• neplní

nedoporučuji

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

je těžké plnit, když si zákazník objedná zboží, které NENÍ v okamžiku objednávky dostupné...

• Zadne

Tri zrusene objednavky ze strany obchodu. Cekani na zbozi 14 dnu, pote ani nedorazi. Nejdrive potvrdi, ze je zbozi na ceste, pote poslou informaci , ze pneu nejsou skladem. Proste bordel.

BEZ KOMENTÁŘE.....

• Ceny, přehlednost, komunikace.

Nebýt IN TIME, mohl být kšeft, ale protože zásilku někde zašantročili a řidička kurýrní služby nebyla ochotná se domluvit, musel jsem objednávku zrušit, neboť pneu jsem potřeboval.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

To nás mrzí, ale je to všude a vždycky jen o lidech...

• Nesplnění a nedodání zakázky

Nespolehlivost a nedoporučuji!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ochodní srategie. LÁKAJÍ NA NIŽŠÍ CENY KTERÉ NEDODRŽÍ.

NESERIOZNÍ. NENAKUPOVAT!!!

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Zákazníka jsme informovali, že chyba byla v informacích od dodavatele, který nám zatajil starou DOT zboží.
    Považoval bych za neférové toto staré zboží zaslat zákazníkovi.

• Uvádí nepravdivé údaje o dodací lhůtě, na přímé telefonické dotazy lžou a slíbené termíny nedodrží.

Naprosto nepoužitelný shop. Dodání do 10 dnů u nich znamená měsíc, když to dobře jde a ještě k tomu možná, protože gumy stále nedorazily. Přitom mají již 14 dnů uvedeno "skladem".
    Nakupujte rozhodně jinde, za těch pár kaček navíc to rozhodně stojí.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Nejsem si vědom, že bychom Vám lhali.
    Vaše objednávka přišla v pátek 18.10. ve 20.03hod.
    Byla od nás odeslána včera, 7.11.2013 . To je 13.pracovní den.
    Prodloužení způsobily státní svátky u nás i v Evropě.
    O všem jste byl dopředu e-mailem informován.

• Rychlost, cena

Spolehlivý a rychlý nákup.

Děkujeme za hodnocení.

• rychlá komunikace

bez problémů, spokojenost

Děkujeme za hodnocení

• Široký sortiment
    • Nízké ceny

S úrovní jsem spokojen, doporučil bych ho i přátelům.

• Žádné
    • Informuje že má zboží skladem, ale není tomu tak

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

omlouváme se, ale naše nabídka vycházela z dat firmy Michelin, kde tato pneumatika byla uvedena se statusem dostupná.
    Kromě toho v našich VOP je informace, že minimální nákup jsou 2 ks pneu, nebo disků.

• ceny jsou vypočítávány z kurzu eura a tím pádem se každý den cena v korunách mění

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

nechceme používat nadsazenou hodnotu eura.

• Dobré ceny.

děkujeme za hodnocení

• nejsem informován o průběhu své objednávky č. 201300337 ze dne 4.10.2013, přestože objednávané zboží bylo v tuto dobu skladem.

Neočekávejte okamžité dodání zboží. Informacím na stránce o zboží na skladě se nedá důvěřovat, nedá se tím pádem důvěřovat ani termínu dodání.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

objednal jste si zboží z externího skladu s dostupností 5.-10.pracovních dnů.
    Byl jste o tom informován potvrzením objednávky.

objednal jsem pneumatiky , výslovně jsem psal , že chci pneumatiky vyrobené v roce 2013, došlo zboží namíchané a mezi tím i pneumatiky vyrobené leden 2012

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Je dost nepravděpodobné, že by mezi dodanými pneu byly namíchány kusy z ledna 2012. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi frekventovaný rozměr, který nám byl dodán 12.8.ze skladu Continentalu, je více než nepravděpodobné, že by to bylo staré zboží. Na pneu jsou dvě označení DOT. Je otázka , na které jste se díval...

• Cena zboží
    • Vysoká cena dopravy
    • Vysoká cena za bezhotovostní platbu

Doporučuji, pokud má vybrané zboží tak nízkou cenu, že se vyplatí dražší doprava, příp. pokud kupujete větší množství.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

za cenu dopravy se omlouváme, ale to nejsou peníze, které by šly do naší kapsy....
    bezhotovostní platba je jejím poskytovatelem zpoplatněná, takže opět peníze končí u někoho jiného...

dobrá cena

• velký výběr
    • skladové ásoby
    • RYCHLOST DODÁVKY
    • zajímavé ceny proti konkurenci
    • v nabídce cena konečná
    • NEMOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU

Super obchod,zboží měli skladem,pneu bylo vyrobeno v roce 2013 což sem ani nečekal,super obchod,super ceny,stále doporučuji