• Bezproblémové objednání, rychlá reakce
    • Systém vyzvednutí v Pilulka boxu je výborná myšlenka, ale asi to není odladěné. Načtení QR kódu nefungovalo, telefon na help linku nebyl uveden, nabídnuté alternativní řešení pomocí SMS vyžadovalo sehnat si papír a tužku a požadované kódy si přepsat. Zároveň doufat, že někdo z dalších čekajících nepošle současně SMS pro svůj balíček, protože na nich není jmenovka a snadno se tedy zamění. V ALZA boxu nebo Z-boxu žádné problémy při vyzvedávání nejsou.

• rychlé doručení
    • velký výběr všeho možného
    • možnost platit benefity

• Aby mě po týdnu od objednávky bylo sděleno že za další týden se bude zboží teprve naskladňovat s tím jsem se opravdu ještě nesetkal

Reakce obchodu Pilulka.cz

Dobrý den, Randalphe,

děkuji Vám za zpětnou vazbu týkající se Vaší nedávné objednávky. Upřímně lituji jakéhokoli zklamání a nepříjemností, které kvůli zpoždění zboží máte.

V případě, že je produkt skladem u dodavatele, jako tomu je v tomto případě, informujeme naše zákazníky, že se jedná pouze o orientační datum naskladnění, nikoliv zavazující. V případě, že si nemůžete dovolit čekat déle, neváhejte se na nás obrátit.

Prosím, dejte mi vědět, jak Vám mohu dál pomoci. Neváhejte se obrátit na naši zákaznickou péči.

Pilulka

• zboží bylo dodáno rychle a v pořádku

• Jednoduché přehledné

• Rychlost doručení

• Velky vyber,relativne dobre ceny
    • Vsechno dorazi zabalene do hromady bublinkove folie - verim,ze v dnesni dobe to lze uz i lepe

Velmi rychle dodano.

• Rychlost dodani

• Perfektní
    • Nevím o ničem

• V podstatě už standardní nákupy. A protože jsem konzervativní zákazník, takhle se mi to líbí.

• Výběr
    • Ceny
    • Rychlé doručení
    • Výdejní místa

Rychlé dodání

Jsem spokojená. Usměvavá pani magistra mi vydala zboži a nabídla i jiné produkty z lekarny.

• I když jsem se během nákupu nepřihlásil k žádným newsletterům, e-shop mi je stejně začal zasílat.

Reakce obchodu Pilulka.cz

děkujeme za vaší zpětnou vazbu. V případě, že nemáte zájem o zasílání newletteru, je třeba při vytvoření objednávky zakliknout políčko "Nepřeji si být informován o exkluzivních nabídkách a často nakupovaných produktech". Aktuálně váš email v seznamu pro zasílání těchto nabídek neevidujeme.

V případě, že byste měl nějaké dotazy, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

S přání krásného dne
    Pilulka

• Možnost vyzvednutí v Pilulka boxu

• Ľahký nákup a rýchla doprava

• Rychlé doručení