• Komunikacia
    • Info maily o stave objednavky

• informovanost o průběhu objednávky

• Dražší doprava

• Dobré spojení MHD
    • Viditelnost prodejny/výdejního místa
    • Malý prostor u dveří se schody

• zla kvalita

Plugy ktoré som si objednal majú spredu nekvalitný povrch vidno tam nerovnosti a vôbec niesom spokojny napr. plug z obrazkom anubisa kvôli tým nerovnostiam na slnku ani poriadne nevidieť čoto je za obrazok .

Reakce obchodu Poison Bite

pokud s plugy nejste spokojený, můžete je samozřejmě vrátit do 30 dnů bez udání důvodu a my Vám obratem vrátíme peníze.
    Bohužel od Vás nemám žádnou žádost o vrácení či reklamaci, ale naopak tu vidím objednávku na další plugy.
    Je mi tedy trochu záhadou, proč si i přes (podle dotazníku) hrubou nespokojenost a 10% v hodnocení objednáváte další, ale to už je samozřejmě na Vašem rozhodnutí.

S pozdravem Klára Konečná za Poison Bite

• rychlé vyřízení
    • široký sortiment
    • dobré ceny
    • jediná mě napadá, že mi to vždy poslali na jinou adresu, asi počítač to vždy zařadí jinam... ale a to nemůžou lidi

Reakce obchodu Poison Bite

doporučujeme zkontrolovat, zda nemáte prohozenou doručovací a fakturační adresu - najdete je ve Vašem účtu. Případně nás kontaktujte na emailu a podíváme se na to - adresy se tisknou přímo z objednávek, jak jsou zadané, k záměně tedy dojít nemůže.

S pozdravem Klára Konečná za Poison bite

• Příjemné a bezproblémové jednání

• rychlost dodání

• při vyzvednutí na prodejně zásilka k dispozici téměř okamžitě
    • ochotný personál
    • kamenná prodejna pouze v Brně

Reakce obchodu Poison Bite

věřte, že i my bychom rádi oteřeli další kamennou prodejnu, přesto však nebude zřejmě možné dokonalé pokrytí šech koutů v ČR. Snad bude tedy další prodejna blíže, abyste si mohla zboží prohlédnout i osobně.

S pozdravem Klára Konečná za Poison bite

• Piercing mi přišel v úplně jiném stavu, než vypadal na obrázku na eshopu

Reakce obchodu Poison Bite

bohužel fotografie na eshopu jsou mnohonásobně větší, než samotný piercing - detaily jsou na nich tak lépe viditelné, než na 2 cm velkém šperku. Pokud se Vám šperk nelíbí, můžete nám jej do 30 dnů vrátit bez udání důvodu a my Vám obratem vrátíme peníze.

S pozdravem Klára Konečná za Poison Bite

rychlé a včasné dodání. Jsem nadmíru spokojena :)

• Originální produkty

Paní která v obchodě prodává (nejspíš majitelka?) je velice příjemná a ochotná a umí velmi dobře poradit ohledně náušnic-roztahováků i triček na zakázku. Pokud máte nějaké nejasnosti ohledně produktů určite napište nebo si zajděte do obchodu, vždy jsem dostala spoustu rad a informací s velice přátelským a lidským přístupem.

• krásné plugy i tunely
    • velký výběr
    • komunikace s obchodem
    • rychlost doručení
    • možnost vlastního výběru motivu na plug

• krásné zboží

• Levné ceny
    • Kvalitní výrobky

• Lidský přístup
    • Obrovská snaha pomoct

Na obchod jsem narazil náhodou při hledání dárku. Zapomněl jsem pak dárek objednat a i přes nemožnost splnit můj termín /zboží bylo na zakázku/ mi paní vyšla neskutečně vstříct, kde hledala všechny možnosti, jak to vymyslet. Zadařilo se, dárek dorazil včas a v pořádku. Mohu jen doporučit a ještě jednou velké díky. Petr