absolutně nesedí velikost, objednáno L došlo snad menší než XS.

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

děkujeme Vám za recenzi. Jak bylo vysvětleno v telefonickém hovoru, bohužel ne všechny značky využívají evropské normy velikostí. Současně se tento problém týká zanedbatelného množství produktů, u drtivé většiny jsou udávané velikosti zcela v pořádku.

Děkujeme Vám za pochopení.

Přejeme pěkný den.
    Tým PerfektníPrádlo.cz

Zboží zaplaceno a objednáno 16.3., ihned automatické odpověď, že je objednávka přijata. Dnes je 23.3., zboží nikde, žádná informace a do toho dojde dotazník s ohodnocením nákupu, to vážně nejde napsat nic jiného...

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

děkujeme Vám za recenzi a současně se Vám velice omlouváme za prodlení v dodání Vašeho produktu. Zpoždění vzniklo na straně našeho dodavatele při expedici objednané velikosti daného produktu.

Za tuto nestandardní věc se omlouváme a věříme, že při Vaší další objednávce proběhne expresní doručení, jaké je zvykem.

Přejeme pěkný den.
    Tým PerfektníPrádlo.cz

• 2 dny před Vánoci mi obchod sdělil ze objednávku zrušil nikdo se ani neobtěžoval sdělit proč velmi neprofesionální
    • Neochota komunikace

Dámský župan měl jinou barvu než na obrázku, vypadal jako zboží z tržnice. Vracela jsem.

• Týden po objednání a zboží stále nedorazilo. Asi předvánoční nápor zakázek.

Vůbec mi zboží nedorazilo ani že balíček posílají. Žádná odezva. Stále čekám.

Zatím zboží nedorazilo objednáno 23.11.a kdybych se emailem nedokázala tak se ani neozvali

Strohé oznámení, že část zboží nebude, přitom při objednávce ukazovalo zboží skladem. Dodací doba děs, šest dní a nic. Objednávka ze stejného dne ze zahraničí, přišla jedna po třech a druhá po čtyřech dnech. Pokud se dočkáme, tak doufám, že alespoň kvalita nějaká bude.

Nemohu doporučit, protože zboží bylo zařazeno do nabídky pro dospělé, kam se velikostí nehodí.

• žádná komunikace, kdyby jsem si nezavolal, nevěděl by jsem jak to s objednávkou vypadá
    • obchod na dvě věci

objednané zboží mi obchod zrušil. potvrzení objednávky mi nepřišlo, proto jsem si volal na jejich linku. bylo mi zděleno že objednávka existuje ale zboží nemájí. Do dnešního dne ale můžete na e shopu položky objednat.
    po telefonu jsme změnili položky na ty co měli být skladem. druhý den jsem ve spamu našel obě objednávky stornované, z důvodu nedostupnosti zboží. znova opakuji že položky se dají objednat jako skladové!! i po stornu

• Přišlo jiné zboží, než bylo uvedeno

Fotografie neodpovídají popisu:
    Podle fotografie jsou srdíčka na kalhotech, podle popisu na tričku.

Předem zaplacené zboží stále nedorazilo. Trvá to pěkně dlouho. Snad dorazí. Minule takový problém nebyl.

Když zboží dlouho nešlo, obrátila jsem se na obchod s dotazem, kde je zboží, když je zaplaceno.

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

mrzí nas Vaše nespokojenost. Objednaný župan měl prodlevu v dodání u dodavatele. Za vzniklé potíže se omlouváme.

• na zboží stále čekám

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

mrzí nás Vaše nespokojenost, zboží jsme ihned po přijetí Vaší objednávky poptali u dodavatele a po jeho doručení jej expedovali Vám. Celý proces proběhl během 5ti dnů.

Vaše PerfektniPradlo.cz

• Špatná komunikace s obchodem, zboží jsem objednam 20.2.22, a přesto, že jsem ho uhradil, tak mě ještě nebylo dodáno.

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

Vaše objednávka byla zpracována ihned po jejím obdržení a dne 23.2.2023 byla expedována prostřednictvím České pošty. Pokud ještě zásilku nemáte, věříme, že ji obdržíte co nejdříve.

Vaše PerfektniPradlo.cz

• nedodržení lhůty pro doručení
    • komunikace

Zboží mělo být doručeno 21.2., na kontaktní telefon jsem volala, bylo mi řečeno, že expedují do dvou dnů. Po emailovém kontaktu za dva dny mi napsali, že objednávku stále zpracovávají a budou expedovat v nejbližších dnech. Bez naléhání ani nenapíšou, že se opozdí. Na e-shopu stále napsáno, že to bude za 3 pracovní dny. Snad někdy dorazí...

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

velice nás mrzí Vaše nespokojenost, bohužel i přes veškerou naši snahu není v našich silách urychlit dodání zboží ze strany dodavatele. Věříme, že v nejblížších dnech bude Vaše objednávka vyexpedována.

Vaše PerfektniPradlo.cz

• Dlouhá dodací lhůta, obchod nabízí i zboží, které nemá a nebude.

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

není pravda, že nabízíme zboží, které je vyprodané. Může se stát, že v době, kdy si zákazník vybírá na našich webových stránkách, je zboží k dispozici. Jelikož u našich dodavatelů odebírá zboží více obchodníků, nemůžeme 100% garantovat, že se v průběhu, kdy čekáme na uhrazení objednávky, zboží nevyprodá. V případě takového zjištění ihned zákazníka kontaktujeme a nabídneme náhradní řešení.

Vaše PerfektniPradlo.cz

komunikace na bodě nula....už nikdy.... a chápu špatné recenze na vaši firmu....
    Spokojenost není.............

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

mrzí nás Vaše nespokojenost, udělali jsme maximum pro dodání objednaného zboží, bohužel nám ale dodavatel zboží neposlal. Následně jsme se Vás snažili kontaktovat, ale bohužel bez úspěchu.

Vaše PerfektniPradlo.cz

O nedostupnosti se neobtěžovali informovat. Podobný problém minuly rok!

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

moc nás mrzí Vaše nespokojenost. V tomto vánočním období mají bohužel všichni dodavatelé plné ruce práce. Zboží, které jste si objednala jsme ihned poptali u dodavatele. Odpověď o nedostupnosti zboží jsme obdrželi pozdě, ale i přesto jsme Vám okamžitě zaslali email s informací. Ještě jednou se velice omlouváme.

• Žádné zprávy o zásilce

Reakce obchodu Perfektni Prádlo

omlouváme se za malou prodlevu ve vyřízení Vaší objednávky. Dodavatel měl zpoždění s dodávkou, jakmile jsme zboží obdrželi, bylo ihned expedováno k Vám. Doufáme, že Vám již dělá radost.