• Nedostal jsem písemné potvrzení o převzetí zboží (dodací list). V případě potíží nelze zboží reklamovat.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Vážený zákazníku, faktura, kterou zasíláme všem zákazníkům do e-mailu, slouží zároveň jako dodací list. V případě potíží lze reklamovat i bez faktury, dohledáme historii snadno a rychle. V dnešní době úplně běžné.

• zadne

objednane pneu jsou ctyri roky stare,stitek vyroby 2009 takze docela dlouha doba ,obchod nedoporucuji, neni nove pneu jako nove.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Pneumatiky jsou řádně skladovány v suchém a temném skladu a dle ustanovení výrobce jsou splněny všechny podmínky k tomu, abychom takto staré pneumatiky označovali jako nové. Platí na ně záruka po celou dobu životnosti dezénu, tudíž nemusíte mít ze stáří obavy.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• Nerozumim tomu proc heureka vubec dovoli, prezentovat cenu za dopravu za kus a pritom si cenu dopravy prodejte nekolika nasobi podle poctu objednaneho zbozi! Setkal jsem se s timhle nesvarem u vsechy prodejcu pneumatik a nevim co je to za novy trend. Pred par lety tomu tak nebyvalo.

• Dodaci dobu do 24 hodin- což ovšem není pravda
    • dopravce

Zboží v pořádku, komunikace vstřícná.
    Proti:dodání zboží až za 5 dnů.Takže pokud chvátáte na dodání zboží - nedoporučuji

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Bohužel ve Vašem případě došlo k opoždění expedice o jeden pracovní den a následně došlo k prodlevě u přepravní společnosti GLS, viz.historie zásilky. Tímto jste obdržel objednané pneumatiky až třetí pracovní den od objednání, za což se velmi omlouváme. Bohužel v hlavní sezóně je obrovský nápor jak na sklad, tak na přepravní společnosti a s těmito prodlevami se musí počítat. Každopádně nás to neomlouvá, samozřejmě.
    Ve většině případů se daří doručit pneumatiky do druhého dne.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• Lže v nabídce, produkt měl být skladem a nebyl.

Vyhnout se tomuto obchodu.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Vážený zákazníku, jak jsme spolu mluvili po telefonu, objednal jste si hliníkové disky, které jsme měli blokované pro zákazníka. Po uskutečnění objednávky jsem Vás neprodleně kontaktoval a nabídl Vám alternativní řešení, jelikož dostupnost těchto kol u výrobce byla mizivá. Je mi líto, že jsme Vám nedokázali požadované disky zajistit i když v nabídce bylo uvedeno, že jsou disky skladem. Za tuto skutečnost se omlouváme.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

Obchod si účtuje a nechá proplácet služby, které nejsou realizovány. Bylo účtováno 2x poštovné, ačkoli 2ks pneu přišly v jednom balíku, čili za jedno poštovné! Argument obchodu, že dopředu neví kolika balíky bude zboží odesláno neobstojí, protože při fakturaci a expedici zboží již musí být známo, kolik zásilek bude. Na urgenci o vrácení 1x poštovného obchod reaguje odmítavě. Obchod nedoporučuji zejména těm, kteří nemají rádi podloudné jednání a navyšování zisků účtováním služeb, které nejsou realizovány.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci, ale jak už jsme si psali emailem, účtujeme dopravné ve výši 125 Kč za jeden kus pneumatiky. Toto jsou podmínky obchodu a každý zákazník je o tom informován ještě před nákupem nebo v nákupním košíku. Nikomu neúčtujeme nic víc, jen to co je dané. Rozhodně odmítáme tvrzení, že si necháváme proplácet služby, které nejsou realizovány! Vyprošujeme si od Vás výrazy typu podloudné jednání a navyšování zisků! Je to naprostý nesmysl. Účtujeme pouze vyšší dopravné, které je účtováno za jeden kus pneumatiky, nikoliv na počet zásilek. Nadále nerozumím Vašemu hodnocení o kvalitě komunikace. Byl jste informován o každém kroku objednávky a reagovali jsme na každý Váš dotaz prakticky okamžitě.

• Prodává starší pneu

Dejte si pozor na rok výroby pneu

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Objednal jste si přeci jenom pneumatiky, které se již od roku 2011 nevyrábí. Ve Vašem případě bylo možné použít novější dezén letních pneumatik DUNLOP SP BLURESPONSE, které nahrazují objednaný dezén FastResponse.
    Zároveň bych chtěl upozornit, že 2-3 roky staré pneumatiky jsou běžnou praxí a nemá to vliv na vlastnosti pneu.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• prodávat přes 2 roky staré (skladované) pneu a neuvést to do popisu mi přijde minimálně hodně nekorektní!

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Prodávat 2-3 roky staré pneumatiky je na trhu úplně běžné. Při splnění podmínek skladování máme možnost skladovat pneumatiky až do pěti let od výroby a následně až 5 let je doporučeno jejich používání. Pokud jsou pneumatiky starší jak 3 roky, uvádíme tento údaj do názvu pneu, ale 2-3 roky je u některých méně prodávaných pneumatik úplně běžná praxe. Každopádně děkujeme za Váš názor, budeme se snažit do budoucna tento údaj uvádět u všech pneumatik.

