• Slečna/paní mi ochotně poradila a pomohla s objednávkou, což oceňuji.

Obchod doporučuji, vše proběhlo v pořádku. Jen byly nějáké dočasné technické potíže s objednávkou v e-shopu (což už by mělo být vyřešeno).

• klamavá reklama, že je zboží skladem, neodbornost zástupkyně provozovatele, nedodržení dohod a termínů

jen pro silné nervy

Děkujeme za Vaši reakci.

Velice se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

T. Baranová, Pneucentral.CZ

• neodstraněňují se pneu, které nejsou na skladě a člověk s tím počítá. Kdybych chodila na mail neustále, ale někdo na to právě nemá čas

Děkujeme za Vaši reakci.
    Pneumatiky, které jste si objednala, byly na externím skladě.
    Pro enormní objem objednávek, nebylo možné hned zjistit, že zboží již není skladem.
    Na uvedené pneumatiky nám přišlo velké množství objednávek a bohužel nebylo možné vyřídit všechny objednávky.
    Mrzí nás, že máte s naším obchodem špatnou zkušenost a za vzniklé komplikace se Vám omlouváme.

L. Ivančová, Pneucentral.CZ

Koupil jsem si zimní pneu - nákup, platba a doprava super. Jen pneumatiky jsou vyrobeny v 41.týdnu roku 2012 - takže pneu jsou staré, ale u produktu toto uvedeno nebylo...

• Dobrá cena.

• Dobre ceny
    • Žádný

mohu doporučit

• Rychlé dodání, perfektní komunikace na další požadavky ze strany zákazníka.
    • O žádných nevím.

Rychle, slušná cena, bezvadná komunikace.

• tak to vazne nevim
    • bordel v naskladnenem zbozi, zoufala komunikace (opakovane posilaji tytez emaily), dlouho trvalo, nez zjistili, ze zbozi nemaji

Po peti dnech od objednani zbozi, ktere jsem si vybral zejmena kvuli kratke dodaci lhute, mi oznamili, ze ho nemaji. Nasledne me zacali bombardovat emaily, ze si mam vybrat neco jineho. Aspon, ze se omluvili.

Děkujeme za Vaši reakci.
    Pneumatiky, které jste si objednal, byly na externím skladě.

Lenka Ivančová, Pneucentral.CZ

• +ceny
    • nevím o nich

Spokojenost !

• Obchod tvrdil, že objednané zboží nemůže dodat přestože na svých stránkách uváděl, že jsou skladem. Po zrušení objednávky to uvádí dále, akorát je u pneumatik uvedena vyšší cena. Toto jednání působí dost neseriózně. Nedoporučuji!

Děkujeme za Vaši reakci.
    Rozdíl v ceně pneumatik je způsoben tím, že máme různé zdroje, kde zboží nakupujeme.
    Proto, z důvodu doprodání zboží u jednoho dodavatele, nabízíme pneumatiky už s jinou prodejní cenou. Prodejní cena se odvíjí od nákupní ceny.
    Za vzniklé komplikace se Vám velice omlouváme.

Lenka Ivančová, Pneucentral.cz

• široká nabídka
    • dobré ceny

doporučuji ostatním

• Serioznost a flexibilita

• ochota a rychlost
    • jediná firma, která dokázala tyto pneu zajistit, ostatní je slibovaly v listopadu

Zaujalo mě s jakou vervou zajišťovala Tatiana Baranová pneu, které jsem požadoval.
    Ač se jednalo o velké pneu na autojeřáb zn. Barum, musely být přivezeny ze zahraničního skladu. Termín, že budou ve středu, se jí nakonec podařilo zajistit už na pondělí.
    Chtěl bych jí tímto ještě jednou poděkovat.
    Taková zaměstnankyně, je opravdu pro firmu přínosem.

• komunikace

• Osobní přístup + poradenství

• v poho
    • v poho

dobrá cena

Slušné chování a zboží dorazilo včas a rychle.