Nejprve napsali, že zboží je již přichystané, zabalí a pošlou, další den stornují objednávku, že zboží nemají.

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí vzniklé nepříjemnosti a dovolte nám se za stornovanou objednávku omluvit.

Budeme usilovně pracovat na zlepšení, aby se nic podobného už neopakovalo.

Doufáme, že nám dáte ještě příležitost vám dokázat, že se jednalo o výjimečnou situaci.

Za způsobené komplikace se velmi omlouváme a děkujeme za vaše pochopení.

S pozdravem a přáním krásného dne

• Doručili rychle

Nakupovala jsem u nich roky, ubylo výdejen v Praze. Prodává on-line, ale nemá na výdejním místě WiFi. Na komfortu klientů mu tedy zjevně nezáleží.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za váš podnět ke zlepšení našich služeb.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a mrzí nás, že vám chybí volně dostupná WiFi v našich lékárnách.

Pro vyzvednutí objednávek v lékárně stačí nahlásit číslo objednávky zaslané v SMS, popřípadě pokud si přejete něco ověřit nebo poptat na produkty, které lékárna nabízí, pracovníci lékárny vám rádi poradí.

Ovšem, vždy je třeba se zlepšovat a nad vaším návrhem se určitě zamyslíme, zda bychom tuto službu pro naše zákazníky přece jen nemohli zavést.

Děkujeme za váš čas a přejeme hezký den.

Vaše Pilulka

Obchod mne poškodil o 600kč. Poslali nedostačující vyrovnání ve formě 100kč slevy na další nákup.

Dobrý den, Jane,

velice nás mrzí vaše nespokojenost, a proto jsme objednávku raději zkontrolovali.

Čas doručení zásilky byl uveden v daný den do pozdního večera. O tomto času jste byl také informován v emailu s potvrzením objednávky a zásilka byla ve slíbeném termínu připravena k vyzvednutí.

Je nám líto, pokud vzniklo nedorozumění a očekával jste zásilku dříve. Samozřejmě je vždy co zlepšovat a pracujeme na tom, abychom mohli nabízet stále rychlejší služby.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a věříme, že další nákup proběhne v naprostém pořádku.

Pilulka

• U objednávky bylo uvedeno, že při dosažení ceny nákupu 2000 Kč bude doprava zdarma. Když jsem do košíku vložila položky nad 2000 Kč, doprava zdarma se nabídla až po dosažení 3500 Kč.

Dobrý den, Anno,

děkujeme vám za sdílení své zkušenosti.

Velice nás mrzí toto nedorozumění. Na eshopu uvádíme, že při objednávce na 1999 Kč nabízíme slevu na dopravu a při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.

Podle výše aktuální ceny nákupu tedy zobrazujeme, kolik ještě zbývá, aby mohla být uplatněna buď sleva na dopravu nebo doprava zdarma.

Bližší informace o poplatcích za dopravné můžete zkontrolovat také zde: https://www.pilulka.cz/moznosti-dopravy

Pilulka

• Opět zásilka byla ve špatném stavu krabice byla roztržena a v zásilce chyběli ubrousky bohužel jsem to zjistila až po tom co jsem si přečetla email s objednávkou.

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí, že nejste s doručením objednávky na 100% spokojená.

Objednávka byla zabalena do dvou balíčků, které měl dopravce současně doručit.

Pokud byl balík poškozen a navíc dodán pouze jeden, prověříme to a budeme vás kontaktovat, abychom tuto reklamaci vyřešili k vaší maximální spokojenosti.

Pilulka

nejdříve mi příšlo upozornění, že se doba dodání zpozdí o 1 až 2 dny. To je OK, to se samozřejmě může stát. navíc jsem jako bonus dostala premiové členství, to potěší. Pak mi ale za 2 dny příšla další zpráva, že zboží nelze dodat vůbec. Nakonec jsem teda o víkendu musela dojet do konkurenční lékárny a doufat, že lék seženu (naštěstí jsem ho sehnala, ovšem o dost dráže). myslím, že důvod byl že lékárna byla pro nemoc zavřená, mně by ale stačilo, kdybych si mohla lék vyzvednout o den později, nebo někde jinde. Zkušela jsem volat na info linku, ale po 16 hodině už tam nikdo nebyl.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Mrzí nás, že jste s námi nebyla spokojena, a proto jsme vaši objednávku zkontrolovali.

Opravdu jsme vás raději informovali o možném zdržení, jelikož Pilulka Lékárna neměla vybraný produkt skladem a bylo třeba jej objednat od dodavatele.

Hned druhý den na to vám byla zaslána notifikace, že je pro vás rezervace nachystána a je možné si ji vyzvednout. Lékárna měla v daném týdnu zkrácenou otevírací dobu, ovšem otevřeno pro zákazníky měla.

Velice nás mrzí, pokud vás naše zprávy nezastihly, a prověříme to.