S pozdravem Lukáš Návrat
    PneuPremium.cz

• Jedna pneumatika byla 3 roky stará
    • Tři pneumatiky 2 roky staré

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. To, že jsou pneumatiky 2-3 roky staré je běžnou praxí již několik let u všech prodejců, výrobců. Je to naprosto bezpředmětné a nemá to vliv na kvalitu pneumatik, které jsou vždy prodávány s doživotní zárukou. Při skladování pneumatik dodržujeme všechny podmínky výrobce pneumatik k tomu, abychom mohli tyto pneumatiky bez problémů prodávat až do 5-ti let jejich stáří a k následnému až 5-ti letému užívání na vozidle.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• Fotodokumentace zboží neodpovídá skutečnosti a působí jako klamavá reklama.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale někdy se stane, že u produktu je nesprávný obrázek. Na opravě všech obrázků neustále pracujeme!

• gumy sou starý

na hovno

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Vážený pane Špidlen, nezapomeňte, že recenze nejsou anonymní, proto si mohu dovolit posoudit Váš konkrétní případ. Objednal jste si pneumatiky Hankook K715, které jsou s dodáním do 3 dnů. Objednal jste si je v neděli 14.4.2013 v 13:22 hodin. V úterý Vám byly odeslány. Nerozumím hodnocení dodací lhůty ani kvality komunikace, kdy jsem Vám osobně psal termíny doručení i jsem Vám poslal číslo balíku. To, že uvádíte, že jsou gumy starý znamená pro Vás co? Pochopte prosím, že pneumatiky nejsou spotřební zboží, které má minimální trvanlivost a to, že jste obdržel pneumatiky vyrobené v roce 2011 neznamená že jsou staré!!! Pneumatiky mají životnost 10 let a pokud jsou splněny podmínky uskladnění, můžeme je prodávat až do 5-ti let jejich stáří.

• rychlost, komunikace
    • V e-shopu nebylo uvedeno, že se jedná o šest let staré pneumatiky.

Prodávat v roce 2013 pneumatiky s rokem výroby 2007 a neuvést to v informacích o zboží, je dle mého názoru podvod. Reklamovat to nebudu, protože jsou na auto, které se pohybuje pouze ve městě, ale další objednávka u stejného prodejce nepřipadá v úvahu.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Vážený zákazníku. Objednal jste si celoroční pneumatiky, které byly označeny jako "Výprodej". Cena odpovídala třetině běžné ceny, tudíž jste mohl tušit, že se jedná o "starší" pneumatiky. Navíc v detailu produktu bylo DOT uvedeno, takže i to jste si mohl přečíst. Pokud máte zájem o výměnu, neváhejte nás kontaktovat. Některé pneumatiky jsou nabízeny i prostřednictvím dodavatele a rok výroby pneumatik nedokážeme ovlivnit.

S pozdravem Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• Jen malé nedorozumnění.Požádala jsem posun dodání o týden, nebyl dodržen , ale omluva došla, tak vše Ok

Doporučuji-rychlá dodávka,DPD služba Ok .Dobrá komunikace

• Pneu co jsem chtěl tam vycházely nejlevněji.
    • staré pneu
    • DPD
    • bez daňového dokladu

S tímto obchodem jsem zklamán. Obdržel jsem od nich pneu, které byly 15 měsíců staré (DOT3410 a DOT3610) To je opravdu dost, vemu-li v potaz, že životnost pneu je nějakých 5 let (pouze!). Nejsem spokojen ani s přepravní službou DPD -v 7:30 mě zbudili a ještě byli nepříjemní, že to nemám na korunu přesně. Také jsem stále nedostal žádnou fakturu, je to přesně týden co jsem pneu převzal, přestože se dušujou, že do max. tří dnů od převzetí ji pošlou.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, ano je možné, že letní pneumatiky které jste si objednal byly vyrobeny v roce 2010. Nicméně nejedná se o žádné staré pneumatiky, jak uvádíte! Nerozumím hodnocení dodací lhůty, pneumatiky jste si objednal na Štědrý den odpoledne a poté jsou 2 dny svátky. Pneu jsem poslal hned v úterý a ve středu jste si je převzal! To že jste nespokojen se službou DPD není bohužel v mé kompetenci, v hektickém období mezi svátky je toto pochopitelné. Ano, omlouvám se fakturu jste ještě neobdržel asi zřejmě mým nedopatřením. Ihned napravím a zasílám.
    Lukáš Návrat, PneuPremium.cz

• neaktuální nabídku

• doprava zdarma
    • zavádějící informace o doručení a možnostech platby
    • obchod neodpovídá na emailové dotazy
    • zbytečné komplikace při přebírání zboží od přepravce kvůli výše uvedeným bodům

Příště nakoupím jinde, zde vyhrává asi jen cena.

Reakce obchodu PneuPremium.cz

Dobrý den, ano zákazník doposud nemohl nijakým způsobem uvést platbu kartou. Tuto skutečnost jsem dnes napravil a přidal jsem způsob platby kartou řidiči DPD do možností plateb. Taktéž jsem zprovoznil doposud neaktivní možnosti online plateb skrze platební bránu PayU.
    Ohledně e-mailového dotazu se velice omlouvám. Váš dotaz spadl do spamového filtru a tudíž jsem Vám nemohl odpovědět.

Lukáš Návrat

• neskrývají levnou cenu za pošovné
    • trošku mně překvapilo že v servisu měli podezření že jsem gumy ukradl

První rychlí nákup až na problémy v servisu nevidím problém