• Poštovné na SK 15€, cena produktov taktiež vyššia

Dobrý den pane Antone Illéši,

děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku. Všechny položky z Vaší objednávky jsou ve slevě. Pokud se Vám i přesto naše ceny zdály neúměrné, není nám zcela jasné, proč jste si zboží neobjednal jinde. Poštovné na Slovensko je dle ceníku České pošty, to je jediná věc, kterou ovlivnit neumíme. Přeji Vám štěstí s dalšími nákupy u jiných obchodníků.

PepaSport.eu

Dodaný motor byl sice "funkční", ale na motoru byl stržený šroub držáku vzduch. filtru, polovina šroubů na klikové skříni chyběla úplně (asi strhané závity - blíže jsem zatím nezkoumal proč tam chybí) a motor nešel do otáček! Nicméně jsem si motor ponechal a rozebral jako zdroj dílů, které jsem potřeboval. Ale motor byl dodán jako funkční!!! V tomto stavu? Rozhodně po této zkušenosti tento obchod nedoporučuji a příště si koupím raději rovnou motor nový a u jiného prodejce.

Vážený pane,

Vaše objednávka byla původně na magneto, které je ale dlouhodobě vyprodáno a naskladnění nových je v nedohlednu, o čemž jsem Vás telefonicky informoval. Nabídl jsem Vám motor nový, který byl pro Vás ale moc velkou investicí. Proto jsme se nakonec dohodli na motoru použitém i na jeho ceně. U tohoto motoru jsem vyměnil spojku, hadici pro mazání ventilu a vzduchový filtr za nové, seřídil jsem ventily, karburátor, motor jsem odmastil, provedl výplach motoru a dal nový olej včetně aditiv Metabond (to vše v celkové ceně 1.068,00 Kč, kterou jsem Vám ale nepočítal). Na stržený šroub, o kterém píšete, jste musel přijít až při demontáži motoru, na chod motoru nemá totiž absolutně žádný vliv a proto jsem jej neřešil. Šrouby u kliky chyběly, protože při demontáži Vašeho motoru zůstaly na Vaší koloběžce. Dal jsem Vám tam tedy pouze jeden, aby nedošlo k uvolnění bloku motoru a úniku motorového oleje. Motor před odesláním běžel bez problémů. S těmito motory máme zkušenost již 9 let a jsme jediní, kdo na ně prodává náhradní díly. Navíc jsme byli dohodnuti, pokud Vám tento motor nesedne, vrátíte mi ho a já Vám vrátím peníze. Vy jste místo toho motor rozebral na náhradní díly a napsal hodnocení, které jste měl ale napsat spíš sám sobě. Jiným prodejcům s Vámi přejeme hodně štěstí . . .

PepaSport.eu

• byl mi dodán použitý náhradní díl ozubené kolečka do převodovky
    • za cenu jako nové jsem strojní zámečník tak jsem to hned poznal po rozbalení telefonovál jsem ještě ten den balo mi zděleno že je nové a že ho vamontovalí s nepoužité převodovky no nepouživáne ozubení výpada uplně jinák a na hřídelí jsou stopy od gufera při délším použiváni.

Vážený pane,

Vámi objednaný náhradní díl byl nový, pouze demontovaný z nové převodovky, která byla maximálně vyzkoušena kvůli funkčnosti. Používané náhradní díly vždy uvádíme jako bazarové nebo používané (u kódu/čísla zboží na konci -b). Každopádně i přesto jsem Vám nabídl vrácení peněz, což jste ale odmítl. Nebylo v našich silách Vám víc vyjít vstříc...

Pepasport.eu

• zboží přišlo použité (válečky variátoru)vymontované z jiného zařízení
    • byly oválné a tudíž nepoužitelné už podle pohledu
    • řemen absolutně nepoužitelný,zničí variátor během 50km
    • osobně se pohybuji v moto sportu od 8 let,veškeré věci sem schopný řešit sám ale tento obchod mně po stránce náhradních dílů hodně sklamal

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Vážený pane Jarci, děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku.

Bohužel s Vaším hodnocením nemůžeme souhlasit. Dle Vaší objednávky č. 11471095 ze dne 07.03.2020 jste si objednal použité válečky (viz info přímo u zboží v e-shopu) a Vámi objednaný řemen jste zrušil, proto Vám nebyl vůbec dodán. Hodnotíte tedy asi řemeny, které používáte - dle Vaší informace v pořizovací ceně kolem 18,00 Kč, tudíž se nemůžete divit, že Vám to dle Vašich slov „zkurvý celý variátor“ (přesně okopírováno z vyjádření, včetně hrubky).

A to že se od 8 let pohybujete v moto sportu (alespoň zapsáno správně v hodnocení proti), je již v této věci nadbytečná informace a zřejmě to ve Vás mnoho nezanechalo.

S pozdravem team PepaSport.eu

• Špatné balení při přepravě - poškození zboží. Nepravdivé údaje, že je zboží skladem.

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku.

Co se týká balení, Vámi objednané zboží bylo zabaleno standardně, v případě poškození je potřeba zničené zboží ihned reklamovat u přepravce. O tom jsem Vás informoval a zároveň jsem Vám na naše náklady poslal nový blatník, který Vám byl přepravcem poškozen. Výsledek reklamace poškozeného blatníku u přepravce, případně peníze za nový blatník jsem doposud od Vás neobdržel. Jak zachází přepravci se zbožím bohužel nijak neovlivníme a po dlouhodobé zkušenosti víceméně nepomůže ani změna přepravce.

Vaše objednávka přišla ve chvíli, kdy jsme na kamenné prodejně nový stroj, o který jste měl zájem i Vy, již prodali. Nabídl jsem Vám tedy levnější alternativu, a to stroj jetý, ale s vyšší výbavou, včetně doplňků nad rámec nabídky a Vy jste s touto nabídkou souhlasil.

Z naší strany jste byl obratem vždy informován o charakteru zboží, způsobu přepravy i postupu reklamace, nesedí mi tedy hodnocení kvality komunikace.

• nevím
    • nekomunikuje, zboží nedodal

nedoporučuji

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

velice se Vám omlouváme za nedodané zboží. Jste první a doufáme že poslední zákazník, na kterého jsme zapomněli. Věříme, že najdeme společné řešení, jak Vám naše pochybení vynahradit.