Ve všední dny nám můžete až do 20. hodiny večer napsat na online chatu nebo email. Kolegové ze zákaznické péče jsou tu pro vás a vždy rádi pomohou.

Věříme, že nadále budete už jen spokojená.

Pilulka

• Skladová dostupnost neodpovídá tomu co uvádějí na eshopu
    • Komunikace - po emailu jednou potvrdí, podruhé vyvrátí
    • Objednávka co měla být doručena do týdne trvala 3 týdny a po takovémto čekání jsem ji radši zrušil

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí nepříjemnosti spojené s vaší objednávkou.

Je nám líto, že některé položky nebyly skladem, a tím vzniklo zdržení při doručení.

Vážíme si vaší připomínky ohledně nabízení zboží, které není skladem. Máme v úmyslu posílit naše procesy a zlepšit transparentnost v komunikaci, abychom vám mohli poskytnout přesné informace při každém nákupu.

Doufáme, že nám dáte příležitost vám ukázat, že nám na vaší spokojenosti záleží.

Děkujeme za vaše pochopení.

Pilulka

• nemůžete to ověřit a vyzkoušet

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi nás mrzí, že nejste na 100% spokojena s vaší objednávkou.

Jako eshop odesíláme objednávky našim zákazníkům prostřednictvím dopravců. Je nám to líto, v tomto případě opravdu není možné produkty předem vyzkoušet.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Děkujeme za vaše pochopení.

Pilulka

Již 2x zrušena objednávka. nespolehlivost.

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí vzniklé nedorozumění.

Opravdu u nás nastala technická chyba a bylo zapotřebí pro vás nachystat náhradní objednávku za chybně stornovanou.

Na našich nedostatcích pilně pracujeme a dáme si záležet, aby se podobná situace už znovu neopakovala.

Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci. Věříme, že budete už jen spokojená.

Pilulka

• Lékárnu Pilulka ve Starém Plzenci nelze použít pro osobní odběr zboží z e-shopu, prostě není v seznamu, tak nač tuto lékárnu vůbec provozujete. Dodání zakoupeného zboží z e-shopu spedicí DPD trvalo 9 dnů (to není myšleno na DPD, které doručuje nejpozději druhý den) což je totální katastrofa, to jsem si pro zboží mohl zajít pěšky a bylo by to rychlejší. Pilulku nedoporučuji, již nikdy více.

děkujeme vám za sdílení své zkušenosti.

Velice nás to mrzí, z důvodu vysoké poptávky před svátky nám opravdu trvalo déle, než jsme vaši objednávku mohli odeslat. O delším termínu doručení jsme vás proto raději hned informovali při vytváření objednávky.

V našich Pilulka Lékárnách si můžete zakoupit zboží bez předchozí rezervace z eshopu a nechat si odborně poradit od kompetentního personálu.

V období, kdy je Pilulka Lékárna na určitý čas zavřená nebo má z jiných důvodů omezený provoz a nemůže vydávat objednávky vytvořené přes eshop, pak opravdu není možné ve výběru danou Pilulka Lékárnu zvolit.

Nyní bychom vás rádi informovali, že vaše Pilulka Lékárna již znovu eshopové objednávky vyřizuje a můžete si ji zvolit pro váš příští nákup.

Velice vám děkujeme za pochopení i trpělivost.

• Nencházím NIC !
    • Značné problémy s dopravcem GRRRR!

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí pozdní doručení vaší objednávky.

Opravdu vznikly komplikace během doručování zásilky na vybranou Pilulka Lékárnu. Je nám moc líto, že nastala tak značná časová prodleva, než se nám podařilo situaci napravit a zásilku doručit, promiňte nám to, prosím.

Doufáme, že nám dáte ještě šanci, budeme se snažit zabezpečit, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.

• velký výběr
    • velká časová okna pro doručení
    • i když píšou doručení dnes, většinou je to hodně pozdě

děkujeme vám za sdílení své zkušenosti.

Velice nás těší, že jste s naší nabídkou spokojen a věříme, že u nás naleznete vždy to, co si přejete.

V dané lokalitě si můžete vybrat doručení naším kurýrem ve dvouhodinovém rozmezí během dne. Záleží jen na vás, jaký čas vám více vyhovuje a do kdy si přejete zásilku doručit.

Doufáme, že nám dáte ještě šanci a budeme se těšit na váš další nákup.

• Strasne dlouhe dorucovaci doby

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Z důvodu vysoké poptávky nám opravdu trvalo déle, než jsme vaši objednávku mohli odeslat. O delším termínu doručení jsme proto raději hned informovali při vytváření objednávky.

Na našich nedostatcích ovšem pilně pracujeme a věříme, že další nákup proběhne v naprostém pořádku.

Velice vám děkujeme za pochopení i trpělivost.

