• Komunikaci se zákazníkem hodnotím za 1. Cena doručení zakázky, super a rychlost doručení.
    • Velká výhoda doručování zakázek PPL-kem a né Českou Poštou.
    • neúplná informace o zboží na stránkách. Horší přehled nabídek zboží, bohužel. Jinak není co vytknout.
    • Byl jsem velice překvapen s rychlostí od objednání k vyzvednutí zboží.

VŘELE DOPORUČUJI

• široký sortiment, mnoho druhů

Ano, mohu jen doporučit, komunikace skvělá,
    bezva nákup, žádný problém nebyl.

• flexibilita
    • Nepřehlednost stránek

Výborné

• Po zavolání a upřesnění podmínek velikost schránky atd jsem měl zboží do dvou dnů což bylo úplně super !!!!

• Neumožňuje využít platbu kartou u dopravce PPL. Přestože dopravce takovouto službu nabízí, obchod ji zakazuje.

• Objednali jsme zboží,jako SVJ.V nabídce stavební firmy v komplexní nabídce na zateplení objektu a dalších prací, byla instalace schránek nabídnuta za cca 35.000,-korun, přímo jsme pořídily za 8.400,-korun.

• Vyborne
    • Ziadne

super

Perfektní

• PŘEHLED, cena, komunikace

• Kvalita zboží,rychlé dodání
    • nemá

Super prodejce

• nepřesný popis výrobku.U poštovní schránky je popis.(bez zvonku a jmenovky)A při vyzvednutími bylo řečeno že jse bez jmenovky nedělá.

• přehledný obchod, rychlé dodací lhůty

spolehlivý obchod, široký výběr, rychlé a spolehlivé dodání zboží

• výhodou je přehlednost webových stránek včetně innformací ke zboží
    • o žádných nevím

Rychlost dodání zboží, perfektní telefonická komunikace, ochota k úpravě požadovaného výrobu, vřele doporučuji!!!

Rychlé a slušné jednání s malou chybičkou v placení. Chtěl jsem platit předem, zboží však přišlo na dobírku. Jinak doporučuji.

• Objednal jsem si 4 ks nálepek na schránku,
    • obálka byla poškozená i nálepky.Byl jsem překvapen,že za zásilku v obyčejné obálce si účtujete 140 Kč.

Reakce obchodu Poštovní schránky

Děkujeme za zprávu , k tomu asi není co dodat , každý kdo objednává v e shopech tak přesně vidí kolik se účtuje přeprava .Cena zásilek do 3 kg je jednotná a není rozdíl jestli se posíláte špendlík nebo 3 kg meloun a pán moc dobře věděl co v e shopu odkliknul . O to víc nechápeme ,že ho to překvapilo. Dále jestliže by přišly samolepky poškozené a nebylo možno je použít nevidíme důvod proč je neposlal zpět, obratem by jsme mu zaslali nové . S tímto typem lidí kteří hned začnou kolkem sebe kopat aniž by se snažili nejprve vše vyřešit se bohužel setkáváme stále častěji , nic nevytvářejí ,nemají žádnou zodpovědnost a většinou dokáží poměrně slušně a efektivně pošlapat práci druhých protože sami žádné hodnoty nevytváří a neví jak to vypadá když jim jejich práci bezdůvodně někdo pošlape a nezbývá, než si popřát vůči těmto lidem pevné nervy a nenechat se jimi otrávit v další práci ..Děkujeme. Leoš Hrdlička obchodní oddělení

• Rychlost.
    • Dopravce neohlásí čas doručení zásilky. Dopravce se ohlásí až když zásilku chce předat a je před domem. Toto je nevyhovující.

Doporzřuji.

Reakce obchodu Poštovní schránky

Děkujme za připomínku s tímto jevem se setkal již asi každý z nás kdo nakupuje přes e shopy, je to všechno o lidech , už jsme o tomto problému zde psali , přepravní službě jsme toto vytýkali. Samozřejmě může každý říci tak změňte přepravní službu, ale ono k tomuto dochází všude a změna není přínos.Přepravujeme s PPL a jsme v 99 % s jejími službami spokojení a to jedno procento je opravdu o lidech kteří u PPL pracují a zásilky rozvážení ,ale je potřeba také mít někdy pro toto pochopení, při obrovském množství zásilek které musí doručit nemusí cestu vždy optimálně naplánovat a ani to nejde a najednou zjistí, že je 5 minut od Vás a to by měl odjet nebo nějde půl hodiny čekat , tak Vám prostě zavolá a zkusí to , prosím vše je trochu o toleranci a pochopení také té druhé strany, nicméně děkujeme za připomínku a doufáme , že jinak jste byl s našimi službami spokojen ale vaší připomínku jsme službě PPL poslali. Každopádně by se takto doručovat nemělo . Děkujeme za Váš čas a přejeme hodně zdaru. Kovosystém.

• velký výběr

vynikající obchod,velmi příjemné jednání,velký výběr zboží.

Reakce obchodu Poštovní schránky

Velice děkujeme za hodnocení.Kovosystém.

• Nepříjemny prodavač ve firmě.

Reakce obchodu Poštovní schránky

Děkujeme za připomínku , určitě se jí budeme zabývat , ne každý máme svůj den , pan vedoucí je velmi příjemný a vstřícný člověk , ale určitě toto s ním proberem aby svoje případné problémy nepřenášel na zákazníky a nevzbuzoval v nich tento pocit. Děkujeme za názor.

• Vše jsem napsal dole,není co dodávat.
    • Jediná slabina je špatné parkování při osobním odběru,ale i to se dá vyřešit.

Tento obchod má nejvýhodnější ceny a dobrou kvalitu/zatím/,doufám že se nic nepokazí.
    Zkušenosti:rychle objednáno-rychle dodáno.
    Obchod doporučuji.
    Proč ano?viz nahoře.

Reakce obchodu Poštovní schránky

Děkujeme , parkovat se dá bez problémů přímo před prodejnou při nakládání těžších zásilek u kraje vozovky , bez problémů je parkování o cca 50 metrů dále .Nejsou zde modré zóny a tudíž se dá zaparkovat v klidu a bez stresu .