• Katastrofa, v dnešní době kdy obchodům fungují jen eshopy, tak nejsou schopni se postarat ani tento druh prodeje. na cenu a na odkazech inzerují zboží skladem a když si to objednáte napíšou že to nemají. Nedoporučuji, naprosto neprofesionální přístup.
    • Katastrofa
    • Katastrofa

V dnešní době kdy funguje e-shop, nejsou se postarat ani oměj. Web a odkazy na zboží skladem, po objednání odpověď že zboží není. Naprosto neprofesionální obchod.
    Rozhodně ne, hrůza!!!!!

• byl mi dodán použitý náhradní díl ozubené kolečka do převodovky
    • za cenu jako nové jsem strojní zámečník tak jsem to hned poznal po rozbalení telefonovál jsem ještě ten den balo mi zděleno že je nové a že ho vamontovalí s nepoužité převodovky no nepouživáne ozubení výpada uplně jinák a na hřídelí jsou stopy od gufera při délším použiváni.

Vážený pane,

Vámi objednaný náhradní díl byl nový, pouze demontovaný z nové převodovky, která byla maximálně vyzkoušena kvůli funkčnosti. Používané náhradní díly vždy uvádíme jako bazarové nebo používané (u kódu/čísla zboží na konci -b). Každopádně i přesto jsem Vám nabídl vrácení peněz, což jste ale odmítl. Nebylo v našich silách Vám víc vyjít vstříc...

Pepasport.eu

Rychlá reakce na objednávku a na druhý den zasláno.
    Pan Bláha ochotně při neznalosti poradí a vše vysvětlí. Všem doporučuji.

Dobre

Dobrá komunikace.

• Rychlé doručení

• profesionálové

S pozdravem team PepaSport.eu

• zboží přišlo použité (válečky variátoru)vymontované z jiného zařízení
    • byly oválné a tudíž nepoužitelné už podle pohledu
    • řemen absolutně nepoužitelný,zničí variátor během 50km
    • osobně se pohybuji v moto sportu od 8 let,veškeré věci sem schopný řešit sám ale tento obchod mně po stránce náhradních dílů hodně sklamal

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Vážený pane Jarci, děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku.

Bohužel s Vaším hodnocením nemůžeme souhlasit. Dle Vaší objednávky č. 11471095 ze dne 07.03.2020 jste si objednal použité válečky (viz info přímo u zboží v e-shopu) a Vámi objednaný řemen jste zrušil, proto Vám nebyl vůbec dodán. Hodnotíte tedy asi řemeny, které používáte - dle Vaší informace v pořizovací ceně kolem 18,00 Kč, tudíž se nemůžete divit, že Vám to dle Vašich slov „zkurvý celý variátor“ (přesně okopírováno z vyjádření, včetně hrubky).

A to že se od 8 let pohybujete v moto sportu (alespoň zapsáno správně v hodnocení proti), je již v této věci nadbytečná informace a zřejmě to ve Vás mnoho nezanechalo.

Pružná komunikace a vstřícnost

• rychle dodanie tovaru

nič

Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

K Vašemu hodnocení dodáváme jen to, že jsme se Vaší objednávce věnovali na 100% a byla dodána ihned první pracovní den po objednání, takže i Česká pošta v dodání fungovala stoprocentně. Rychleji to už opravdu nejde, škoda tedy, že Vaše hodnocení vypadá jinak.

• Skvělá komunikace

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku. Je nám ctí, že jste si vybrali náš obchod a zároveň se těšíme na další spolupráci. S pozdravem team PepaSport.eu

• Spolehlivě a rychlá dodavka

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• nejsou přesné informace u produktu a nevíte co přesně příjde

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

Děkujeme za Vaší recenzi i za čas, strávený vyplněním dotazníku. Jsme rádi, že jste si vybrali náš obchod a zároveň se těšíme na další spolupráci. V případě nejasností ohledně našich produktů jsme vždy pro naše zákazníky na příjmu na našem telefonním čísle v provozní době od 9:00 do 18:00. S pozdravem team PepaSport.eu

• nákup z domova

dobrá komunikace

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Rychlé vyřízení a zaslání objednávky

Reakce obchodu Pepa Sport.eu

• Dobrá komunikace, zboží dorazilo v pořádku a rychle

• velmi rychlý prodejce

rychlost, komunikace, mohu jen a jen doporučit