Pilulka

Nedodržují dobu dodání uvedenou na webu

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí pozdní doručení vaší objednávky.

Objednávka byla zabalena v předpokládaném termínu, ovšem vznikly komplikace během doručování zásilky na vybranou Pilulka Lékárnu. Je nám to líto, opravdu jsme to zjistili až později a než se nám podařilo situaci napravit, již vznikla značná časová prodleva, promiňte nám to, prosím.

Doufáme, že nám dáte ještě šanci, rádi bychom vás přesvědčili, že podobná situace není standardem.

Pilulka

• Nejasne podminky predplatneho, nelze objednat pozadovany pocet ks (i kdyz je dane zbozi skladem), vysoka minimalni objednavka

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Veškeré informace naleznete na našem eshopu. Kdyby přece jen něco nebylo jasné, neváhejte se na nás obrátit, rádi vše vysvětlíme.

Některé produkty za výhodnou cenu mohou být opravdu omezeny na počet kusů. Přejeme si, aby co nejvíce zákazníků mělo možnost si výhodný produkt zakoupit a aby nedošlo k rychlému vyprodání zásob.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a budeme se snažit vždy zlepšovat.

• Žádná výhoda.

Rychlý požadavek na zákazníka, aby zaplatit. Dlouhá dodací lhůta již zaplaceného zboží. Špatná komunikace obchodu.

Reakce obchodu Pilulka.cz

velmi nás mrzí zpoždění u vaší objednávky.

I přes maximální snahu došlo z důvodu nadměrné poptávky ke zdržení expedice. O zpoždění jsme vám proto raději informovali v zaslaném emailu a naši kolegové ze zákaznické péče jsou tu pro vás připraveni v případě, že byste si přála nás kontaktovat.

Na našich nedostatcích pilně pracujeme a věříme, že další nákup proběhne v naprostém pořádku.

Za komplikace se velice omlouváme a děkujeme za vaši trpělivost.

Pilulka

nedodrželi termín dodání, i když zboží bylo skladem
    málo výdejních míst

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme vám za sdílení své zkušenosti a dovolte nám se omluvit za veškeré nepříjemnosti, které vznikly v souvislosti se zdržením vaší objednávky. Je nám líto, že jsme vám v tomto případě nebyli schopni poskytnout rychlejší službu.

Moc nás mrzí, že jste nenašel při výběru dopravy výdejní místo dle vašich představ. Věříme, že nabízíme vysoké množství výdejních míst spolupracujících s různými dopravci.

Budeme rádi, když nám dáte ještě šanci, abychom si mohli napravit reputaci.

Pilulka

• Týden čekam na zboží.Pořád chodí zprávy zítra zítra a pořád nic.Nespokojenost.

Reakce obchodu Pilulka.cz

upřímně se omlouváme za zpoždění vaší objednávky.

Vaše spokojenost je pro nás klíčová a je nám líto, že jsme vám v tomto případě nebyli schopni poskytnout rychlejší službu. Oceňujeme vaši trpělivost a vděčíme za vaši zpětnou vazbu. Budeme se snažit zabezpečit, aby se podobné situace v budoucnu neopakovaly.

Pilulka

• lednicová probiotika (lactobacilus) jsem si nechal poslat k vyzvednutí do lékárny, právě proto, aby mohly být v lednici a nikoliv teplé, přetopené lékárně, přitom jsou vchodové dveře dokořán otevřené a větrá se v březnu. Kdo ví, jestli takto skladované lactobacily, ještě vůbec obsahují nějaké živé probiotické bakterie? Možná jsem "vyhodil peníze z okna"
    • všechno už je zpoplatněno, i osobní odběr v lékárně - to je jako kdybych platil za to, že si v lékárně osobně cokoliv kupuji. Hrůza!
    • příliš mnoho e-mailů okolo nákupu přes e-shop

Už v Pilulce nenakoupím !

Reakce obchodu Pilulka.cz

velice nás mrzí vaše nespokojenost.

Na obalu objednaného produktu se uvádí, že se má přípravek skladovat v suchu a temnu při teplotě od 5°C do 25°C. Objednávka byla tedy v lékárně uchována za optimální teploty.

Jelikož se jedná o eshopovou objednávku, která je do lékárny doručována, opravdu je k objednávce připočítán poplatek za doručení.

Přejeme si, aby byli naši zákazníci co nejvíce informováni o aktuálním stavu své objednávky. Promiňte nám, prosím, pokud se vám zaslané emaily zdají rušivé.

• Dlouhé dodací lhůty .

Reakce obchodu Pilulka.cz

upřímně nás mrzí delší čekání na naskladnění objednaného produktu. Je nám líto, že jsme vám v tomto případě nebyli schopni poskytnout rychlejší službu. Samozřejmě při objednání produktů, které máme skladem, balíčky odesíláme okamžitě.

Děkujeme za hodnocení a čas, který jste mu věnovala.