• zboží, které jsem chtěla, jsem jinde nesehnala

Velká spokojenost - komunikace, rychlost dodání, zboží v pořádku.
    Doporučuji.

Administrace obchodu

Byla jsem velice překvapena, protože jsem obdržela dárek zdarma - potapěčské ploutve.

• zadne

spolehlivost

• - rychlé dodání
    • - vynikající komunikace
    • - spolehlivost
    • - žádné

Dobrý a spolehlivý obchod, s ochotou vůči zákazníkům. Obchod jsem našla náhodou, objednala nafukovací matraci a jsem spokojená, jak s jednáním ze strany obchodu, tak s rychlostí dodání a se zbožím.
    Všem zákazníkům doporučuji.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme Vám za podporu. Moc nás těší, že jste byla spokojena.

• Přehlednost webových stránek
    • Bezkonkurenční cena
    • Přehlednostnabízeného zboží
    • Slabiny jsem žádné neshledala

S nákupem jsem byla spokojena, překvapila mne výhodná cena a rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme Vám za podporu. Moc nás těší, že jste byla spokojena.
    Administrace obchodu

• Reaguji jen na moji předchozí stížnost a následnou reakci od pohodovenakupy.cz. Kopie účtenky přiložena byla, přesto poštovné nevrátili. Mluví, jak se jim to hodí a uváděli nesmyslné podmínky pro reklamaci (např. reklamace zboží je možná pouze když je zboží vráceno v původním obalu, což je samozřejmě nesmysl) - když však prohlížím jejich webové stránky teď - opět upraveno.

Radši ne.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Naše reakce byla všeobecná - takové věci se mohou přihodit. Nemohli jsme se vyjádřit konkrétně k Vašemu případu, když kromě přezdívky Pepe nevíme kdo jste...prosím napište nám na mail číslo objednávky, které se problém týkal, či Vaše jméno a jen tak můžeme případnou chybu napravit. Admin

• Při objednávce rotopedu nám přišel rotoped v úplně odlišné velikosti než byl nabízen na internetových stránkách, který byl navíc poškozen (těžko říct, zda chybou pohodovenakupy.cz či dodavatelské služby, ale balík nebyl příliš zajištěn proti možným nárazům při dopravě). Potom, co jsme se ozvali, že nám odeslali rotoped úplně jiných rozměrů, záměrně upravili údaje o rozměru rotopedu na svých internetových stránkách. Při pokusu o odstoupení od smlouvy pokládali telefony a byli drzí. Po konečném vrácení peněz nevrátili peníze za poštovné.

Naprostá nespokojenost.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Zřídka, ale stane se, že výrobce upraví některý parametr aniž by nás informoval..změnu pak zachytíme bohužel až prostřednictvím zákazníka a samozřejmě ty parametry upravíme. Samozřejmě, že nás mrzí nespokojenost zákazníka a emoce, které takové zklamání generuje....Peníze za poštovné vracíme, je však třeba doložit vynaložené náklady například jednoduše zasláním kopieúčtenky atp.

• Zboží nefunkční, žádná reakce na emaily, dotazujici se na způsob jak reklamovat, mobil nikdo nikdy nezvedne, od jisté doby radeji nedostupný, pevnou linku také nikdo nezveda, hlavně ze v obchodních podminkach uvádějí nahlasit závadu bez prodlení.

Z me zkušenosti - nedoporučují!

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Váš email jsme bohužel nedohledali a reklamaci na Vaše jméno neevidujeme...Máte-li se zbožím problém, zašlete jej na adresu dle faktury s uvedením závady. Reklamace bude ihned vyřízena. PS telefony fungují zřejmě normálně, neboť přijímáme stovky hovorů denně...jsou sice přetížené, ale dovolat se lze.administrace obchodu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• v obchodě mají SKLADEM a není to pravda

vyrobek slušný a obchod neseriozní

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Omlouváme se, občase se zboží vyprodá a je jej třeba doskladnit. Jsme rádi, že jste s výrobkem spokojen.
    administrace obchodu

• Zboží dodáno hned druhý den
    • Přehledný internetový obchod

Objednala jsem si zboží ve čtvrtek kolem 13h a dnes v pátek už jsem jej měla doma. Tudíž dávám za RYCHLE vyexpedovanou objednávku obchodu i prodejci 100% A DOPORUČUJI!

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme Vám za Váš příspěvek, kterého si nesmírně vážíme.
    Administrace obchodu

Zboží bylo dodáno v pořádku a do druhého dne objednání!! Záruční list došel v e-mailu ... Někteří lidé by si měli lépe kontrolovat poštu, než-li sem napíší klamnou recenzi!!
    URČITĚ DOPORUČUJI - jsem spokojená na max.!

