• Žádná komunikace, na podány tel. Kontakt se nedá dovolat, na e-maily nepodepisují , peníze jsem odeslal na účet,
    • vřele nedoporučuji

Neplaťte dopředu

Neumí rozeznat dopravce. Pletou si PPL z DPD.

• Špatná komunikace, lživé informace.

Neseriózní jednání, nedodržení uvedené dodací lhůty, kdy obchod tvrdí, že má pneu na skladě a teprve 4 dny po objednávce a následné urgenci teprve zboží objednává.

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Dobrý den děkujeme za recenzi.

• Byl jedinny,který měl sortiment,který jsem potřeboval
    • komunikace

No nevím,poslat pneu s DOT 2012 a dělat mrtvého brouka,mi přijde dost nefér.Čekal bych alespoň dotaz,zda mi to vadí,když už každý požaduje číslo telefonu a nebylo na 4 roky starou DOT upozorněno u nabízeného zboží!!! Na druhou stranu to chápu_byznys je byznys a peníze doma!!

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Děkujeme za recenzi. U pneu starších tří let jsou již uvedené DOT.
    Výrobce udává životnost pneu minimálně 10 let a jako novou pneu lze prodat pneu která není starší 5 let.
    Záruka u NÁS je vždy 24 měsíců.

• velmi špatná komunikace ohledně termínu dodání

obchod měl objednanou pneumatiku skladem, bohužel po objednání mi napsali že při kontrole skladových zásob ji nenašli. poté jsem odsouhlasil 2týdny dodání, ale bohužel pneu zase nepřišla, třetí týden se mi ozvali že pneumatiku ještě ten den posílají a že druhý den přijde. hned ráno mi volali PPL že dnes doručují, ale za hodinu opět problém že nemají vážní lístek a nic nepřivezou, tak jsem pak čekal ještě dva dny a pneumatiku konečne přivezli ;)

Děkujeme za recenzi.

• Objednané zimní pneu byly tři roky staré

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Dobrý den tato recenze není úplná.
    Vámí objednané protektory 2157016 nebyly skladem.
    Proto jsme se domluvili že vám pošlu pneu NOVÉ za podobnou cenu protektoru ! jen o 100 korun navíc.

Záruka u NÁS je vždy 24 měsíců.

• Nevím
    • Žádná reakce

Nebrat..Objednáte a nic se neděje...

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Dobrý den byl jste tel. informován že tato pneu se již nevyrábí.
    děkujeme za recenzi.

• Jediná a největší slabina je v přepravě zásilky. Pokud zásilka nedorazí českou poštou, veškeré zásilkové firmy jsou pro aktivního pracujícího člověka k ničemu. Většina z nás se dostává domu z práce večer a čekání na zásilkovou firmu=den volna. Je nepřípustné, aby mě pracovník této firmy kontaktoval až daný den převozu ráno. Na to se již pak nemám jak připravit, navíc doba přijmutí zakázky je většinou v odpoledních hodinách. Z tohoto důvodu využiji příště jedině obchodů s garantováním přepravy Českou poštou, kde si mohu zboží vyzvednout kdykoliv na pobočce. Děkuji za pochopení

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Dobrý den, každý preferuje něco jiného stačilo se domluvit s řidičem aby přijel kterykoli jiný den ?!!. A pro přehlednost mám zde názor i jiného zákaznika.
    "Používá k zaslaní zboží jen Českou Poštu. Dle mého názoru existuje spousty dalších přepravních společností, kteří tuto službu umějí daleko lépe..."

• část zboží se cestou ztratila, řidič PPL požadoval převzetí a zaplacení nekompletní dodávky, což jsem odmítl. Dohledání kompletního zboží trvalo týden.

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Díky za recenzi. Tohle se již nebude opakovat.
    s pozdravem Závodný

• Nekomunikují, poslal jsem zrušení objednávky a do dnešního dne se nikdo neozval.

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Když jste objednávku zrušil co ještě čekate ???

• bohužel o žádných nevím
    • udávájí u zboží skladem,ale zboží nemají
    • chabá komunikace

u daného zboží uvedeno 20ks skladem,ale neměli ani jeden,navíc komunikace zda vůbec zboží seženou trvala skoro týden a nakonec stejně z obchodu sešlo.

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

Zdravim tyto pneu nám měly dorazit ale výrobce všechny matadory pokratil. Pěkny den.

• dobré ceny
    • naláká na nížší cenu, ale zboží nemá

Reakce obchodu PNEUSERVIS ZÁVODNÝ

u zboží je jasně uvedeno co je a co neni skladem a uvedené počty pneu!!!