• Otřesná zkušenost! Dodány jednak špatně nadepsané štítky, jednak zboží nekorespondující s nabídkou na webu!

Nedoporučuji žádnému zákazníkovi

Dobrý den
    Vaše recenze je anonymní a nemáme v systému žádnou stížnost.

Čekám 14 dnů, nic sem nedostal!! Žádní email, absolutně nereagují na 2 mobilní čísla které maji pro zákazníky,,nykdo to nebere, připadá mi ta,stranka fake a podvod, prosim vas lidi žádné pladby do předu!!!!

Dobrý den
    Žádnou Vaší objednávku v systému nemáme.
    telefony v rámci možností vyřizujeme jak jistě víte , dle nařízení vlády máme provozovny uzavřeny.
    Děkuji

• Zboží uváděné skladem nebylo v reálu dostupné...nabídnuta alternativa o 20 cm menších pohárů. Záměrně jsem volil 40cm + výšku. Nabídnuté 20-ti centimetrové absolutní blbost.

První raději volat, jestli je zboží uváděné skladem dostupné.

děkujeme za Váš názor

• Rozhodně nedoporučuji. Příšerná neochotná paní, vůbec jim nejde o zákazníka.

Můžete specifikovat ,kde byla Naše obsluha nepříjemná máme více provozoven
    Děkujem

Doručeno vše co bylo objednáno a v požadovaném termínu. Bohužel na objednaném zboží jsou drobné kazy (rýhy, vrypy, místa, kde je vidět podkladová barva, zrna na povrchu, na štítkách nečistoty (zbytky) po gravírování, které nelze odstranit atd.). I když se jedná o levné produkty, domníval jsem se, že budou provedeny kvalitně. Jedná se o ceny, které mají být uděleny za předvedené sportovní výkony těm nejlepším sportovcům (byť ryze amatérským), aby se jimi mohli pochlubit svým blízkým a známým, mohli si je vystavit na viditelných místech a být na ně patřičně hrdí. Takto aby přemýšleli, jakou stranou je vystavit, aby tyto drobné vady nebyly na první pohled vidět.....Kdybych uvedené trofeje krátce po jejich doručení nepotřeboval, zřejmě bych kvalitu jejich provedení reklamoval.

• Uz 2x dorucen pohar porusen

Pravdopodobně se stalo přepravou
    zboží poškozené neposíláme!

Jeden ze dvou pohárů byl poškozený...kaz na mramorovém podstavci, který dokonce poničil samolepící štítek!

Pravdopodobně se stalo přepravou
    zboží poškozené neposíláme!

Objednala jsem medaile s emblémama a modrou stuhou. Přišly medaile bez emblému a s červenobílou stuhoubez jakéhokoliv vysvětlení

děkujeme za Váš názor

Vaše objednávka odešla přesně dle zadání které jste zaslala
    můžeme Vám zaslat Vaší kopii.

Sice na objednavce bylo napsano do patku nutne potrebuji zbozi ve ct odpol jsem volala teprve ho pripravovali pry ppl prijde vcas neprislo bylo zde az v po bylo to na charitativni akci pro deti. Objednavejne aspon 3tydny dopredu a hlidejte si to. Pry to byla vina PPL

Dobrý den
    U Nás nikdo nemusí objednávat 3 týdny dopředu pokud to není speciální zakázka.
    Můžeme Vám zaslat komunikaci s PPL
    V pátek nedodali cca 2500 balíků a bohužel Váš balík byl mezi něma .Je Nám to velice líto ale zboží od Nás odešlo k dopravci v čas.Chyba je u dopravce.
    Nevím jak moc tedy může ovlivnit PPL kvalitu Našeho obchodu alternativy existují ale pomoc to není.Stává se to taky.

• Výběr zboží-velký sortiment
    • Pokud něco slíbím telefonicky,tak by to mělo platit,zboží přišlo nedodělané a s poškozenými podstavci,kdyby mne netlačil termín,vrátil bych celou zakázku zpět!!

Myslím,že už si nic neobjednám...

Dobrý den
    Pokud se nepodepíšete tak těžko můžeme reagovat.
    Poháry určitě poškozené neposíláme
    Pravděpodobně se to stalo u přepravní služby,kdybyjste zboží vrátil pošleme obratem zpět.
    poháry Bauer

• Široký sortiment.
    • Pěkné zboží.
    • Nesplnění dodací lhůty.
    • Špatná komunikace.
    • Neupozornění na prodloužení dodací lhůty.
    • Špatné vystavení faktury.

Zboží pěkné, kvalitní a dobré, ale komunikace špatná. Také je třeba zpřesnit pozornost při vystavování faktur, jelikož faktura byla vystavena na jiný oddíl. Tím pádem má zákazník zase více práce a finanční náklady. Každé zpoždění objednávky (zásilky) se musí telefonicky konzultovat. Aby jsme obdrželi zásilku, kterou jsme potřebovali v neděli, museli jsme v pátek od 16:00 h. po obdržení SMS z České pošty, že zásilku převzali do přepravy zjišťovat, kde zásilka je a jak se k ní dostaneme. Nakonec jsme pro ni museli jet 35 km do depa České pošty. Zase více náklady a starostí.

