je problém na naší straně, že jsme Vám nedodali včas zboží. Ale zase na druhou stranu není úplně nepochopitelné, že dodávka zboží ze zahraničí se 2-3 týdny před Vánočními svátky může zkomplikovat. Za vzniklou situaci jsme se Vám již dříve omluvili a vzhledem k tomu, že jste si následně vytvořila novou objednávku na jiné zboží, tak věříme, že jste na nás tak úplně nezanevřela, i když ostatním nákup u nás nedoporučujete ... je škoda, že ty ostatní desítky zákazníků, kteří obdrželi své zásilky v pořádku a v termínu se nenamáhají svojí spokojenost vyjádřit. Ale takhle to prostě ve světě recenzí chodí. Přejeme pěkné svátky! :-) Za FORDIVERS.CZ Radek

• Špatné stránky, když nabízejí zboží které už není skladem :-(

Nejde se spolehnout, že to co si vyberete a zobrazí se jako dostupné, dostanete. Ale stalo se mi to jen jednou, tak snad to je vyjímečná situace.

• špatná komunikace

když zboží není nenabízím ho

• Zádné nenabízí. Když neumí vyřídit banální objednávku tak to není obchod ale obyčejný bordel.
    • Nedostává zboží. Co ještě více ?????

Nenakupovat. Obchod je od slova nakupovat. Když není co tak to není obchod!!!!!!!!

Reakce obchodu potapeni-prodej.cz

Vážený pane Gaňo.
    Je nám opravdu líto, že jste nebyl s nákupem v našem e-shopu spokojen. Bohužel i nám se stává, že nám náš zahraniční dodavatel napíše: "Bohužel není skladem". Je plná sezóna a to se prostě stává. Máme v nabídce i další podobné a srovnatelné navijáky. Náš prodejce Vám to telefonicky vysvětlil a nabídnul Vám alternativy. Bohužel se Vám žádná nelíbila. I tak se znovu omlouváme, že jste nebyl spokojen.

Za potapeni-prodej.cz - Radek Horčička