• I přes to, že na webu stále zboží nabízí mi objednávku po urgencích nedoručení stornovali. Peníze samozřejmě zatím nikde.

Pokud uvádíte “skladem”, potom bych očekával, že zboží je skladem u vás, a ne že ho poptáváte na velkoskladu až po obdržení objednávky, kterou následně, byť potvrzenou, po dvou týdnech zrušíte.

zboží bylo při objednávce skladem, po MÉ urgenci, že zboží stále nedorazilo (po 8 dnech) mi bylo sděleno, že zboží není, teprve se došívá a ani do 15 dnů od objednávky mi zboží nebudou schopni dodat.
    Jak je možné, že si tedy objednám zboží které není skladem ?

• Velikost nepasuje
    • Nezpolahlivy obchod

Presto ze som reklamovala zbozi.ne dostala som spatky penize alebo aspon naky vecsie rozmer.inak celkem material fajn.ale velikost nesedela.z jineho obchodu som kupila stejnu znacku,stejny rozmer,ten isti model som mala 5 roky a celkem v pohode.8 dny spatky dostali zbozi,za taky cas niesu zchopny poslat penize spet,i prestoho ze to tak slubili.

• Cena na těchto stránka byla jedna z nejnižších (i s vyzvednutím v Poštomatu).
    • Zřejmě neschopnost doručit zboží v pořádku.

Objednaná toaletní voda byla natlučená, respektive její kovový obal byl promáčklý. Šlo o dárek, takže tím spíš se na obchod zlobím.

• o žádných nevím
    • komunikace se zákazníkem, neinformovanost ze strany obchodu směrem k zákazníkovi, poměrně dlouhé vyžizování objednávky

Objednávku, kterou jsem učinila v tomto internetovém obchodě vyexpedovali (alespoň dle info emailu), aniž by mě předem upozornili na její nekompletnost. Po mém telefonátu do obchodu mě paní přesvědčovala, že mně poslali informační email,kde uvedli, že zboží neseženou. Když jsem po ní chtěla, aby mně přeposlala email, kde tuto skutečnost uvádí, pohotově odpověděla, že objednávku stornuje a položila mně telefon. Do sekundy mně přišel potvrzovací email o storno objednávky. Můžu říct, že s takto nevhodným chováním směrem k zákazníkovi jsem se tedy ještě nesetkala a rozhodně tento obchod NEDOPORUČUJI!!! Jediné štěstí, že jsem zboží objednala na dobírku.

• Objednala jsem si plavky košíček 80I.
    • Odpovídaly velikosti 80C.
    • Když jsem je chtěla vrátit,nekomunikovali.
    • Nedoporučuji.

• Velký výběr zboží.
    • Polské výrobky. Kvalita a velikost je sporná.

• Žádné.
    • Nedokážete komunikovat navžájem uvnitř natož se zákazníkem.

Po potvrzení vánoční objednávky a pak ji zrušit a neinformovat o tom zákazníka považuji považuji za neomluvitelné. O neserióznosti vašeho obchodu budu informovat své přátele.