• Rychlost dodání a komunikace
    • Nekvalitní zboží

Rychlost dodání je naprosto bombová, taktéž komunikace. Bohužel byl objednán piercing z měl být původně z TITANU. Titan to na 100% nebyl. Díky tomu dceři zahnisal nos.

• Nemohu říct jestli jsem nebo nejsem spokojená..balíček mi ještě nedorazil

Velice nepříjemná obsluha až drzá rozhodně tam paní nemá co dělat když ji to nebaví

Reakce obchodu Poison Bite

mrzí nás, že máte pocit, že na Vás byla některá z prodavaček na prodejně drzá, my si totiž myslíme, že v rámci situace byla více než vstřícná.
    Přišli jste s kamarádem pro objednávku z eshopu a prodavačka ji tedy začala hledat mezi objednávkami k osobnímu odběru. Jelikož nemohla nic nachystaného najít, tak se dívala do počítače a zjistila, že si objednávku jste zadal před půl hodinou a protože byla plná prodejna, objednávka ještě nebyla nachystaná k vyzvednutí. Slušně Vám řekla, že není ještě připravená, že objednávky jsou k vyzvednutí až po tom, co Vám o tom přijde SMS a emailová zpráva. Na to jste se na ni a obořil, že už jste objednávku zadal před dvěma hodinami, že to přece víte, kdy jste vzbudil a byl na internetu, a ať Vám to ihned nachystá. Prodavačka tedy šla a připravila Vám dva akrylátové plugy ve vel. 12 mm, co jste měl v objednávce. Pomerně hrubě jste začal nadávat, že to jste si teda neobjednal, že to byla velikost 10 mm a že si z Vás jako dělají srandu. Druhá kolegyně, která vzadu balila zásilky z eshopu vstala a šla Vás pořádat, ať na její kolegyni nejste hrubý a otočila na Vás obrazovku, kde Vám ukázala jak čas objednání, tak i objednané produkty, které Vám prodavačka nachystala. V tu chvíli jste se s nimi nebavil vůbec, jen pokřikoval na celý obchod a Vašeho kamaráda, že jsou úplně blbé a že víte, co si objednal.
    Prodavačka Vám řekla, že není třeba být hrubý, že máme vel. 10 skladem a že Vám tedy objednávku z eshopu zruší a prodá Vám ty menší plugy na prodejně, že to není žádný problém. To se stalo, a upozornila Vás, že ještě přijde emailová zpráva o zrušení, jak jste se domluvili a šel jste pryč. Ostatní zákazníci ještě kroutili po Vašem odchodu hlavou, proč jste na ně byl tak sprostý.
    A teď napíšete do hodnocení, že bylo zrušeno obchodem bez udání důvodu a že na Vás byl někdo drzý.

Z našeho pohledu tedy prodavačky nejsou ty, kdo se choval nevhodně a příště jim doporučím, aby sprosté zákazníky neobsluhovaly vůbec, protože do jejich náplně práce opravdu nespadá nechat se urážet.

S pozdravem Klára Konečná

Rychlá komunikace i dodání objednávky.

• Super zboží, určitě nakoupím na e-shopu znovu, rychlý doručení.

• Paní prodavačka je velice ochotna poradit

• Obchod nabízí piercing, tunely a plugy v top kvalitě. Také se mi líbí kvalita pinu, který jsem si zde také objednala.
    • Doprava je zde zdarma nad 500 korun, což je u obchodů nevídaná věc. Obvykle to bývá nad 1500 až 2000 korun. Raději, upřímně nakoupíte nad 500, než abyste dali peníze do spárů České poště.
    • Také se mi líbí možnost přidání dárku k nákupu. Dárek je krásný piercing.
    • Zboží rychle přišlo, pomalu do druhého dne.
    • Absence zásilkovny. Pro člověka, který ze srdce nenávidí Českou poštu by toto bylo požehnání.

Rozhodně doporučuji, zboží je hezky zabaleno. Obchod mě příjemně překvapil a rozhodně plánuji nakupovat dále. Jen bych ocenila Zásilkovnu. Nemám ráda stání na pobočkách pošty.

• rychlé dodání, zboží odpovídalo dle obrázku

• Kvalitní výrobky
    • levné

Rychlá objednávka, rychlá komunikace. Doporučuji. :)

• Příjemný personál
    • Kvalita
    • Menší prostor v kamenném obchodě

• Rychlé odeslání

• Prijatelne ceny
    • Velky vyber
    • Moznost platit kartou i hotove na vydejnim miste

Do Poisonbite chodím veľmi často. Je to super obchod, veľmi príjemná majiteľka, ktorá vie vždy dobre poradiť pri výbere šperku. Zatiaľ asi najlepší obchod tunelmi a piercingami, z ktorého som kupovala.

Niekoľko krát som si nakúpila cez Vás hodne luxusné kúsky do zbierky

• Přehledné stránky
    • Rychlé doručení
    • o žádné nevím

• rychle dodání

Všechno v pořádku, doporučuji.

• skvělá domluva
    • kvalitní zboží

v případě jakýchkoli nejasností mi vždy bylo ochotně cokoli vysvětleno a nikdy jsem neměl s tímto obchodem jakýkoli problém. nakupoval jsem online i osobně na pobočce a vždy sem byl naprosto spokojený jak s prozákaznickým přístupem tak s kvalitou zboží. Děkuji a těším se na další nákupy :)