• perfektní spolupráce, rychlé dodání

Reakce obchodu Petpoint

Moc děkujeme za recenzi. :)

• Nesmírně milí a ochotní lidé - bezvadný klientský servis, velká ochota vyjít vstříc.
    • Slušné ceny, výborná vybavenost.
    • Rychlé doručení.

Reakce obchodu Petpoint

Velice Vám děkujeme za recenzi :).

• nakoupila jsem zde již několikrát a vždy jsem byla spokojená. Zboží přijde rychle a když jsem se potřebovala na něco zeptat, s něčím pomoct, vždy jsem se setkala se vstřícností

• Zjevný nezájem o zákazníka
    • nedodržují vlastní obchodní podmínky

Reakce obchodu Petpoint

Své obchodní podmínky dodržujeme, chyba byla během chvíle napravena a byla zaslána správná zálohová faktura s odečtenou slevou, což paní v době psaní této recenze již věděla.
    U tohoto "útulku", který od nás nakupoval pravidelně se nám bohužel stalo několik, ne však zásadních, pochybení - jsme pouze lidé. A své chyby přijímáme. Vždy jsme se snažili chyby napravit a kompenzovali jsme je např. něčím zdarma - toto není zjevný nezájem o zákazníka.

• dobré ceny
    • rychlost dodání

Moc Vám děkujeme za recenzi.

• Vše vždy proběhne bez problémů a rychle

Moc Vám děkujeme za recenzi.

• cena a rychlé vyřízení

Vyhoda

• Dodací lhůta.
    • Špatná komunikace

U záchodu pro kočky kde bylo napsané, skladem do týdne. Měsíc pryč a stále nemají skladem. Když sem psala email kdy asi bude, nereagovali.

Reakce obchodu Petpoint

se špatnou dodací lhůtou toalety v tomto případě souhlasíme - bohužel i my jsme však závislí na informacích a dodání zboží od našich dodavatelů.
    Paní měla objednané krmivo a toaletu. Objednávka byla potvrzena a po zjištění, že toaleta není skladem u dodavatele, bylo paní nabídnuto rozdělení zásilky (aby měla krmivo již doma) s tím, že zbytek dopošleme dodatečně a bez poštovného.
    Následně jsme obdrželi od paní nedopsaný e-mail s dotazem, na který jsme my opět reagovali a ptali se, zda bude chtít paní toaletu jinou, ale na tento dotaz jsme odpověď my již nedostali. Až dnes tuto recenzi.
    Se špatnou komunikací z naší strany tedy nesouhlasíme - musí být komunikovat s kým ....

• Skvělá komunikace, rychle vyřízení

Reakce obchodu Petpoint

Moc Vám děkujeme za objednávku a recenzi :) a přejeme krásný den.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Zboží jsem stornovala včas a přesto obchod po mě záda uhrazení postovneho.

Reakce obchodu Petpoint

na tuto recenzi musíme reagovat tím, že paní svou objednávku nestornovala, pouze toto tvrdí. Žádali jsme ji o přeposlání e-mailu o zrušení objednávky, který nemá. O odeslání zásilky byla informována e-mailem, na který nereagovala - nezavolala ani nenapsala, že objednávku údajně zrušila. Zásilku přepravní službě neodmítla (věděla, že je od nás) a pouze si ji přesměrovala na výdejní místo.
    Pokud by přeposlala e-mail o zrušení objednávky, samozřejmě se e-mail mohl "zatoulat", částku za vzniklé náklady ji obratem vrátíme. I tuto informací paní ví.
    Rozumný člověk svou chybu uzná, neháže na e-shop špínu a neuráží jeho zaměstnance.
    My se vždy snažíme se zákazníkem domluvit a vyjít mu vstříc, ale vše má své hranice. Není naším zájem se chovat k zákazníkům nevstřícně.

Děkujeme Vám za recenzi.

• Rychlé dodání, slušná cena..

Reakce obchodu Petpoint

Děkujeme Vám za recenzi :).

• funguje

Děkujeme Vám za recenzi.

Rychlá komunikace a dobré ceny. Za delší dodací lhůtu u zboží, co nebylo skladem jsem dostala dárek.

Děkujeme Vám za recenzi.

Doba dodání byla o pár dní delší než bych čekala, ale nic hrozného. Jako omluvu mi z eshopu poslali 2 malé dárečky a ještě lístek s omluvou. Za mě spokojenost a velmi slušné jednání.

Že zboží ještě nedorazilo je moje chyba, minule bylo doma do dvou dnů. Obchod je přehledný, a výběr veliký.

• rychlost vyrizeni i dodani

• skvělá komunikace s obchodem

Komunikace s obchodem byla skvělá, na můj dotaz odpověděli hned a co jsem potřebovala jsem obratem vyřešili