Vaše
    Objednávka přišla 17.5.
    19.5. jsme ji posílali a v 10.51 hod. byl odesláne email, že objednávka přešla do stavu odesláno.
    V adresáři máme pod IČ.které jste uvedl oddíl volejbalu.
    Opravená faktura Vám byla odeslána.
    Poháry Bauer

• Velké množství poháru na výběr.
    • Komunikace a provozní doba.

Nakupoval jsem pohár na turnaj. Do objednávky jsem napsal termín kdy si potřebuji pohár vyzvednout. Nikdo mi nenapsal, jestli bude pohár nachystán na převzetí v pátek, den před turnajem.
    Musel jsem si zavolat a ujistit se. Bylo mi řečeno, že ho pošlou ve čtvrtek a snad bude v pátek k.převzetí.
    V pátek jsem volal na pobočku v Praze a pohár tam naštěstí byl. Slečna mi, ale řekla kolem půl dvanácté, že musí uzavřít prodejnu ve dvě hodiny. Normálně mají do 5. Kdybych nezavolal asi bych pohár neměl.
    Info sms přišla až hodinu před mimořádným zavřením prodejny. Docela pozdě..

za problémy se Vám omlouváme
    Jedná se o selhání Našeho zaměstnance který si svévolně určil pracovní dobu!!!

• Nafakturovali nám poháry 3 místo jednoho :-( peníze stále neposlali zpět

Dobrý den
    Po několika urgencích z Naší strany jste Nám stále neposlal číslo účtu takže peníze nemáme kam poslat.
    Děkuji
    poháry bauer

Celkova cena nakupu neobsahovala cenu za stitky. Do faktury boli tieto ceny dopisane rucne a dozvedel som sa o tom az pri osobnom preberani tovaru.

Děkujem za Váš názor.
    Naše firma štítky účtuje.
    Doufáme že trofeje byly v pořádku.

• Na skleněné trofeji byla viditelná rýha asi dva centimetry

Děkujem za Váš názor.
    Prosím o zaslaní uvedené trofeje zboží Vám vyměníme.

• výrobek má drobné viditelné nedostatky
    • kvalita zpracování není 100%

Děkujem za Váš názor.
    Prosím o specifikaci anonymní recenze bez udání podpisu a popisu jsou dost zavádějící!

• obrovský výběr
    • nekvalitní provedení některých druhů.

Velký výběr cen,ale sošky ,které jsem si koupil jsou velice odfláknuté.Bohužel jsem si je při převzetí neskontroloval,jinak bych je určitě nevzal.Dnes je budu předávat a budu se za sebe stydět co jsem koupil.Na internetu jsou v úplně jiné kvalitě než vypadají doopravdy.Mrzí mě to,ale musel jsem vám to napsat.

Děkujem za Váš názor.
    Pokud jste nebyl spokojen zboží Vám během 24hodin vyměníme.

• to bych rad vedel

Sice potvrdili prijeti objednavky, ale termin zhotveni neudali. Nasledne jsem musel sam poslat dotaz, kdy bude umozneno vyzvednuti. Nasledne termin jeste posunuli o den, s tim, ze nedorazilo. Pohar, ktery jsem nechal delat pred mesicem u jineho dovatele byl bez problemu. Priste se k nim vratim, i kdyz se u nich hure parkuje - modra zona v Holesovicich.

Novinky 2015 najdete na Našem e-shopu

• Nehoráznosť.
    • Mailom som dostal potvrdenie objednávky s cenou za tovar 172,10 € a kurier mi doručil balík za ktorý som zaplatil 190,36 €. A to že ste nezarátali štítky, na ktoré text som vám uviedol je pre mňa z vášej strany max. neseriózne a viac-krát u Vás asi už nebudem nakupovať.

Nebudem Vás odporúčať ani svojím známim.

Vážený pane
    1. nikde nereklamujem štítky zadarmo,které jste si vybral
    musíme platit materiál a výrobu!
    2. vybral jste si trofeje v akci za 2,75Euro vč. dph
    3. dodali jsme i speciální trofeje,které určitě nikde jinde nekoupíte
    proto Nás překvapuje Vaše recenze,která řeší zaplacení Vámi odebraného zboží.
    Z naší strany proběhlo vše standartně a seriózně.
    zadarmo opravdu věci neděláme.
    poháry bauer s.r.o

Dobrý den, pouze v rychlosti, těší mě zájem věci zlepšovat.. Vše bylo v pořádku a automatizovaná komunikace - stav objednávky je dobrý. Rád bych ale majiteli pomohl poukázat na toto: 1) bohužel jsem měl smůlu když jsem dorazil na pobočku Kolbenova a na dveřích byl nápis dnes zavřeno; 2) Na pobočce (jiný den) nebyla slečna úplně na správném místě, případně neměla dobrý den. Celkově byla lehce nepříjemná, pravděpodobně neměla chuť zdravit nebo poděkovat, vlastně jsem z obchodu odcházel s nepříjmeným pocitem že jsem obtěžoval; 3) doporučil bych zavést platební terminál, ale to není nic zásadního. Promiňte, NE dávám pouze aby se k vám zpráva dostalal a mohli jste věci zlepšit. Jinak si majitel zaslouží ano a obchod rád dále doporučím.

Děkujem za Váš názor.
    Zmíněná slečna už u Naší firmy nepracuje.