• Vše v pořádku nakupovala jsem zde poprvé.

• Podvodnici

Nic nekupujte!

• Nemám ani zboží ani zprávu.

• Na moji objednávku vůbec nikdo nereagoval, nebyla nai potvrzena.

• Velký výběr legin

• zboží objednáno 13.10.2017, dnes je 2.11.2017 a zboží dosud nedorazilo

• Vše OK

vůbec mi nedorazilo potvrzení objednávky ani pokyny k platbě.

Velmi dobrá komunikace ohledně sdělení pokud zboží není na skladě.

Zboží doručeno až po mém dotazu na něj, kdy se týden nic nedělo, i když platba byla na účtu ještě v den objednání.

• zobrazení provázkových záclon je zkreslené a nelze přesně zjistit sílu provázků, chybí technické parametry

některé provázky nejsou 100% kvalitní (některé chlupaté), síla provázků u záclon je o polovinu slabší než byla česká výroba provázků, které vydržely v dobrém stavu 10 let (6x ročně prané). Z kvality jsem zklamaná, horní léga na zavěšení je řídká a "fórová".

Podložka je tenounká,takže vlastní váhou ležet nebude, tudíž se okraje budou odchlipovat a chůzí ohýbat a lámat. Už si ji nekoupím, lepší je připlatit si za dražší-těžší.

• Levné, atraktivní zboží
    • Zboží po deseti dnech od platby stále nedorazilo a nikdo ani neodpovídá na můj mail, kdy se tak stane

Zdá se mi nedůvěryhodný, jelikož vůbec nekomunikuje a já nevím, co je s mou zaplacenou objednávkou.

• není na ně spoleh

neochota pracovnice na telefonu řešit situaci, výmluva že chyba je na straně pošty, zboží nebylo dodáno i když bylo doporučeno na moji žádost na dobírku na poštu, jelikož jsme toto chtěli jako dárek pro vnučku

• barva ve skutečnosti byla trochu jiná než na webu

Spolehlivý a rychlý obchod, doporučuji

• vse ok

supr

• Objednávala jsem nebesa nad postýlku - růžová. Bohužel, pozorně jsem se nepodívala na fotku, kde bylo uvedeno - "nebesa upravená naší šikovnou zákaznicí.." Za cenu 499,- přišel hadr z Číny, který se mimo jiné dá pořídit na jiných stránkách za 299,- a i tak je drahý. Kvalita zpracování zoufalá, navíc úplně jiný produkt, než je nafocen - tedy - nebylo zdůrazněno, že musíte kompletně upravit jako šikovná zákaznice...přijde mi to jako klamání zákazníka..tak trochu prodávají polévku ze sekyrky, prostě trapné.. Obchod jsem kontaktovala, bohužel z jejich strany již bez reakce. Tedy máme doma nejdražší hadr ve střední Evropě a myslím, že o něco lepší bych vyrobila i ze starých záclon.

Špatná zkušenost, již nikdy. Zboží nekvalitní, naprosto předražené, styděla bych se toto prodávat. Doporučuji pozorně číst recenze, než něco objednáte, ev. i popisky zboží - v tomto případě nejsem jediná nespokojená zákaznice, což asi mluví za vše.

• Objednal jsem si belici pasky na zuby, poslal sem penize, pak mi prisel email ze byla objednavka stornovana a od te doby zadna reakce na maily ani telefony.

Podvodnici.

• zajímavé kousky
    • není to slabina, ale je to trochu dražší

velký výběr,originalita, rychlost dodání

• spolehlivost