• Dobrý den nastal nějaký problém automatické zdržení a firma se ani neozvala nedala vědět vůbec nic až jsem začal naléhat kde mám pneumatiky tak teprve začala reagovat

Zboží sice dorazilo Ale komunikace nula

Na webových stránkách obchod píše, že mají vždy čerstvé pneumatiky je to lež. I přes doplňující poznámku, že mám zájem pouze o letos vyrobené pneumatiky mi poslali 2 roky staré Micheliny, každou z jine šarže, k tomu je pan Návrat velice arogantní. Je to výsměch zákazníkům

Obchod zaslal namisto 4 objednanych pneu pouze 3 a ctvrta byla zcela odlisna od jineho vyrobce. Na zaklade telefonicke a mailove reklamace obchod nepristoupil k reseni v souladu s obchodnimi podminkami.

Bohužel mi prodejce neoznámil, ani na jeho stránkách se toto nedalo vyčíst, že disky se hodí pouze na automobil Toyota Yaris, takže jsem celkově ztratil polovinu uhrazené částky, abych špatné disky prodal. Ztráta mi dělala 3000 Kč.

Pavel

Zakázka byla doručena ale:
    Chyběly šrouby, přesto, že jsem upozornil že stávající asi nepůjdou použít, takže je musím zvlášť objednávat a jinde.
    Kola tedy nemohu namontovat.
    Pneumatiky neodpovídají přesně objednaným !!!!!!

Tuto objednávku jsem vůbec nedělala. Obchod se asi nějak spletl a poslal mi toto na mejl. Nic jsem neobjednávala u této firmy.

• Slušnost obchodu není cizí, za storno objednávky se omluvili
    • Slovo skladem neznamená, že obchod zboží skutečně má

• Rychlost dodani
    • Cena dopravy
    • Pneu Dot 2017

Do objednávky jsem jasně žádal, že chci Dot 2018, bylo dodáno Dot 2017, pochopil bych to třeba v dubnu, ale v září už mi to přijde trochu moc takže kupoval jsem pneu nové a mám již rok staré, proto už žádnou objednávku zde neučiním.
    Míra.

• komunikace

• Při obědnání pneu, ktere uvadeli, ze maji skladem obednávku stornovaly a uvedly duvod, ze nemohou dodat

• nabízené zboží není ačkoliv jsou uvedeny kusy skladem

nedoporučuji,zbytečná ztráta času

• nevím
    • zboží v akci hned nemají

• zboží které je prezentováno již není nazkladněno

• rychlost dodani
    • obchod jako takovy je velmi dobry,jedine co me velice zkazilo radost bylo,ze prisly pneumatiky jine jńez jsem si objednal.

objednal jsem si pneu ktere jiz na jednom aute mam a jsem s nimi velice spokojen,bohuzel i po telefonickem rozhovoru v nemž jsem byl ujisten ze se jedna presne o ten dany typ ktery souhlasi s fotografii na webu prisli pneu sice od stejneho vyrobce ,ale s jinym dezenem,proste jine.nemohl jsem vsak jiz dale cekat,tak jsem pneu nechal obout.
    takze obchod dobry,ale velke zklamani za temer za 12000kc

• komunikace,rychlost dodani,zajimava cena,

• nízká cena
    • zboží není skladem i když je uvedeno, že skladem je

Obchod bych nedoporučil. Síla internetového obchodu je ve správnosti informaci o stavu zboží skladem a návazné rychlosti dodání.Toto zde nezafungovalo.