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme Vám za Váš příspěvek, kterého si nesmírně vážíme.
    Administrace obchodu

• Objednala jsem si bazén na zahradu.Přišel v pořádku a to jsem ráda.
    • Naopak jsem naštvaná že mělo být k němu přibalené zdarma nafukovací lehátko,které tam nedali.Když někomu slibuji že nad tisíc korun dám lehátko zdarma a bazén stál 1290 kč tak by to měli dodržet.Vím že dodací lhůta je až 10 dní ale i tak to trvalo 6 dní než to dodali.Nemám ani žádný papír záruční tak to mě tada naštvali.Nemám ráda když někdo něco slíbí a pak to nedodrží.Nemůžu se ani dovolat do toho obchodu.Byla bych ráda kdyby lehátko poslali a omluvili se,ale to se nestane tak jich nebudu nikomu doporučovat.Pokud se omluví a doručí co dluží tak nemám problém.Jsem prodavačka a tohle je u mě klamání zákazníka.

nevím jestli bych je doporučila jedině s tím že napraví ty chyby co mě dluží a slibovali.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Zásilka šla ve dvouch balících - ten s tím lehátkem byl tedy jen dodán později...přesto se omlouváme.

• komunikace
    • I přes mou poznámku že chci gymnastický míč ve stříbrné barvě mi byl poslán v modré.

Prostě zklamání trochu no. Ale balón už vyměnit nechci potřebuji ho.

• Zajímavé zboží
    • dobré ceny
    • rychlost dodání

na doporučení známého
    byl jsem spokojen
    obchod doporučuji

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Děkujeme Vám za kladné hodnocení i podporu.

• zboží došlo v pořádku
    • ke zboží nedošla žádná účtenka, nelze se dovolat a ani na e-mail nikdo nereaguje

už radši ne

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Jsme rádi, že Vám zboží přišlo v pořádku. Tak jako další obchody, faktury jsou zasílány zákazníkům elektronicky na e-mail uvedený v objednávce a to striktně do 24 hodin od odeslání zboží (Zákazník tedy obdrží doklad o nákupu v den, kdy zboží obdrží). Vyjímkou jsou ojedinělé případy a bude to i ten Váš - že zákazník uvede CHYBNĚ svoji e-mailovou adresu - pak mu pochopitelně faktura nedorazí. To pak řešíme na základě žádosti zákazníka přeposláním faktury na správnou adresu, anebo zasláním dokladu poštou. Proti poznámce o tom že by se k nám nedalo dovolat, nebo že snad neodpovídáme na e-maily se musíme ohradit...denně vyřizujeme množství hovorů i elektronické pošty...

• - nabízí zbží, které nemají k dispozici
    • - špatná komunikace

Objednala jsem si zde věšáky, dostupnost byla do týdne. Po 11 dnech se mi stále nikdo neozýval, tak jsem tam k večeru volala. Načež jsem se dozvěděla, že věšáky v mnou vybrané barvě nemají, a že se mi tedy asi zapomněli ozvat.
    Byla mi nabídnuta jiná barva, kterou jsem v ten moment odmítla. Po promyšlení jsem ten samý den večer vešáky objednala. Ráno mi byla objednávka stornována s tím, že zboží nemají.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

Zboží, které jste si objednala bylo v katalogu uvedeno s dostupností 1 týden - šlo tedy o zboží od externího dodavatele a je tedy logické, že jsme jej neměli k dispozici...a proto jsme objednávku ani nepotvrdili a čekali na jeho dodání od dodavatele.Ten nám nakonec sdělil, že Vámi objednanou barevnou kombinaci již doprodal...Na základě telefonického rozhovoru s Vámi a kontaktu s dodavatelem jsme nabídli jiné barevné potvrzení - tato varianta Vám nevyhovovala (jak sama píšete), proto jsme u dodavatele ani jinou barvu nerezervovali. Pak jste si to sice rozmyslela a večer provedla další objednávku, nicméně druhý den, když jsme Vaši objednávku poprvé viděli a kontaktovali dodavatele, byla již i ta druhá barevná varianta výrobku doprodána...proto jsme objednávku stornovali. Je nám to líto, ale u zboží od externích dodavatelů k tomu může dojít. Vždycky se snažíme maximálně vyjít našim zákazníkům vstříc, ale někdy, byť né naší vinou to prostě nevyjde. Přesto se omlouváme za nevydařený obchod.

• Nabízíte padělek, nejedná se o originál BOSU, zneužíváte ochranou známku.

Nedoporučujeme koupi neoriginálního plagiátu.

Reakce obchodu Pohodovenakupy.cz

k importu názvu s výrazem Bosu došlo dávkovým souborem distributora. Ačkoliv jsme názoru, že má věc právně ošetřenu, změnili jsme název výrobku aby nedocházelo k nejasnému výkladu. Nicméně v žádném případě nejde o plagiát jak uvádíte a podobných výrobků na stejné bázi se vyrábí na světě X druhů..