• Část objednávky dorazila v pořádku
    • Druhá část objednávky byla k vyzvednutí na poště za peníze navíc

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Jedná se o poplatek za zastupování Českou poštou v celním řízení, který je platný od 1. 7. 2021. Bohužel jsme vznik tohoto poplatku nemohli nijak ovlivnit. Pokud nám pošlete kopii dokladu o zaplacení tohoto celního poplatku a číslo bankovního účtu, peníze za tento poplatek Vám budou vráceny.

Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám hezký den.

Nevim jeste proc sem musela zaplatit doplatek 182kr,kdis vsechno bilo predam uz zaplaceno

Děkujeme za pochopení.

• Zodpovídá nabídce

• Kvalita ,
    • Rychlé doručení.

Přejeme Vám hezký den.

• Vrácení zboží v pořádku, peníze zpět včetně celního poplatku ihned na účtu.
    • Zboží z Číny bylo připočteno clo 407,-

Velikost absolutně mimo.Budu vracet a už nikdy nakupovat.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi.

Velice se omlouváme za komplikace, jedná se o celní poplatek, jež si účtuje Česká pošta v rámci zastupování při celním řízení. Platbu Vám samozřejmě proplatíme. Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi rádi dořešíme.

Nevyhovující zboží můžete samozřejmě vrátit. Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.

• Nespolehlivost
    • Podvodné jednání

Objednala jsem sako. Objednávka nebyla potvrzena, nelze ji dohledat, POUZE mi byly STRŽENY PENÍZE . VARUJI před nákupem na tomto online shopu.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Veškeré zboží bylo v pořádku

Vse v naprostem poradku

Přejeme Vám hezký den.

Poslali jste mi jinou bundu.

Spokojená

Přejeme Vám hezký den.

Vzhledem k tomu, že jsem až do 29. 9. v lázních nemnohu zboží na poště v Praze vyzvednout. I když jsem již 2x telefonicky uložení zboží prodlužovala do 29. 9. 2021 a bylo mně to telefonicky potvrzeno - neustále mně chodí upozornění na to abych zboží vyuzvedla.

velice nás mrzí způsobené komplikace.
    Kontaktujte nás prosím na našem e-mailu [email protected] a samozřejmě s Vámi vše vyřešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Chcou po vás poslat platbu na účet a po lhůtě 30- 60 dní zboží stále nikde nic mi dotet nepřišlo jsou to pro mě podvodníci

Chcou po vás poslat platbu na účet a po lhůtě 30- 60 dní zboží stále nikde nic mi dotet nepřišlo jsou to pro mě podvodníci nedoporučuji...

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• plavky XL mali veľkosť tak možno S, príp. M, a košeľa vôbec nezodpovedá obrázku

velice nás mrzí způsobené komplikace.

Nevyhovující zboží mohou zákazníci samozřejmě vrátit . Kontaktujte nás prosím na našem emailu [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.
    Vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí. Jakmile přijmeme zboží, je zpracováno a peníze se vracejí zpět na bankovní účet.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Nie som spokojná, pretože za tovarom treba čakať aj 2 mesiace. Strašne. Ani jeden internetový obchod tak dlho objednávky nevybavuje... 40 dní, to je hrozné.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

zboží je objednáváno ze zahraničí od dodavatele, a proto je doba doručení takto delší.

Děkujeme Vám za recenzi. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Kvalita zboží neodpovídá ceně, předražené zboží, neochota obchodu.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

platil jsem clo, o kterem mi nikdo dopredu nerekl.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

velice Vám děkujeme za Vaši recenzi.

Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Děkujeme Vám za recenzi. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• objednala jsem si sandály a je to strašný šunt a za velké peníze můžu je akorát vyhodit vůbec se nedají nosit na patě to vůbec nedrží takže se neustále zouvají myslím že už si v budoucnu nic objednám

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Objednané boty se po necelých dvou měsících rozpadly. Podrážky popraskaly a boty letěly do popelnice. Dělala bych jenom ostudu. Takže zboží od této firmy je nekvalitní.

• Moc dlouhá dodací lhůta - 2 měsíce

A když zboží konečně dorazí, tak je to zmetek - chybí poutko na řemínku u hodinek, takže jsou k ničemu......jedině si koupit nový řemínek?!?