Zbozi mi vubec nedorazilo, ani se nikdo z obchodu neobtezoval ozvat. Jeste, ze jsem dala platbu na dobirku, jinak by me akorat okradli o penize.

• Rychlost, spolehlivost

skvělá komunikace
    rozumné ceny
    doručení do 24 hodin

Zboží šlo vložit do košíku v pohodě, poté se mi pracovníci ozvali, že zboží nemají skladem a že bude naskladněno za pár dní, ať si to ohlídám. Objednávku mi stornovali. Zboží naskladnili pa dva dny (zdali - otázkou je, zda ho neměli skladem pořád a jen spekulovali ohledně ceny) - namísto 400 Kč stálo 1300 Kč. takže rozhodně nedoporučuji!!!!

• Nejprve bych uvedla, že jsem chtěla kupovat dost nedostatkové zboží (respirátory). Zboží bylo na webu uvedeno skladem, takže jsem ho objednala. Odeslání zboží mělo být do 24 hodin. Asi za tři dny obchod objednávku stornoval.
    Takže vlastně nemám co hodnotit :)

Objednané zboží vůbec nepřišlo, přestože v den objednání mělo být zboží na skladě. Obchod neposlal žádnou zprávu, ani se nijak neomluvil. Kdyby šlo označit nespokojenost žádnou hvězdičkou, nedal bych ani polovinu z té jedné. Bohužel to méně nejde.

• velmi špatná komunikace
    • zboží odmítly dodat z důvodu vyprodání a velkého zájmu, ačkoliv když sem respirátory objednával vykazovaly je skladem a k dispozici
    • asi 3 dny po zrušení objednávky mě emailem informovaly s odkazem na další e-shop, který provozují, že si mohu respirátor objednat na 1380,..Kč/za 1 kus

Lichváře a podvodníky nepodporuji, nakonec jsem nic neobjednal ani po emailové nabídce. Doufám, že je dostihne obchodní inspekce!!! za zlodějnu a hyenismus ...

• PŘEDRAĚNO NECHUTNĚ

• Neprisly mi potvrzovaci maily, ze byla objednavka prijata a za nekolik dni mi prisel mail, ze se omlouvaji, ale zbozi je vyprodane

Ani se neozvali.

Neetické využívání nedostatku ochranných hygienických pomůcek na trhu za přemrštěné ceny.

• Vydělávají na vzniklé panice lidí

objednávku mi stornovali

• cena neplatí

hyeny, chtějí vydělat na koronaviru respirátor z netkané textilie za 1290,-

• Objednane zboží nedorazilo a ani žádná informace o stavu objednávky..

Po viacerých nákupoch vlasovej gumičky...mi práve táto (hnedo-černá) sadla jak uliata :-) ostatné z iných obchodíkoch mi nesadli, farba bola bud černá až neprirozená, alebo hnedá.. Dodanie rýchlo za 4 dni. Rozhodne Planetuvlasu navštívim znova a doporučím :-)

• Zboží dorazilo, ale nejsem spokojená nekvalitní zboží. Objednala jsem hlavu na česání, a strašně s toho padali vlasy. Tak jsem to poslala na reklamací, musela jsem zaplatit znova za poštovné. A opět mne poslali to samé zboží. Jstim samím problémem, třikrát účesem a hlava je bez vlasů

Pasta je super, hned po prvním vyčištění byl znát rozdíl, doporučuji.

Objednávka vyřízena velmi rychle, druhý den jsem již měl balík na poště.

• O žádné nevím.
    • Objednala jsem si zboží, ale potom už nedostala žádné potvrzení objednávky, zboží nepřišlo, obchodu nekomunikuje.