• Objednal jsem čtyři kusy zboží, ale bez jakékoliv komunikace přišly jen tři kusy.

Nejsem spokojen.

• Žádné - jen komplikace
    • Nekomunikace - nereakce

Zboží vráceno,2 dny po obdržení. Po 40 dnech nevráceny peníze, ačkoliv mi bylo e-mailem uznáno vrácení zboží a slíbeno vrácení peněz v zákonné lhůtě. Na jakoukoliv reakci - vysvětlení čekám opět měsíc.
    Děkuji mnohokrát za zprávu, vysvětlení.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Omlouváme se, dohledali jsme a peníze odeslali. Administrace obchodu

• Slabá komunikace.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Omluvili jsme se již osobně. Ano opomněli jsme Vám zavolat, že zboží jej již připraveno k převzetí...

• DOBRÁ CENA
    • ŠPATNÁ KOMUNIKACE SE ZÁKAZNÍKEM, RESP. ŽÁDNÁ

NIJAK

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Po přijetí objednávky jsme Vás informovali s textem: VELICE SE OMLOUVÁME, ALE VELIKOST "L" JIŽ NENÍ V TÉTO CHVÍLI DOSTUPNÁ....K DISPOZICI JE POUZE VELIKOST "XL" PROSÍME O INFORMACI, ZDA OBJEDNÁVKU ZRUŠIT, NEBO NAHRADIT DOSTUPNOU VELIKOSTÍ (ROZDÍL MEZI L A XL NENÍ PŘÍLIŠ VELKÝ...)...na tuto naši zprávu od Vás nepřišla žádná odpověď. Je nám líto, ale nelze komunikovat bez zpětné vazby. Administrace obchodu.

• Špatná komunikace.
    • pokud není skladem zboží, ihned zákazníka informovat telefonicky nebo emailem a ne že pošlou vzkaz na odkaz.

Špatná komunikace, nesnaží se problém ihned řešit.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Ano, toto nevyšlo...zboží skladem bylo, ale ne v původně požadovaném množství - muselo se doobjednat a zde ze strany dodavatele došlo k prodloužení termínu. Poté jste snížila množství požadovaného zboží, ale to už bylo prodáno a čekalo se na doskladnění. Velice se omlouváme, upřímně jsme se snažili...

• Žádné.
    • Jestliže eshop uvede, že má zboží skladem tak by měl zboží dodat a ne se ozvat až za týden.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Omlouváme se, že jsme objednávku odeslali se zpožděním. Vše dobré do Kněžic. Administrace obchodu

• Jen přehlednost a rychlost
    • Nefunkční výrobek. nevhodná komunikace se zákazníkem, ale aspoň se omluvili. Poslala jsem zboží zpět v 14denni lhůtě, tak jsem zvědavà kdy dostaneme peníze zpět

Nedoporučuji

• Špatná komunikace,první a také poslední zpráva byla,že vzhledem k inventuře mi bude zboží doručeno 8.1.2016 Dnes je 16.1.a co myslíte,že se stalo?Nic:-)
    • Zboží jsem objednávala 2.1.
    • S pozdravem I.K.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

ano, na konci roku probíhají inventury a chvíli trvá, než se vše rozeběhne. v této chvíli již máte objednávku vyřízenou. Omlouváme se a děkujeme za pochopepní.

• Špatná komunikace, špatná organizace, zboží není skladem ač je tak prezentováno.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme - velice si Vážíme Vašeho hodnocení. Ano, museli jsme druhý kus ve stejné barvě doobjednat. O tomto jste byl telefonicky obeznámen, Po kompletaci Vám zboží bylo odesláno... Administrace obchodu

• většina zboží se nedá objednat, protože není k dispozici, nemělo by být ani v nabídce

objednala jsem si karimatku, ta je v pořádku, ale místo masažního míčku - ježka - mi přišel míč overball - absolutně jiné zboží, které vlastně ani nevyužiji, takže zklamání

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Omlouváme se - chybně zaslané zboží Vám rádi vyměníme.