• vstřícný přístup

Reakce obchodu Piruch

Velmi děkujeme za Vaše skvělé hodnocení. Momentálně jsme spustili nový web. Pokud by Vám cokoli chybělo, nelíbilo se, pokud by Vám stále chyběly fotky, prosím, pište. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu :-)

• Objednávala jsem poprvé,spokojenost.Zboží rychle doručeno.

Rychlost,ochota,profesionalita,komunikace,vstřícnost.

Reakce obchodu Piruch

• Jednouse jsem spokojeny.
    • prehledny hezky levny

Reakce obchodu Piruch

vždy perfektní domluva a rychlost

Reakce obchodu Piruch

• Pěkné věci za dobré ceny.

Reakce obchodu Piruch

• Výborná komunikace, včasné dodání.

rychlost a spolehlivost

rýchlosť, kvalita, spoľahlivosť

Reakce obchodu Piruch

Mají tam bezva vybavení jak pro koně tak jezdce.

Reakce obchodu Piruch

• vstřícnost; obratem kontaktují zákazníka, když se vyskytne nějaká komplikace
    • snaží se vyjít vstříc a vyhovět zákazníkovi

Reakce obchodu Piruch

dakujeme za ochotu aj poradenstvo, sme spokojni

vždy vše v pořádku

Reakce obchodu Piruch

• Domluva po telefonu, poslání okamžité

perfektní, rychlé, vstřícné

Reakce obchodu Piruch

přehledný web, objednáno a druhý den zásilka předána dopravci,

Reakce obchodu Piruch

• bezproblémové jednání ze strany prodávajícího

• Pokaždé rychlé vyřízení

• rychlé doručení

ochota,rychlé jednání,jsem spokojena

Reakce obchodu Piruch

Vše v naprostém pořádku, rychlé dodání.