• Nízké ceny.
    • Nevim,na nic jsem neprišel.

Nízké ceny,standartní výběr zboží,rychlost dodání.

vše proběhlo jak mělo

• Široká nabídka zboží.
    • Výhodná cena.
    • Nemožnost platit on-line.

Doporučuji.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Dobrý den, možnost platby on-line jsme dříve nabízeli. Nebyl o ní téměř zájem, kromě toho společnosti, které jí nabízely chtěly provizi cca 2-3 procenta z ceny. Vzhledem k tomu, že se snažíme udržet cenu co nejlepší pro zákazníka, tuto variantu jsme zatím zrušili.

• CENA
    • PROBLÉM S PŘEPRAVCEM ZE ZAHRANIČNÍHO SKLADU

ZBOŽÍ ZA DOBROU CENU DODAL, BYŤ ZA 14 DNÍ, COŽ BYLO ZPŮSOBENO EXTERNÍM PŘEPRAVCEM. VŠE ALE PO OSLOVENÍ VYKOMUNIKOVALI.

Děkujeme za recenzi.

• zadne
    • dodaci lhuta,podvodne uvadeji ze maji zbozi skladem

Vrele doporucuji nakupovat nekde jinde

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Vámi objednané zboží bylo na externím skladě s dobou dodání cca 6.pracovních dnů.
    Tuto jste věděl již v době objednávky, kromě toho je popsáno vše v VOP. Děkujeme z "kladnou recenzi". I my doporučujeme takovým zákazníkům nakupovat tam, kde budou spokojeni.

• Zboží dorazilo později než bych čekal. Došlo po třech dnech ode dne kdy mělo být dle potvrzení odesláno.

Dobrá cena, doručení bez problému, akorát délka doručení byla delší než bych předpokládal.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Délka doručení byla skutečně delší, než obvykle. Bohužel, v tomto případě se stalo to, že se při přepravě sloupl adresní štítek a jeden ze dvou balíků zásilky nebyl možné identifikovat a doručit.
    Než jsme tento problém spolu s přepravní firmou vyřešili, protáhla s doba doručení. Omlouváme se, příště to bude lepší.

• Cenová relace vč.dopravy
    • nemá

Doporučuji obchod ostatním klientům

• Dnes už žádné
    • Nechtějí prodávat své zboží

Pokut zničíte jednu pneu neutrácejte zbytečně
    nákupem vice kusů které vám na nic nejsou zkuste to jinde jde to!OK?

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Zákazník si, bohužel, nepřečetl naše VOP, kde má jasně napsáno, že minimální zasílané množství jsou dva kusy.

• jediná výhoda byla ze mají disky skladem (uvedeno na Heurece i na jejich webu) - coz se ukazalo jako "nepravda" (i kdyz doted maji na webu disky uvedeny "SKLADEM" !)
    • pravdepodobne vubec nevi co prodavaji a jake jsou vlastni skladove zasoby (10.5. objednano, 12.5. potvrzeno ...12.5. v x mailech reseny detaily na jaky vuz apod. a ten samy den "Vaše objednávka byla stornována." "...disky nejsou skladem..."

Objednal jsem, jelikoz meli disky SKLADEM, vynechal jsem sveho dodavatele "naprimo" a objednal zde s tim, ze budou u nas kola pro zakaznika obratem.... Bohuzel, nez mi stornovali objednavku, s tim, ze kola vlastne nemaji, vyprodali se mezitim kola i u naseho dodavatele uplne...takze zbytecny pokus... Kazdopadne doted maji na webu kola skladem !!

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Ano, chyba byla na naší straně. Došlo ke špatnému importu dat ze skladu, kde se zaměnily dvě položky. Disků na Subaru Impreza jsme měli jen několik kusů a byly velmi rychle pryč.

• slušný sortiment
    • nevím

v pohodě

• dobrá cena, rychlost dodání
    • nevím

dobrý

děkujeme

ještě dnes při vyhledávání na heuréka.cz je jako nejlevnější dodavatel "Pirelli winter 210 snowcontrol III 195x65x15 91H" se skladovou zásobou, ale ve skutečnosti skladem nejsou a dle vyjádření prodeje "Tuto pneumatiku za tyto peníze určitě skladem nemáme." Mnohokrát děkuji neschopnému prodejci za další školu do života.

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Omlouváme se, chyba nastala při importu dat ze skladu.
    Není v našich silách kontrolovat 3x denně každou z 25 000 položek, které do systému aktualizujeme.

• Byl to první nákup,tak nemohu objektivně hodnotit.
    • Nevím o žádných

Dobrý obchod.

• Dobrá cena

Příznivá cena

Spokojenost, navíc místo objednaných pneu typ H jsem obdržel za stejnou cenu typ V (na vyšší rychlost)

Děkujeme

• poštovné,upravit na zásilku/ne na kusy/

Reakce obchodu Pneuvelkoobchod.cz

Děkujeme za připomínku. Pobavíme se o tom s programátory...

• Cena. Sortiment.
    • Nevím, asi fungují normálně.

Vypadá to, že dělají svoji práci. To by mělo být normální. Zboží jsem odebíral dobírkou, takže jsem platil, až to přišlo.

• dobře ceny

Doporucuji